2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Batma oluyor mu demek istedin canm tam anlayamadım ama bende de böyle elektrik çarpmış gibi bir yanma oluyordu. Normalmiş sanırım birkaç kişide daha duydum.
Cnm tasmis allahtan bol su iciyodum mesaneme dusmus o batma sanci yapiyomus gece dustu agrisiz

ben de ilk denememi universite hastanesinde yapmistim 9 eylulde ama oyle cok arastirma yapmiyorlar normal rutin kontroller ve sonrasinda opu ve transfer ama ozeller biraz daha fazla test yapiyor hem esinize hem size bi de farkli yontemler kullaniyorlar. Ben Tavmergende Erol hocaya yaptirdim 2. Denememi cok sukur tuttu.
anladim cnm. ins bizim icin de hayirlisi olur. ben tavmergen clinice asilama icin gittim. memnun kalmadim. erol hocaya hic gitmedm.

Ben tüp bebek sürecinde ilk zamanlarda aynı senin gibiydim. Hep stres şüphe korku bitmeyen sorular.. en büyük hatayı yapmışım. En son denememde tamamen saldım olmamasına alıştığım için belki de. Çok rahattım sadece test günü felaketti. İnan rahat olmak o kadar yararlı ki. Stres yaparsan tutmaz baştan söyleyim demişti dr um. Eline bir şey geçmiyor. İnşallah Rabbim sana sabır güç versin işlerin hep yolunda gitsin. En yakın zamanda da anneliği nasip etsin kuzum.
Amin cnm Alllah razi olsun insallah isteyen herkeze icindede bana.

ben de ilk denememi universite hastanesinde yapmistim 9 eylulde ama oyle cok arastirma yapmiyorlar normal rutin kontroller ve sonrasinda opu ve transfer ama ozeller biraz daha fazla test yapiyor hem esinize hem size bi de farkli yontemler kullaniyorlar. Ben Tavmergende Erol hocaya yaptirdim 2. Denememi cok sukur tuttu.
Size birşey sormak istiyorum. Yaşınız 32 sanırsam.
Üni hastanesi devlet mi özel mi? Çift embriyo mu transfer ettiler size???

Merhaba arkadaşlar hamile arkadaşlara hayırlı gebelikler gebe kalmak isteyen arkadaşlarım da inşaallah anacına ulaşır . Ben 1 haftadır Progestan kullanıyorum ve ara ara gaz sancım oluyor ve rahatsız etmeye başladı karnım o kadar guruldayıp şişiyor ki bu ilaçtan midir ilacı kullandınız mı hiç

Merhaba arkadaşlar hamile arkadaşlara hayırlı gebelikler gebe kalmak isteyen arkadaşlarım da inşaallah anacına ulaşır . Ben 1 haftadır Progestan kullanıyorum ve ara ara gaz sancım oluyor ve rahatsız etmeye başladı karnım o kadar guruldayıp şişiyor ki bu ilaçtan midir ilacı kullandınız mı hiç
Merhaba bende tedavi sürecinde oldukça gaz sorunu yaşadım ilaçların etkisi olabilir evet.

Size birşey sormak istiyorum. Yaşınız 32 sanırsam.
Üni hastanesi devlet mi özel mi? Çift embriyo mu transfer ettiler size???
Evet 32 yasindayim. Aslinda problemine gore degisir cok onemli bi sıkıntı yoksa ilk devlette denenebilir. Ama iyice arastirmak lazim. Benim univ hastanesinde tutmadi ozeli denedik 2.sinde. Tabi ilgi alaka ozelde daha fazla oluyor maliyeti de tabi ole. Bana ilkinde tek transfer yailmisti zaten devlette 35yasindan once tek yapiyorlar ama ozelde cok yasa takilmiyorlar senin istegine ve embriyolarin kalitesine bagli. Benim ikinci de 2 embriyo transfer edildi cok sukur ikisi de tuttu.

Evet 32 yasindayim. Aslinda problemine gore degisir cok onemli bi sıkıntı yoksa ilk devlette denenebilir. Ama iyice arastirmak lazim. Benim univ hastanesinde tutmadi ozeli denedik 2.sinde. Tabi ilgi alaka ozelde daha fazla oluyor maliyeti de tabi ole. Bana ilkinde tek transfer yailmisti zaten devlette 35yasindan once tek yapiyorlar ama ozelde cok yasa takilmiyorlar senin istegine ve embriyolarin kalitesine bagli. Benim ikinci de 2 embriyo transfer edildi cok sukur ikisi de tuttu.
ANladım. Bende devlette yaptırdınız tutdu ve 2 tane transfer edildi sandım çok şaşırdım o yüzden sordum. Bebeklerinizi allah bağışlasın.
Bende özelde deneyeceğim devlette hiç tutana rast gelmedim nedense.

ANladım. Bende devlette yaptırdınız tutdu ve 2 tane transfer edildi sandım çok şaşırdım o yüzden sordum. Bebeklerinizi allah bağışlasın.
Bende özelde deneyeceğim devlette hiç tutana rast gelmedim nedense.
Cnm ben universite hastanesinde yaptirdim ilk denememdi iki embriyo transfer ettiler ilk denememde tuttu burda bir arkadasla tanistim oda ayni universite hastanesinde yaptirdi onunda tuttu yasimda 29 onada iki embriyo transfer edildi

X