2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

:) Ters dönmüş kaplumbaga güzelmiş , valla bende bazen kendimi ağırlaşmış gibi hissediyorum üstelik daha kaçıncı haftadayiz yani, ilerisini düşünemiyorum. Birde idrara hâlâ çok sıkışıyorum sabaha karşı uyanirsam kendimi zor atıyorum lavaboya
Ben hala öyleyim sürekli wc ye gidiyorum. Azıcık bile gelse mutlaka git. Tutmak bizler için enfeksiyon sebebi maalesef.
Allah yardımcımız olsun canımm inşallah sağlıkla doğsunlar da razıyız

Turkuazvesari Turkuazvesari senin ikizler nasıl canım ? :)
Teşekkürler, çok iyiler :) 17. Haftaya girdik. Huzursuz bacak sendromundan ve reflüden dolayı uykusuzluk çekiyorum. Bunları psikolojim tetikliyor biliyorum, yapacak bişi yok.. birinin cinsiyeti belli değildi, onu da cuma göreceğiz umarım.

Teşekkürler, çok iyiler :) 17. Haftaya girdik. Huzursuz bacak sendromundan ve reflüden dolayı uykusuzluk çekiyorum. Bunları psikolojim tetikliyor biliyorum, yapacak bişi yok.. birinin cinsiyeti belli değildi, onu da cuma göreceğiz umarım.
Sağlıkları iyi olsun vatana millete hayırlı evlat olsunlar önemli değil kız erkek bu devirde hepsi aynı :) ama yinede bir kız bir erkektir senin ki öyle hissettim. Cuma günü yazınca anlicaz bakalim

Sağlıkları iyi olsun vatana millete hayırlı evlat olsunlar önemli değil kız erkek bu devirde hepsi aynı :) ama yinede bir kız bir erkektir senin ki öyle hissettim. Cuma günü yazınca anlicaz bakalim
Evet aynen dediğin gibi cinsiyetin hiç önemi yok.. bu kadar uğraştan sonra 2 sağlıklı embriyoya ulaşmamız benim için her şeyden daha önemliydi..

Canim ins ikizlerin hep saglikli haberlerini aliriz. Sana bisey sormak istiyorum. Bu konuda fazlaca tecruben oldugunu biliyorum. Dondurulmus embriyolara genetik test yapilabiliyormu. 5.gun embriyosu

kizlar bu aksam belimle kasiklarim agriyor sag bacagima agri vuruyor uyutmuyor sizdede oldumu hic

kizlar bu aksam belimle kasiklarim agriyor sag bacagima agri vuruyor uyutmuyor sizdede oldumu hic
İlk haftalarda benimde çok kasık ağrım oldu, rahim bağları genişliyor ondan oluyor . Ama tabiki senin ki siddetliyse doktora başvur canım

Canim ins ikizlerin hep saglikli haberlerini aliriz. Sana bisey sormak istiyorum. Bu konuda fazlaca tecruben oldugunu biliyorum. Dondurulmus embriyolara genetik test yapilabiliyormu. 5.gun embriyosu

Çok Teşekkür ederim. Bu konuda kesin bi bilgi veremeyeceğim çünkü yaşamadım bunu ve doktora da hiç sormadım. Bence yapılamaz çünkü bende embriyolara biopsi yapıldı ve sonra donduruldu, 2 hafta sonra sonuç çıktı, transferden 2 saat önce çözülme işlemi başladı ve transfer oldu. Yani dondurup çözüp biopsi yapıp tekrar dondurulması bana mantıklı gelmiyor ama yanılıyor da olabilirim, doktoruna sorman daha doğru olur.

X