2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kötüyü çağırma kuzum lütfen güzel şeyler duyacağıni telkin et kendine. İnşallah hiç ekstra kötü bir şey demeyecek doktor Allah'ın izniyle. Hem bebeğin büyüdü maşallah artık daha rahat olabilirsin. En iyi alanında uzman doktora gidiyorsun yeni bir şey olmayacak her şey güzel olacak.
Ben bile biraz rahatladım sen hiç sıkma canını öyle riskli diye en kötü olanı söyler dr hazır tutmak için. Beni yatırırken doktorumun söylediğinden hemen doğuracağımi sanmış asistan dr iyisin daha durur 28i geçersin rahat olursun dedi bugün aynı asistan dr. Yani dr lar biraz en kötü olanı en önce söylüyor. Çok şükür bugünümuze daha dün gibi pozitifi duymamız :KK200:
Haklısın kuzum benim şükürler olsun bugünümüze. Allah hepimizi beterinden esirgesin. Zekai tahirdeyken hep asistan dr lar girerdi muayeneye ve çoğu deneyimsiz saçmalarlardı abartırlardı biraz bilgisiz olsan hemen gaza gelirsin korkarsın. Dr lar dediğin gibi en zoru söyler işte bendeki olay da artık güç kalmadı sanırım kaldırmıyorum. Maddi manevi göçtük:KK70:inan artık sinirden gülüyorum herşeye kafa da gitti sonunda:deli:

@anneveoglusu@kinalikadin becidina becidina
tüm Arkadaşlar selamlar herkese okuyorum burayı hep elimden geldiğince. 6İle 9.haftalar arasında kanama alanım vardı. Belki oradan hatırlarsınız. canım sende yaşamıştın sanırım. İnşallah ikizlerini sağlıcakla zamanında alırsın kucağına. anneveoglusu seninde az kalmış maşallah doğuma sağlıkla gelsin oglusun. Kinalikadin canım benim inşallah kanama hiç olmaz sağlıkla devam eder süreç. Ben de bugün recep hasa gittim detaylı ultrason a çok şükür herşey yolundaymis. İki gen heterezigottu benim mthfrc1298ve pai 4g/5g. Cleaxane gerek yok. Kan akımın iyi zaten dedi. Yani iğneyi kullanamiyorum diye üzülme olurmu.
Canım arkadaşım maşallah. Çok sevindim herşeyin yolunda olmasına:dua: sağlıkla kucağına alırsın inşallah hep dualarımdasın Allah kabul etsin. Çok teşekkür ederim bu arada beni de rahatlattın şimdi. Unutmamışsın da Allah razı olsun senden.

Haklısın kuzum benim şükürler olsun bugünümüze. Allah hepimizi beterinden esirgesin. Zekai tahirdeyken hep asistan dr lar girerdi muayeneye ve çoğu deneyimsiz saçmalarlardı abartırlardı biraz bilgisiz olsan hemen gaza gelirsin korkarsın. Dr lar dediğin gibi en zoru söyler işte bendeki olay da artık güç kalmadı sanırım kaldırmıyorum. Maddi manevi göçtük:KK70:inan artık sinirden gülüyorum herşeye kafa da gitti sonunda:deli:
Rızkı ile gelir minik erkek takma kafana borç bu ödenir ama manevi olarak hem sen hem bebeğin üzülüyorsun. Gamsiz ol azıcık hadi bakalım.
Bazı çocuklar çok üstüne düşüldüğünu anlayınca b.kunu çıkarır her şeyin aglamanin sorun çıkarmanın yemenin içmenin her şeyi sorunlu olur kendi haline bırakınca zamanla düzelir. Bizim durumumuz da böyle takmayalim oralı olmayalım geçer :KK19:
Bazen doktor olduklarına inanasim gelmiyor bazılarının. Bir de karşısındakini hep saf zanneden tipler var. Buz devri çizgi filminde bak var orda diyor ki 'bak ne derse o' istiyorlar ki onlar ne derse hee diyelim :KK57:.
Hadi güzel düşün güzel olsun :sampiyon:

@anneveoglusu@kinalikadin becidina becidina
tüm Arkadaşlar selamlar herkese okuyorum burayı hep elimden geldiğince. 6İle 9.haftalar arasında kanama alanım vardı. Belki oradan hatırlarsınız. canım sende yaşamıştın sanırım. İnşallah ikizlerini sağlıcakla zamanında alırsın kucağına. anneveoglusu seninde az kalmış maşallah doğuma sağlıkla gelsin oglusun. Kinalikadin canım benim inşallah kanama hiç olmaz sağlıkla devam eder süreç. Ben de bugün recep hasa gittim detaylı ultrason a çok şükür herşey yolundaymis. İki gen heterezigottu benim mthfrc1298ve pai 4g/5g. Cleaxane gerek yok. Kan akımın iyi zaten dedi. Yani iğneyi kullanamiyorum diye üzülme olurmu.

