2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bugün sabah OPU oldu yeni yeni kendime geliyorum narkozdan ayikamadim bu kez çok da agrim var mide bulantisi baş dönmesi ve bi torba igne ilac..dua edin nolur.
Ediyoruz canım duam da sende varsın hep. Rabbim yardımcın olsun. Dinlen bol bol su iç. İnşallah tedavin olumlu sonuçlanır hayırlısıyla

Amin kuzum inşallah inşallah
35 36 yı görmene az kaldı, bak canım dün gibi sanki yatak istiraheti verdikleri
Sağ salim kavuşacaksın oğluna :dua::anne:
Evet kuzum benim inşallah biraz daha durur hayırlısıyla. Hepimiz sağlıkla kavuşuruz inşallahhh:dua::KK19:

Allah razı olsun canım senden :dua: herşey gönlünce olsun :anneadayı: okadar rahatlatiyorsun ki görmesemde bilmesemde sevgi besliyorum sana :KK200:
Ayy kuzum benim saol Allah razı olsun ne güzel sözler bunlar:KK200::KK200: senin de gönlünden geçenler kabul olsun inşallah. Buraya hamileyim haberini yazdığını görmek nasip olsun inşallah. Merak ettiğin ne varsa yaz sor kuzum bizi bizden başkası anlamaz..

Ben mecburen erkenden hazırlamıştım canım dr dedi diye. Bakalım hayırlısıyla sağlıkla kavuşuruz inşallah. Heyecan var çok Allah yardımcımız olsun
Bir bakmışsın 40 a kadar sende bekledin canım :) hiç belli olmuyor gerçekten. Bir arkadaşım anneveoglusu ile aynı gün doğum yaptı. Gayet yolunda ve sağlıklı bir gebelik geçirmesine rağmen gece pat diye suyu gelmiş . O gece hastanede kaldı ertesi gün doğum oldu. Bebeğin normal doğum tarihi bu ayın sonu olması gerekiyordu . Yani anladım ki nasip kısmet bu doğum işi :) kim kimin sırasını alacak valla belli olmuyor

Bir bakmışsın 40 a kadar sende bekledin canım :) hiç belli olmuyor gerçekten. Bir arkadaşım anneveoglusu ile aynı gün doğum yaptı. Gayet yolunda ve sağlıklı bir gebelik geçirmesine rağmen gece pat diye suyu gelmiş . O gece hastanede kaldı ertesi gün doğum oldu. Bebeğin normal doğum tarihi bu ayın sonu olması gerekiyordu . Yani anladım ki nasip kısmet bu doğum işi :) kim kimin sırasını alacak valla belli olmuyor
Kesinlikle öyle nasip. Biz gün hafta hesabı yapıyoruz ama hiç garantisi olmayan bir durum doğum. Ne zaman başlayacağı geleceği garantisi yok. Allah hayırlı zamanda sağlıkla gelmelerini nasip etsin inşallah.

Merhaba arkadaşlar
Doğum sonrası ben yeni yeni kendime geliyorum
Oğluşum hala kuvezde üç saatte bir onunla emismeye gidiyorum yoğun ve yorucu geciyor birde abimizin yazılı haftası yinede Rabbime binlerce şükür
kinalikadin kinalikadin Avalon80 Avalon80 begonyas begonyas melike222 melike222 @turkuvazsari nasılsıniz hamisler
becidina becidina canım sen nasılsın çocuklar nasıl

ruhum_mavi ruhum_mavi tugken tugken nasilsniz kızlar
Bebisler nasıl tugken tugken erkek bebekler ayrı bir gazlı oluyor benim büyük oglanda Ömer de çok gazlı idi ilk 3-4 ay Zorlu geçiyor gaz nedeniyle

Günaydın kızlar dün ikindin gibi sezeryan yapıldı, bebeklerin biri 1060 diğeri 1080 gram doğdu. Bebeklerim yoğun bakımda düzgün göremedim daha ama iyi dediler. Okuyamadım SONRA müsait olunca okurum haber vereyim dedim. acilma çoğalmış mecburen alındılar. Rabbim sizin bebeklerinize zamanında sağlıkla doğmayi nasip etsin.
Maşallah maşallah kuzulara Allah sana ve eşine bağışlasın yavrularını canım

Merhaba arkadaşlar
Oğluşum hala kuvezde üç saatte bir onunla emismeye gidiyorum yoğun ve yorucu geciyor birde abimizin yazılı haftası yinede Rabbime binlerce şükür
kinalikadin kinalikadin Avalon80 Avalon80 begonyas begonyas melike222 melike222 @turkuvazsari nasılsıniz hamisler

