2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım çok geçmiş olsun bebeklerin inşallah tez zamanda toparlar sağlıklı sıhhatli ömürleri olsun rabbim tez vakitte evinize gitmeyi nasip etsin inşallah

Canım çok geçmiş olsun, kuzuların da çabucak kilolansın sağlıkla eve çıksınlar inşallah

Canım geçmiş olsun, hayırlı olsun. Kiloları gayet iyi. Prematüre bebekler daha hızlı kilo alıyor. Benim kızım 1 ayda 1400 gram aldı. Sağlıkla en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah.

ruhum_mavi @Korbaykus tugken kizlar sizin durumunuz nasıl bebisler iyi mi
Cok sukur canim iyiyiz
Dun 1 .ay asisi vardi onu yaptirdik. 1 kilo almis masallah bebegim. Buyuyor yaa bazen hic buyumesin istiyorum gozlerim doluyor kiyafetleri dar geldikce. Bazende cabuk buyusun opup koklayip anne deyip sarilsin istiyorum onu dusundukcede gozlerim doluyor. Garip bisey.insallah darisi sagliklica basina.

kinalikadin canim sac kestirme hurafesini sormussun bende kestirmedim hamilelikte Aslinda ne kadar da inanmasakta etkileniyiriz galiba Dogum sonrasi cok pisman oldum kesim yaptirmadigma.cunku cok agir geldi saclar birde hormonlardan terleme oluyor istediginde dusa giremiyorsun bakim yapamiyorsun zaman olmuyor cunku oyuzden gidip kestir. Dogumun dahada kışa gelecek cunku sonra pisman olursun usur diye cikamazsin.Ben 2 gun once kuafore gittim arabada bebk babasiyla kaldi acele sekilde kestirip ciktim rahatladim

Arkadaşlar merhaba,yeni yılda tüm dileklerimiz hayırlısıyla gerçekleşain inşallah.transferimin 12.günü hcg 96 idi 2 günde bir ölçülmeye devam ediliyordu.sonrasında 190 sonra 337.buraya kadar herşey yolundaydı.dün kan verdim 334 çıktı moralim çok bozuldu.başına böyle bişey gelen var mı? Tekrar yükselir mi acaba.oraya kadar iyi gidip neden böyle olduki

Kızlar bu leucasitim 30 yüklemesi sonrası çok fena oldum yada buna mı denk geldi bilemiyorum.. bütün eklemlerimde ağrı vücudumda soğuma üşümler ve idrar yapmada çok zorluk ağrı çekiyorum yarın da opu olacak napıcam bilemiyorum

Rabbim yardımcın olsun buna şükür inşallah çarçabuk çıkar yavrular evine geçersin çok gecmiş olsun dualarımiz seninle..

Gözün aydın olsun canım
Rabbim evlatlarına güç kuvvet versin biran önce toparlansınlar küvezden çıksınlar inşallah
Anne babasının yanında sıcacık yuvalarına kavuşsunlar ❤

Canım Rabbim tez zamanda kavuşmayı nasip etsin. Sütün geldi mi , sağip verebiliyor musun müsade edecekler mı acaba. En iyi tedavi anne sütü alabilseler tez zaman da toparlar onlar. Allah en kısa zamanda koklamani kucağına almani nasip etsin

Canım kese görüp kalp atışı duymak önemli olan. Testi ben sadece bir kere yaptım. Sonra kese görmeye gittim. Sende en iyi bilgiyi doktorundan alacaksın.

Sürekli aynı laboratuvara kan vermek de önemli. Farklı cihazlar farklı ölçebiliyor bazen...

Canimm banada yapildi hic oyle bisey yasamadim benn. Gecmis olsunn

Ben evde kesivericem uçlarını canım kuaföre bıraksam yarısı gider saçların:) haftaya keserim artık. Senin erkekler beklemeye başlamışlar seni oo minik oğlan da beklermiş annesini maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…