İyiz şükür son 3 gün kavuşmaya rabbim hayırlisi ile sizlerede göstersin seninde iyi olmana sevindim kaç haftalık oldunuz

Rızkı ile gelir minik erkek takma kafana borç bu ödenir ama manevi olarak hem sen hem bebeğin üzülüyorsun. Gamsiz ol azıcık hadi bakalım.
Bazı çocuklar çok üstüne düşüldüğünu anlayınca b.kunu çıkarır her şeyin aglamanin sorun çıkarmanın yemenin içmenin her şeyi sorunlu olur kendi haline bırakınca zamanla düzelir. Bizim durumumuz da böyle takmayalim oralı olmayalım geçer :KK19:
Bazen doktor olduklarına inanasim gelmiyor bazılarının. Bir de karşısındakini hep saf zanneden tipler var. Buz devri çizgi filminde bak var orda diyor ki 'bak ne derse o' istiyorlar ki onlar ne derse hee diyelim :KK57:.
Gerçekten de öyle üstüne düşüldükçe şımarıyorlar etrafımda çok örneğini görüyorum. Her şey hallolur inşallah onca şey yaşadık bu da geçer diyorum hayırlısıyla.
Dr lara hem inan hem inanma. Bazen şaşırıyorum
bizi salak mı sanıyorlar diye:) bir dr dan duymuştum hastalar artık akıllı netten herşeyi öğreniyorlar kadınlar klubü var orda dr ları çekiştiren bile var diye. Bazı dr larda bakıyor buraya haklarında ne yazılmış diye:))
Neyse kuzum hakkımızda hayırlısı herşey güzel olsun sonumuz hayırlı olsun inşallah:KK36:

becidina becidina canım çok geçmiş olsun hastanede yatışın yapılmış
İkizler nasıl inşallah iyisinizdir
Kısalmanın son durumu nedir

@kinalikadin kuzum nasılsın oğlun nasıl leken var mı
Doktor gün verdi mi doğum için erken olucağını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam

@anneveoglusu canım tarihin öne alınmış gelsin minik paşan hayırlısıyla sağlıcakla
Rabbim sağ salim sorunsuz sıkıntısız kucağına almayı nasip etsin ❤

Günaydın arkadaşlar.

Canım benim ailem istanbul da, orada bir tanıdığımızın kızı burada Ankara da oturuyor. (Ben en son çocukken görüşmüşümdür burada görüşmüyorum ama annesi anneme anlatmış) O da tüp bebek ile çocuk sahibi oldu. Bir kız bir erkek ikiz bebişleri var. (Seninkiler 33-34 leri görecek bence inşallah ama ama olumlu bir örnek diye anlatayım dedim) Kızın ikizleri 28. haftada Cebeci de doğmuş, 1,5 ay kalmışlar küvezde hiçbir problem yaşamadan geçirmişler süreci 1,5 yaşındalarmış şimdi, geçen mutfakta bi yakalamış anneleri, unu bulup dökmüşler yerlere oturmuşlar birbirlerine atıyorlarmış :)

Günaydın arkadaşlar.

Canım benim ailem istanbul da, orada bir tanıdığımızın kızı burada Ankara da oturuyor. (Ben en son çocukken görüşmüşümdür burada görüşmüyorum ama annesi anneme anlatmış) O da tüp bebek ile çocuk sahibi oldu. Bir kız bir erkek ikiz bebişleri var. (Seninkiler 33-34 leri görecek bence inşallah ama ama olumlu bir örnek diye anlatayım dedim) Kızın ikizleri 28. haftada Cebeci de doğmuş, 1,5 ay kalmışlar küvezde hiçbir problem yaşamadan geçirmişler süreci 1,5 yaşındalarmış şimdi, geçen mutfakta bi yakalamış anneleri, unu bulup dökmüşler yerlere oturmuşlar birbirlerine atıyorlarmış :)
Minik yaramazlar :KK48:

Günaydın arkadaşlar.

