2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşallah doğuma kadar hiç olmazda stres yaşamazsın kuzum.
Haftaya ciğer geliştirici yapılınca doğum ne zaman olcak belli mi
İnan hep aklımdasın çok şükür bugünlere geldin senin adına mutlu oluyorum❤
Amin kuzum inşallah inşallah sorunsuz sıkıntısız atlatıcaksın.
Hayırlısıyla bizede o günleri görmek,evlatlarımızın mis kokusunu doyasıya içimize çekmek nasip olur inşallah
Rabbim cümle kardeşimin bu yolda yardımcısı olsun herkesin yüzünü güldürsün

Amin kuzum yaa Allah razı olsun. Ciğer geliştirici doğuma yakın yapılmalı etkisini kaybediyor dedi dr 35 36 görürsek iyi olur ama tam olarak net bir şey diyemiyor. Hepimiz sağlıkla kucaklarız inşallah Rabbim kimseye yaşatmasın böyle zorluklar.

Sağlıkla kucaklarımıza alıcaz inşallah canım. Hiç problem de çıkmayacak inşallah. Sonra burada gaz sancılarını konuşucaz

Evet canim ya cok sukur . birde kucagina alinca bak zaman su gibi akip geciyor sanki biri saati ceviriyor surekli . 32 gunluk olduk

Maşallah ne çabuk geçmiş 32 gün sanki 1-2 hafta en fazla olmuştu. Gaz durumu nasıl canım, azaldı mı birazcık? Sen ilk acemeliği atabildin mi? Ben şimdiden nasıl olacak acaba diyorum, hayatım nefes alıyor mu diye bakarak geçecek gibi hissediyorum.

Bugün kontrolümüz vardı, tam 32 haftalığız. 2000 gr, 44 cm olmuşuz ablaları. kafa aşağıya dönmüşüz. Bir ayağını kafasının üzerine koyuyor kızım, sonra onu indiriyor diğerini koyuyor. :) 4 hafta daha dursun, sonra istediği zaman gelebilir kuzucuk dedi doktorumuz. 2 hafta daha progestana devam sonra bırakıyorum. Bakalım ne zaman gelecek kuşum :)

Maşallah canım mutlu sona az kaldı :) yıkadın mı bebişin kıyafetlerini ? Çantası falan hazır mı? kinalikadin senin de hazırdır şimdi canım . Son ana bırakmayın kenarda hazır olsun

Maşallah canım mutlu sona az kaldı :) yıkadın mı bebişin kıyafetlerini ? Çantası falan hazır mı? kinalikadin senin de hazırdır şimdi canım . Son ana bırakmayın kenarda hazır olsun
Bebişin kıyafetlerini yıkadım ütüledim, yerleştirdim canım. Ama yeni dolap kokusu sindi üzerilerine pek içim rahat değil. Bilemedim tekrar mı yıkasam diye. Eksik bir şeyimiz kalmadı, yatak odasına park yatağını bile kurduk, örttüm üzerini. Yarın bavulu hazırlayayım diyorum dursun bir kenarda. :) Bu karın artık büyümez son raddeye geldi diyorsun, ama her hafta gözle görülür şekilde büyümeye devam ediyor. hareket iyice zorlaştı.

Amin kuzum inşallah inşallah
35 36 yı görmene az kaldı, bak canım dün gibi sanki yatak istiraheti verdikleri
Sağ salim kavuşacaksın oğluna

Oyy maşallah subhanallah minik kızına
Kontrollerin sıklaştı mı canım normal mi olcak doğum :)

Oyy maşallah subhanallah minik kızına
Kontrollerin sıklaştı mı canım normal mi olcak doğum :)
Teşekükür ederim canım, normal istiyorum inşallah her şey yolunda giderse. 2 haftada bir gidiyorum. Dr un sekreteri bu sefer 10. güne kontrol gibi yazıyorum, bir gelişiniz benden bedava olsun dedi :)

Teşekükür ederim canım, normal istiyorum inşallah her şey yolunda giderse. 2 haftada bir gidiyorum. Dr un sekreteri bu sefer 10. güne kontrol gibi yazıyorum, bir gelişiniz benden bedava olsun dedi :)
İnşallah gönlüne göre olur canım sorunsuz sıkıntısız kavuşursun kızına ❤
Pozisyonunuda almış zaten seni düşündürmemiş,bu haftadan sonra dönmez artık demi ?
Arada öyle kıyak yapsalar ne güzel olur

Tekrar yıka utule zor olur canım , gerek var mı bilemedim. Hastane cantan hazır olsun ne olur ne olmaz bu bebişlere güven olmuyor :) masallah Allah hayırla sağlıkla giydirmeni kucağına almani nasip etsin canim

Ben mecburen erkenden hazırlamıştım canım dr dedi diye. Bakalım hayırlısıyla sağlıkla kavuşuruz inşallah. Heyecan var çok Allah yardımcımız olsun

Oy maşallah miniğe. Sağlıkla gelsin inşallah. Sende normal düşünüyorsun sanırım canım. Seninde 40 a kadar bekleriz artık tugkendeki gibi. Senin kızda çatlatacak mı bakalım beklete beklete bizi bende aynı progestan proluton 35 e kadar devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…