2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bizim aramızda tam 1 gün var canım. Senin salı benim çarşamba o haftanın son günü oluyor. Salı 36 nın son günü yani 35+7 oluyor, çarşamba 36+1 oluyor senin.
Hmm anladım canım. Aramızda 1 gün var ne güzel. Sen normal düşündüğün için daha da beklersin gibi geliyor:)

Tamam canım incir, ceviz,findik , avakado ananas kabak çekirdeği yemeğe basladim ayeica bal tarçın çörek otu zararli mi igneleri yparken
Hepsi çok yararlı canım. Çörek otu kaliteli yumurta olmasını sağlıyor ama bağışıklığı güçlendiriyor. Bağışıklık yüksek olursa vücut tutunmayı reddedebiliyor. Opu günü onu bırak diğerlerine devam et ...

Tamam canım incir, ceviz,findik , avakado ananas kabak çekirdeği yemeğe basladim ayeica bal tarçın çörek otu zararli mi igneleri yparken
Dr yumurtalari toplayalimbdedigintarihe kadar kullan sonra bırak toplamadan önce fazla büyürse Allah korusun erken çatlar yumoslar

Şubat annelerinde iki kişide süt geldi, biri doğum yaptı, diğerinin açılmasını ilaçla durdurdular... Dedim herhalde doğum belirtisi sonra okudum 16. haftadan beri gelen bile varmış. Sadece oynamayın, sağmayın, rahim kasılması yapar diyorlar hep. Üzülme canım kaynak sende, hem kızın emince onun ihtiyaçlarına göre içeriği bile değişecek. Sen gene de Dr a söyle canım.
Şubat annelerden ilk dogum yastun yastun ile başladı dimi bizim Ocak annelerinde ilk doğum Kasım'da başladı yarimiz Aralık annesi olduk bile erkenci kuzular nedeniyle
Sağlıkla gelsin kuzun inşallah

Hepsi çok yararlı canım. Çörek otu kaliteli yumurta olmasını sağlıyor ama bağışıklığı güçlendiriyor. Bağışıklık yüksek olursa vücut tutunmayı reddedebiliyor. Opu günü onu bırak diğerlerine devam et ...
Tamam canim çok teşekkür ederim şimdi yukurta toplama işlemi için ignelere basladik 10 gün sonra toplanacak zararı olmaz dimi

Şubat annelerden ilk dogum yastun yastun ile başladı dimi bizim Ocak annelerinde ilk doğum Kasım'da başladı yarimiz Aralık annesi olduk bile erkenci kuzular nedeniyle
Sağlıkla gelsin kuzun inşallah

Sanırım evet onunla başladı şu an 6-7 kişi oldu doğum yapan. Sen ocak annelerinde çok güzel liste yapmışsın bizde tutan yok maalesef.

Eklentiler

• 216434B5-E652-4F97-86CD-3F8A313E0B2E.jpeg
    216434B5-E652-4F97-86CD-3F8A313E0B2E.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 58
Şubat annelerinde iki kişide süt geldi, biri doğum yaptı, diğerinin açılmasını ilaçla durdurdular... Dedim herhalde doğum belirtisi sonra okudum 16. haftadan beri gelen bile varmış. Sadece oynamayın, sağmayın, rahim kasılması yapar diyorlar hep. Üzülme canım kaynak sende, hem kızın emince onun ihtiyaçlarına göre içeriği bile değişecek. Sen gene de Dr a söyle canım.
Ayy biran korktum canım biri doğum yapmış,diğerininki durdurulunca.
İlk süt çok önemli olduğu için üzülüyorum :KK43: kızıma şifa olsun az kalmasın istiyorum.
Her gidişimde sorayım diyorum hep unutuyorum,inşallah bu gidişimde sormayı unutmam

Bugün 35+2 yim. Takvim de +1 den başlıyor bir sonraki haftayı göstermeye. Haftaya salı tam 36 oluyor çarşambadan itibaren 37 haftaya girmiş mi oluyor
Salı günleri hafta basın senin 35+3 oldun bu gün dolu dolu 35 hafta yasadiniz 36. Haftanın 3 gününü gördünüz 36 haftaliksin gelecek hafta carsamba günu 37. Haftaya geçiyorsun

X