2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aynı paylaşımı bende gördüm aklıma melike222 gelmişti buraya ekleyim görsün demiştim bravo canım. Demek ki gelişim geriliği de çok korkulacak bir durum değilmiş şükür.
Evet hatta bir bebeğin daha videosunu paylaşmış onunda altına benzer şeyler yazıp korkulacak birşey değil yazmış. Bu arada ne kadar tatlı bir doktor :) insan 10 tane doğurur bu doktorla yahu

Çok sağol canım Allah razı olsun böyle yazıları görüp okudukça umudum dahada artıyor.
İnşallah bende kızıma sağ salim kavuşurum varsın zayıf minnak olsun sağlığı yerinde olsun gerisini hiç takmıcam
Aynı paylaşımı bende gördüm aklıma melike222 gelmişti buraya ekleyim görsün demiştim bravo canım. Demek ki gelişim geriliği de çok korkulacak bir durum değilmiş şükür.
Sende çok sağol canım Allah razı olsun ikinizinde düşünmesi yeter
İnşallah bizim sonumuzda böyle güzel mutlu olur bizde ilerde birilerine umut oluruz
Yeme düzenime biraz daha yüklendim c.tesi kontrolüm var bakalım sonuçu nasıl olucak.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun,cümlemiz evladımıza sağ salim kavuşalım

Alttan muayene lere başladı mı doktorun canım ? Çatı muayenesi mı oluyordu adı. Yoksa hala göbekten mı bakıyor sadece
En son gittiğimde alttan da baktı cnm rahim ağzı uzunluğu için. Nst ye de girmiştim bundan sonra her geldiğinde gireceksin dedi. Çarşamba randevum var bakalım sancilari soyluycem inşallah normal dir. İnşallah erken gelmez bebis korkutuyor beni tedirginim biraz

Zaten o belirsizlik insanı düşündürüyor canım. Keşke normal doğumda da herşey belirli olsa çantamızi alıp gitsek hastaneye. Erken gelmez canım , zaten kritik haftaları da geçtin sen şükür , bundan sonra hakkinizda hangi gün hayırlıysa o gün dünyaya gelsin inşallah minik

Normaldir inşallah canım stres yapma. Bence dr kontrolün çok iyi geçecek Allahın izniyle sağlıkla gelecek miniğin sen içini ferah tut kuzum yeme tırnaklarını öyle

Senin bebiş iki kiloyu geçmiş mı canım ?
En son gittiğimizde kiloyu sormayı unuttuk canım zaten acele acele baktı dr ameliyatı vardı genelde plesentayı inceliyor. Geçmiştir inşallah 1900 lerdeydi en son

Slm kızlar bugun tiransfer için estrofeme başladım doktorla görüşmeye gittimde bana 1 tane 5 günlük emriyo tiransfer ediceni ve %40 şansımin olduğunu söyledi sizce oran nasıl ben bitane daha yaptım tuttu bu ama erken doğum oldu yasama di sizce oran nasil

Yani neye göre öyle bir oran verdi bilmiyoruz ki canım , ne sebeple tedaviye başvurdunuz sorun neydi ?
Gerçi Allah nasip ederse herşey mümkün oran falan hikaye de

papatya0612 canım bugün gittim acıbademe dondurulmuş embriyo için evrak veriyorlar mı sorabilir misin demiştin. Hemşireye sordum dondurma ücreti için fatura kesiliyor ayrıca bir evrak vermiyoruz dedi. Ama özellikle böyle bir evrak istiyorlarsa geldiklerinde embriyologla görüşüp talep edebilirler dedi.

Amin cnm inşallah hepimiz sağlıkla kavusalim.

Normaldir inşallah canım stres yapma. Bence dr kontrolün çok iyi geçecek Allahın izniyle sağlıkla gelecek miniğin sen içini ferah tut kuzum yeme tırnaklarını öyle
Ayy insallah cnm bnm . Sen böyle yazınca o kadar iyi geliyor ki. Sende bişey var tilsim gibi o kadar içten ve samimi geliyorsun ki bana. Rabbim yüreğinin güzelligi gibi güzel ve kolay doğum nasip etsin inşallah. Hepimiz sağlıkla kavusalim arkadaşım.

ayy tamam canım evet fatura vermıslerdı cok tesekkur ederım sen nasılsn bebiş nasılmış iyisinizdir inşaallah

Tüplerde sıkıntı var
Tüp bebek merkezi yüksek bir şans vermiyor çünkü sana yüzde 90 tutar dese mesela ama Allah'ın işi Allah korusun tutmazsa onlara hesap soracaksın ..

Benim kendi doktorum yüzde 80 başarılı olur demişti ve tüp bebeğe yonlendirmisti. Tüp bebek doktorum ise herkese söylediği standart oran olan yüzde 52 tek embriyo olursa , yüzde 56 iki embriyo olursa şansın var demişti. Herkese söylediği şey yani.
Ama dediğim gibi nasipte varsa olur olacak inşallah sen oranlara falan takılma canım.
Allah yardımcın olsun insallah

Saol canım bana dua edin

Bu Persembe gunu test gunum. Ikinci transferimdi. Iki embryo transfer edildi. Dua edin lutfen olumlu olsun sonuc, cok korkuyorum.
Allah hayırlı etsin canım, gönlünü ferah tut annelerine sımsıkı tutunmuşlardir inşallah. Test gününe de az kalmış zaten direk kan verirsin idrar testi ile falan kafanı bulandirma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…