2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Saol canım Allah razı olsun. İyi diyelim iyi olsun. Sen nasılsın kuzum. Aklım becidina da inşallah güzel haberini almak nasip olur
Bende iyiyim cok sukur canim ama bi türlü adet olamadim onu bekliyorum ki tekrar gidicem transver icin

Günaydın kızlar dün ikindin gibi sezeryan yapıldı, bebeklerin biri 1060 diğeri 1080 gram doğdu. Bebeklerim yoğun bakımda düzgün göremedim daha ama iyi dediler. Okuyamadım SONRA müsait olunca okurum haber vereyim dedim. acilma çoğalmış mecburen alındılar. Rabbim sizin bebeklerinize zamanında sağlıkla doğmayi nasip etsin.
Canim cok sevindim cok sukur saglikla dogmuslarya gerisi gelir Allahin izniyle bak gorde bak ikisi de toparlanicaktir :KK66:

Canm biz iyiyiz çok şükür. Hızla büyüyoruz. Bugün 46 günlük olduk :) Sen nasılsın?
Oo masallah canim cok sevdim bende iyiyim cok sukur insallah tekrardan gidecem transvere
Cok sukur canim iyiyiz
Dun 1 .ay asisi vardi onu yaptirdik. 1 kilo almis masallah bebegim. Buyuyor yaa bazen hic buyumesin istiyorum gozlerim doluyor kiyafetleri dar geldikce. Bazende cabuk buyusun opup koklayip anne deyip sarilsin istiyorum onu dusundukcede gozlerim doluyor. Garip bisey.insallah darisi sagliklica basina.
Cok sukur bu gunlere geldin canim imsallah daha guzel gunlerinizde olacak Allahin izniyle. Darisi insallah bizlere

Sağol teşekkürler ben belkide muayenede üşüttüm çok soğuktu bilmiyorum..neyse biraz hafifledi şükür yarın opu olacak...
senin transfer oldu sanırım heyecanli bekleyis kaçıncı gün?
insallah kaliteli embriyolarin olur canim hakkinda hayirlisi olsun. Evet canim bu gun 6.gunum. 2.gunden beri test yapiyorum bu gun daha belirgin ikincizgiyi gordum sukurler olsun. 3.gunden beri silikti. İnsallah devam eder.

insallah kaliteli embriyolarin olur canim hakkinda hayirlisi olsun. Evet canim bu gun 6.gunum. 2.gunden beri test yapiyorum bu gun daha belirgin ikincizgiyi gordum sukurler olsun. 3.gunden beri silikti. İnsallah devam eder.
Çok sevindim ne güzel çok umut verici hayr'li olur inşallah artarak devam eder..başkent te mı yapilmisti seninde ?

Günaydın kızlar dün ikindin gibi sezeryan yapıldı, bebeklerin biri 1060 diğeri 1080 gram doğdu. Bebeklerim yoğun bakımda düzgün göremedim daha ama iyi dediler. Okuyamadım SONRA müsait olunca okurum haber vereyim dedim. acilma çoğalmış mecburen alındılar. Rabbim sizin bebeklerinize zamanında sağlıkla doğmayi nasip etsin.
Gecmis olsun canim. Iyi olmaniza sevindim. Insallah en yakin zaman da bebislerin ile birlikte evinize gidersiniz.

Kızlar merhabalar benimde transferimin 9.günü bugun şimdi evde test yaptım ultra erken gebelik testi ile çıkmadı hiç birşey olsa çıkardı herhalde tutmadığı için çıkmadı diye düşünüyorum aksini düşünen varmı acaba çok mutsuzum

Son düzenleme:
hilal1907 hilal1907 canımm nasıl sevindimm inşallah sağlıkla devam eder. Çok çok mutlu oldum maşallah canım benimm:KK200:
Cok tesekkue ederim canimm. :KK36:İlk defa bu duyguyu yasiyorum cnm icim icime sigmiyor. Bir yandan da odum patliyorr. Dedigin gibi insallah saglikla devam eder. :dua:

Cok tesekkue ederim canimm. :KK36:İlk defa bu duyguyu yasiyorum cnm icim icime sigmiyor. Bir yandan da odum patliyorr. Dedigin gibi insallah saglikla devam eder. :dua:
İnşallah canım inşallah bu defa oldu çok şükür. Rabbim büyük. Sen hak ettin sabrınla. Çok iyi bir anne olacağından da şüphem yok. Her şey güzel ve sağlıkla ilerlesin inşallah:dua:

@Dlk2606 uzun zamandır girmiyor degil mi umarim durumu iyidir onuda merak ediyorum Egehanezra Egehanezra senin durumun nasıl? sende bayadir yoksun
evet kuzum yoktum bayadır bu ay basliycaktim tekrar ama güne kaldı grip oldum vücudum kırmızı lekeler döktü durakların falan hep sisti kısmet değilmiş bidaki aya kaldı.

kuzum hadi gözün aydın rabbim sağlıkla büyütmeyi nasıp etsin kilolarida iyi dahada tombiş olcaklar :-)

Kızlar merhaba
Dün opu oldum
9 tane yumurta toplandı sonra aradılar bunların 8 tanesi olgun be işleme alınmış
Az önce yine aradılar 8 i de döllenmiş
İnş sağlıklı bi şekilde hepsi de 5. Güne gelir
Taze transfer yapılacak
Bugün kalktığımda boğazlarım şişmiş
Kırgınlık var ilaçta içemiyorum
Nane limon c vitamini alıyorum
Başka tavsiyeleriniz var mı

Gecmis olsun canim. Hayirlisiyla saglikla buyusunler insallah

Ben evde kesivericem uçlarını canım kuaföre bıraksam yarısı gider saçların:) haftaya keserim artık. Senin erkekler beklemeye başlamışlar seni oo minik oğlan da beklermiş annesini maşallah
:KK70::KK70: hemde ne bekleme gorsen okadar sabirsizki biizm minik. Uyanir babasi durduramaz diye kuaforden kosarak saclarim yari islak ciktim :KK70::KK70:

Bende iyiyim cok sukur canim ama bi türlü adet olamadim onu bekliyorum ki tekrar gidicem transver icin

Canim cok sevindim cok sukur saglikla dogmuslarya gerisi gelir Allahin izniyle bak gorde bak ikisi de toparlanicaktir :KK66:

Oo masallah canim cok sevdim bende iyiyim cok sukur insallah tekrardan gidecem transvere

Cok sukur bu gunlere geldin canim imsallah daha guzel gunlerinizde olacak Allahin izniyle. Darisi insallah bizlere
Amin insallah :KK200::KK200:

İnşallah canım inşallah bu defa oldu çok şükür. Rabbim büyük. Sen hak ettin sabrınla. Çok iyi bir anne olacağından da şüphem yok. Her şey güzel ve sağlıkla ilerlesin inşallah:dua:
Canim ya sen ne guzel dua ediyosun icim tuhaf oluyo yemin ederimm :KK19:
Kaçıncı gün transferiydi?
5.gun cnm iki tane transfer edildi

Kızlar merhaba
Dün opu oldum
9 tane yumurta toplandı sonra aradılar bunların 8 tanesi olgun be işleme alınmış
Az önce yine aradılar 8 i de döllenmiş
İnş sağlıklı bi şekilde hepsi de 5. Güne gelir
Taze transfer yapılacak
Bugün kalktığımda boğazlarım şişmiş
Kırgınlık var ilaçta içemiyorum
Nane limon c vitamini alıyorum
Başka tavsiyeleriniz var mı
Tedavin hayırlısıyla olumlu sonuçlanır inşallah. Zencefil çayı ıhlamur çayı da çok iyi geliyor canım çok geçmiş olsun

X