Bebisler nasıl tugken tugken erkek bebekler ayrı bir gazlı oluyor benim büyük oglanda Ömer de çok gazlı idi ilk 3-4 ay Zorlu geçiyor gaz nedeniyle

Ben uykusuzluk dışında gayet iyiyim canımcım. 19. Haftaya geldim. Diğer hafta detaylı ultrasonla içim biraz daha rahatlar diye umuyorum. Çok sevgiler sana ve oğluna ❤️❤️

Merhaba arkadaşlar

Canım benim seni merak ediyordum çok şükür daha da iyi olacaksınız miniğinle sağlıkla döneceksiniz evinize. Bende şimdilik iyiyim şükür. Benimde bildiğin üzere riskli bir doğumum olacakmış onun stersi ve heyecanı var inşallah sağlıkla kavuşurum bir aksilik çıkmaz. Allah hepimizin yardımcısı olsun canım

Benim doğum riskli geçecek kuzum inşallah sağlıkla atlatırız Rabbim yardım etsin. Hep dualarımdasın kuzum sabret elbet mükafatını alacaksın. İnşallah cd56 sorun gelmicek. Zaten olsa bile onun da çaresi var artık. Belki intralipid serum verirşer sana da şimdi merkezlerde yapılıyor artık. Bana da kanda bakılmıştı bağışıklık testi. Rahim içine leucositim enjekte edilmişti. Allahım bu defa güzel haberini almayı nasip etsin:KK200:

Hiçbirşey olmayacak canım aklına kötü şeyler getirme, çok zor bir hamilelik oldu ama bak 2 kilo olmuş bile. Az kaldı kötü günlerin bitmesine :) Sağlıkla kucağına aldığını yazdığın günleri de göreceğiz inşallah

Maşallah sübhanallah canım 40nın çıkmasına 1 hafta kalmış.
Sanki doğumu dün yaptın gibi ne çabuk geçiyo zaman :anne:
Evet cooook hizli geciyor :))) hamileyken gun gecmek bilmezdi simdi koca haftalar geciyor hic hissetmiyorsun .ins darisi basiniza saglikla hemen kucaginiza alip evinize donmek nasip olsun

Hiçbirşey olmayacak canım aklına kötü şeyler getirme, çok zor bir hamilelik oldu ama bak 2 kilo olmuş bile. Az kaldı kötü günlerin bitmesine :) Sağlıkla kucağına aldığını yazdığın günleri de göreceğiz inşallah
İnşallah canım inşallah. Rabbim yardımcımız olsun. Senin de iyi haberlerin gelir inşallah

Maşallah ne çabuk geçmiş 32 gün sanki 1-2 hafta en fazla olmuştu. Gaz durumu nasıl canım, azaldı mı birazcık? Sen ilk acemeliği atabildin mi? Ben şimdiden nasıl olacak acaba diyorum, hayatım nefes alıyor mu diye bakarak geçecek gibi hissediyorum. :p
Gaz durumu tam gaz devam :)))))) emzirdim sabah 7 de . 8 olunca ikinarak uyamdi aldim kucagima gaz masaji yapiorum suan oda uyuyor :))
1.hafta sonra acemilik kalmiyor profesyonel oluyorsun. Her konuda . Dilini cozuyorsun. gulucuklrr atiyor sesler cikariyor birde ben hep konusuyirum onunla oda cevap verir gibi dudaklarini oynatip yuksek sessler cikariyir eller ayaklar ucuyor sanki:KK66:)) uyuyunca yada uyanikken hep gozun ustunde oluyor azicik nefes sesine kalkiyo4sun bisey mi var diye nefes kontrolu , kusmusmu diye . Allah korusun hepsini cok gzuel duygu es ana baba hiic bisey gozunde yok sadece o. Kendini bile unutuyor insan. Rabbim isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin.

Bugün kontrolümüz vardı, tam 32 haftalığız. 2000 gr, 44 cm olmuşuz ablaları. kafa aşağıya dönmüşüz. Bir ayağını kafasının üzerine koyuyor kızım, sonra onu indiriyor diğerini koyuyor. :) 4 hafta daha dursun, sonra istediği zaman gelebilir kuzucuk dedi doktorumuz. 2 hafta daha progestana devam sonra bırakıyorum. Bakalım ne zaman gelecek kuşum :)
Masallahh :KK200::nazar:

Merhaba arkadaşlar

Hemde ne zorlu canim ya ikinip duruyor. Cikardigi halde rahatlamaz mi yok yarim saate klmz yine basliyor. Cok uzucu durum ama vucut mecburen uretiyor. Gecici olmasi tek teselllim

X