2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

cok tesekkur ederım cevpladıgınız ıcın sagolun bırde bu embrıyo uzerınde pgt genetık ıslemı uygulanıyor yaptırmak cok gereklı mı sızce yaptıran var mı aramızda acaba ?
Allah hayırlı etsin tedavini inşallah. Benim esimde de benzer sorunlar vardı. O sebeple tüp Bebek yaptık. Benim kanaatim histereskopi ye gerek yok. Senin rahmin hazırsa eğer ilk transferde zaten şansınız yüksek. Bize doktor öyle söylemişti kadında sorun varsa bizim için zor hasta kabul ediyoruz ama erkekte prb varsa şans daha yüksek demişti. Herhangi bir işlem görmeden transferim oldu ve tuttu tabi Rabbim nasip edince herşey mümkün darısı başına insallah

allah sızınde kucaınıza hayırlısıyla evladınızı almayı nasıp etsın sagolun

Merhaba canım evet cumadan beri hastanede yatiyorum, dr bırakmıyor riskli haftalar özellikle ikiz için diyor. Cuma en son 8,5mm idi tekrar bakılmadi sık bakilmiyor Rahim ağzından yapıldığı için .
Rabbim herkesin evladını korusun diken üstünde olmak zor %85 ihtimal verilse de o kalan%15 ihtimal fazla geliyor insana. Maşallah kuzulara büyümüş yaramazlık yapıyorlar. İnşallah sağlıkla doğacak umutluyuz.

Kesilir canım tabi ki batıl inanç Rabbim biz kullarının saç kesmesine bağlar mi kulunun canını. Ben kestim kendim biraz kisalttim uzun olunca zor oluyor tekrar kisaltasim var. Haaa dip not önceki gebeliğimnde saç kesmedim bebeğimi kaybettim yani tersi de var. Batıl şeylere prim yaptırmamak gerek, veren Rabbim alan Rabbim sonuçta.

Bazı sorunlar sadece histeroskopi de görünür mesela bende polip varmış işlem başlayana kadar hiçbir dr farketmedi. Rahimde çatal vardı bazı dr lar gordu bazıları görmedi onu açtı. Ayrıca histeroskopi sonrası bazı kişilerde gebelik oluşabiliyor ama bu sizin için eş faktörü kaynaklı biraz zor. Ki ben histeroskopi sonrası iki ay içinde gebe kaldım 12 haftada kaybettim o ayrı. Yanii durumunuz var ise bence yaptırın ama yok diyorsan size kalmış.

@Egehanezra canım yoktun çoktandır, nasılsın.

becidina canım naptın yazmadın sabahtan beri iyi misin. Arada yaz merak ettim şimdi hee
Tadim yoktu odada sıkıntılıyiz biraz rahat değilim hastanede çok sıcak havasız gelen giden yoruldum yattigim yerde.
cok tesekkur ederım cevpladıgınız ıcın sagolun bırde bu embrıyo uzerınde pgt genetık ıslemı uygulanıyor yaptırmak cok gereklı mı sızce yaptıran var mı aramızda acaba ?
Ben pgt yaptırdım ilk gebeliğim kalbi durdu 12. Haftada genetik inceleme yapıldı down sendromu çıktı. Riske atmak istemedik dr da önerdi. 4 gitti incelemeye 1i sorunlu geldi mesela. Yaş faktörü varsa ya da ailede genetik sorun mutlaka yapılmalı diye düşünüyorum.

Bende ona baktım gün içinde yazmadı becidina
İyiyim canım aynı, canım sıkkindi biraz film izledim.

Oda çok sıcak ve havasız arada kendimi kaybedecek hale geliyorum. Gelen giden bitmiyor d doğum yapan bir kadın verdiler daraldim yani.

Allah razı olsun canım sen nasılsın
Şükür iyiyim canım kızımda iyidir inşallah
Ufak tefek hamilelik sorunlarımız olup geçiyor bugünümüze şükür diyorum
Benim de baya baya uzun ama ben kına yakıyordum kendim o uzayan kınalı uçlar bakımsız duruyor baya. Bir de tara tara bitmiyor. Dediğin gibi yapayım 1 hafta kala falan kesiveririm ohh miss
Benim çok uzunluktan kastım belime bile gelmiyor canım yinede ilk defa bu kadar uzadığı için mutlu oluyorum
Bakımsız duran kısma kadar kestir ardından bir kına daha yakarsın ohh miss gibi ferahlık olur

Maşallah, hadi bakalım anneveoğlusundan sonra sıra sende canım, sonra kınalıkadın ve ben, sonra da begonyas ve becidina inşallah. Hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah.

Çok geçmiş olsun canım hastane ortamı sıkıntılıdır Allah yardımcın olsun
İkizlerin bu sıkıntılı haftaları atlatıcaklar kuzum, Allahın izniyle daha anne karnında geçirecek günleri var 32den önce gelmicekler buna tüm kalbimle inanıyorum sende inan ❤

Aman iyi olda olsun varsın canım çok şükür sesin çıktı.

Güzel yürekli arkadaşım benim Allah razı olsun benimde hep dualarımdasın kuzum. Amin inşallah inşallah sağlıkla doğum yaparız hepimiz

Hepsini yapacam inşallah kendimdem geçtim yata yata şiştim bakımsız bakımsız duruyorum:) o günler gelsin de inşallah hallolur hepsi

Maşallah Bebişine canım amin sağlıkla gelsin kuzularimiz inşallah

Maşallah, hadi bakalım anneveoğlusundan sonra sıra sende canım, sonra kınalıkadın ve ben, sonra da begonyas ve becidina inşallah. Hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah.
Amin cnm inşallah hepimiz sağlıkla kavusuruz buraya buyuturken yaşadıklarımızı yazar bu bebeler hiç uyutmuyor deriz

Becidina@canım benim çok geçmiş olsun. İyi gidiyordur diye düşünüyordum o yüzden yazmadım bide malum hala kapanmadı yaram. 8,3 mm ölçülmüş galiba en son inşallah 30 u geçecek diye tahmin ediyorum. Celestonların tamamlanmıştır mutlaka yaşam sınırınıda geçmişler çok şükür. Sağlıkla sıhhatle doğsunlar inşallah

Güzel yürekli arkadaşım benim Allah razı olsun benimde hep dualarımdasın kuzum. Amin inşallah inşallah sağlıkla doğum yaparız hepimiz
Allah senden de razı olsun cnm ne demek iyiki bu forum sayfasını açmissin . Sayende seni ve bi çok yüreği güzel arkadaşı tanıdım. Allah nasip ederse doğumdan sonra yavrularimiza kavusuncada kopmayalim birbirimizden bebisleri birlikte büyütelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…