Maşallah ne güzel:)

becidina becidina canım çok geçmiş olsun hastanede yatışın yapılmış
İkizler nasıl inşallah iyisinizdir
Kısalmanın son durumu nedir

@kinalikadin kuzum nasılsın oğlun nasıl leken var mı
Doktor gün verdi mi doğum için erken olucağını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam

@anneveoglusu canım tarihin öne alınmış gelsin minik paşan hayırlısıyla sağlıcakla
Rabbim sağ salim sorunsuz sıkıntısız kucağına almayı nasip etsin ❤
Saol Allah razı olsun canım bu hafta içi gidicem randevu alıcam bugün. Duruma göre artık ne zaman alacağını söyler sanırım 34-35 diyordu dr ama bilemiyorum. Eğer ani kanama başlarsa zor olurmuş o nedenle fazla bekletmez diye düşünüyorum. Sen naptın kuzum

Ya kızlar çok saçma biliyorum ama hamileyken saç kesilir mi. Tamamen batıl biliyorum ama salak gibi taktım Allah affetsin:KK43: ben normalde kuaföre zaten gitmem hiç işim olmaz kendim keserim saçlarımı. Ama baya uzadı uçları fena halde keseyim diyorum ama bir tuhaf hissediyorum saçmalıyorum değil mi yav:olamaz:

Ya kızlar çok saçma biliyorum ama hamileyken saç kesilir mi. Tamamen batıl biliyorum ama salak gibi taktım Allah affetsin:KK43: ben normalde kuaföre zaten gitmem hiç işim olmaz kendim keserim saçlarımı. Ama baya uzadı uçları fena halde keseyim diyorum ama bir tuhaf hissediyorum saçmalıyorum değil mi yav:olamaz:
Benim saçımda uzadı kestirmek istiyorum aslında ama bende kestiremiyorum. Batıl olduğunu bende biliyorum ama bekliycem sanırım doğum sonrasına. Allah korusun sonrasında bişey olsa ben psikolojik olarak etkilenirim biliyorum kendimi o yüzden. Ama tabiki yok böyle bişey için nasıl rahat edecekse öyle yap sen yinede.

Senin de dediğin gibi canım batıl bunlar. Ben kestirdim 4 aylıktım, 2-3 hafta sonra tekrar kestirmeyi düşünüyorum, doğumda azcık bakımlı olayım diye...

Saol Allah razı olsun canım bu hafta içi gidicem randevu alıcam bugün. Duruma göre artık ne zaman alacağını söyler sanırım 34-35 diyordu dr ama bilemiyorum. Eğer ani kanama başlarsa zor olurmuş o nedenle fazla bekletmez diye düşünüyorum. Sen naptın kuzum
Hayırlı güzel haberlerle gelirsin inşallah canım
Korkma kuzum Allahın izniyle sağ salim hayırlısıyla kavuşucaksın oğluna,söylenen hiçbir kötü aksilik gerçekleşmeyecek bunu kafandan çıkar sil at.
Sonu güzel olan iyi olana adapte ol kuzum❤
Şükür iyiyim canım bende inşallah kızımda iyidir
Bel ağrılarımın şiddeti arttı son 4-5 günde onun dışında bir sorunum olmuyor
Haftaya şeker için gidicem hemde minik kızımı görücem gün sayıyorum :KK36:
Hamilelikte hormonlardan dolayı saçlarda ve tırnaklarda uzama daha çok oluyormuş.
Benim saçlarım hiç bu kadar uzamamıştı çok mutlu oluyorum gördükçe,uçlarında hafif kırıklar var doğuma kadar dahada uzasın doğumdan sonra kestireyim diye karar verdik kuaförle

Canım aynı ikileme bende düştüm su an saçlarım kalcama kadar uzamış durumda . Zaten tesetturluyum zor oluyor yıkaması , taraması. Keseyim dedim büyükler kesme doğumu bekle dediler. Evet batıl büyük ihtimalle ama şu da bir gerçekki büyükler çoğu zaman haklı da çıkıyorlar. Kesmedim artık duruyor öyle zor olsada

Benim saçımda uzadı kestirmek istiyorum aslında ama bende kestiremiyorum. Batıl olduğunu bende biliyorum ama bekliycem sanırım doğum sonrasına. Allah korusun sonrasında bişey olsa ben psikolojik olarak etkilenirim biliyorum kendimi o yüzden. Ama tabiki yok böyle bişey için nasıl rahat edecekse öyle yap sen yinede.
Aynen bende o durumdayım çok yanlış ama elde değil işte kuzum

X