2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hadi inşallah cuma günü güzel haberler alırsın mübarek gün.. bebişler kilo almıştır , sağlıkları iyidir . Gerisi önemli değil sen yatarak gecirirsin az kaldı zaten zaman çabuk geçiyor günler kısa , kışa denk gelmesi de çok iyi oldu bunaltıcı sıcak havalar yok
İnşallah canım kiloları iyi olsun açılma çoğalmasın Süper olur. Öğlen kalkıyorum gün çabuk bitsin diye olabildiğince yatakta kalıyorum geçecek bugünler inşallah. Hepimiz sağlıkla hamile kalıp sağlıkla doğuralim inşallah.

Bizim kontrol iki haftaya dışı sanıyorum geçen hafta hastaneden çıktık bu hafta tekrar gideceğiz kısalma olunca ondan galiba cuma anlarız ne kadar zamanda çağıracak.
Vakit bazen hızlı geçmiş gibi bazen yavaş belli olmuyor.

İnşallah iyi haberler alacaksın canım cuma günü, kıpır kıpır bebişlerinin görüp rahatlayacaksın. Az kaldı riskli zamanın bitmesine. :KK200:

Herşey yolundadır merak etme :) öyle böyle kacinci haftaya geldiniz bebişle Allah'ın izniyle dünyaya zamanında gelecek..
Bende iyiyim canım yuvarlana yuvarlana kışı geçiriyoruz bakalim
İnşallah canım inşallah. Böyle riskli olunca sanki zaman geçmiyor durmuş gibi geliyor. Yinede halimize bin şükür. Doğumu atlatırsam bir de doğumdan sonra riskli kanama geçirebilirsin dedi. Resmen diken üstündeyiz. Allah yardımcımız olsun umarım bu zorluğu da aşabilirim.
Bu arada yuvarlanma konusunda katılıyorum yatakta dönemiyorum bile gece. Ters dönmüş kaplumbağa gibiyim:))

gmz1990 gmz1990 canım hiç yazmaz oldun nasılsın nerelerdesin pozitifliğini özledik arada yazardın inşallah her şey yolundadır iyisindir arkadaşım:KK200:
Canımmm evet negatif tüp bebekten sora epey bi canım sıkılmıştı hiç bir şey yapasım gelmiyordu :KK43: Arada sizleri merak edip girip bakıyordum ama :KK200: Ne güzel bissürü bebiş haberleri görüyorum çok mutlu oluyorumm. Benimde süpriz yumurta çıktı kendiliğinden bi gebelik oluştu inşallah sağlıkla devam eder bakalımm endişe hiç bitmiyormuş onu anladım :) Şimdide o nasıl iyi mi kalbi atıyor mu bi sorun varmı vs vs aklımdan çıkmıyo Ayy sende 30. haftadadaymışsın kız mı erkek mi çok sevindim yaaaa Rabbim sağlıkla kucağnza almayi nasip etsin tüm bekleyenleri inşallaahh :dua:

Canımmm evet negatif tüp bebekten sora epey bi canım sıkılmıştı hiç bir şey yapasım gelmiyordu :KK43: Arada sizleri merak edip girip bakıyordum ama :KK200: Ne güzel bissürü bebiş haberleri görüyorum çok mutlu oluyorumm. Benimde süpriz yumurta çıktı kendiliğinden bi gebelik oluştu inşallah sağlıkla devam eder bakalımm endişe hiç bitmiyormuş onu anladım :) Şimdide o nasıl iyi mi kalbi atıyor mu bi sorun varmı vs vs aklımdan çıkmıyo Ayy sende 30. haftadadaymışsın kız mı erkek mi çok sevindim yaaaa Rabbim sağlıkla kucağnza almayi nasip etsin tüm bekleyenleri inşallaahh :dua:
Sen hamile mi kaldınnn kuzummm inanamıyorum çok şükür nasıl sevindimmm:dua::KK76: Allah ol desin yeter ki. İnşallah mucizeni sağlıkla kucağına alırsın bende hep dua edecem sana. Hiç merak etme kendiliğinden kalmışsın sağlıkla devam eder. Kendine dikkat et yorma sakın. Çok şükür ya maşallah kuzuma. Bende 30 a geldim de gel bana sor ne çektim. Riskli bir doğum beni bekliyor inşallah atlatırım Rabbim hepimize yardım etsin. Erkek cinsiyeti.Allah bağışlasın hepimizinkini:KK200::dua::KK19:

Sen hamile mi kaldınnn kuzummm inanamıyorum çok şükür nasıl sevindimmm:dua::KK76: Allah ol desin yeter ki. İnşallah mucizeni sağlıkla kucağına alırsın bende hep dua edecem sana. Hiç merak etme kendiliğinden kalmışsın sağlıkla devam eder. Kendine dikkat et yorma sakın. Çok şükür ya maşallah kuzuma. Bende 30 a geldim de gel bana sor ne çektim. Riskli bir doğum beni bekliyor inşallah atlatırım Rabbim hepimize yardım etsin. Erkek cinsiyeti.Allah bağışlasın hepimizinkini:KK200::dua::KK19:
Rabbim ol desin yeterki olmayanı oldurur kurban olduğum :dua: Hiçç tasalanma kuzum bu zamana kadar gelmişsen bişeycik olmaz Allahın izniyle bebişini sağlıkla kucağına alacaksın benmde dualarım seninle :KK200: Valla hamile kalınca endişe daha arttı bende sanki hep kötü gidecek korkusu ama zor sahip olduğumuz için sanırım bunlar ah o yaramazlar gelsinde hele elimizden çekecekleri var :-) Oğluşunu sağlıkla kucağına alacaksın inşallah cnm benmm :KK200:

Rabbim ol desin yeterki olmayanı oldurur kurban olduğum :dua: Hiçç tasalanma kuzum bu zamana kadar gelmişsen bişeycik olmaz Allahın izniyle bebişini sağlıkla kucağına alacaksın benmde dualarım seninle :KK200: Valla hamile kalınca endişe daha arttı bende sanki hep kötü gidecek korkusu ama zor sahip olduğumuz için sanırım bunlar ah o yaramazlar gelsinde hele elimizden çekecekleri var :-) Oğluşunu sağlıkla kucağına alacaksın inşallah cnm benmm :KK200:
Allah razı olsun kuzum. İnşallah sağlıkla alırız kucaklarımıza. Dualarımız kabul olsun inşallah. Senden de kız gelecek gibi hadi bakalım tahminim doğru çıkacak mı:emir_bebek::KK5:

inanmıyorum doğal bir gebelik tüp bebek sonrasında gerçekten çok çok çok mutlu oldum arkadaşım
benim bebeğim de nisan ayında düşükten tüp bebek sonrasında doğal yoldan geldi artık umudumuzun bittiği noktada
hiç korkma endişelerini çok iyi anlıyorum ben hamile kaldığımı duyduğumda gerçekten inanamamıştım önce kese var mı arkasından kalp atımi var mı devam edecek mi nifty sonuçları temiz gelecek mi derken bu günlere geldik bu dönem içinde iki defa da kanama nedeniyle hastanede yattım dilerim sağlıklı ve hayırlı bir gebelik ile yavrunu kucağına alırsın ve dilerim

bu sayfada evlat sahibi olmak isteyen ne kadar arkadaşımız varsa bu mucizeyi sağlıkla ve hayırlısıyla tatsınlar

İnşallah canım inşallah. Böyle riskli olunca sanki zaman geçmiyor durmuş gibi geliyor. Yinede halimize bin şükür. Doğumu atlatırsam bir de doğumdan sonra riskli kanama geçirebilirsin dedi. Resmen diken üstündeyiz. Allah yardımcımız olsun umarım bu zorluğu da aşabilirim.
Bu arada yuvarlanma konusunda katılıyorum yatakta dönemiyorum bile gece. Ters dönmüş kaplumbağa gibiyim:))
:) Ters dönmüş kaplumbaga güzelmiş , valla bende bazen kendimi ağırlaşmış gibi hissediyorum üstelik daha kaçıncı haftadayiz yani, ilerisini düşünemiyorum. Birde idrara hâlâ çok sıkışıyorum sabaha karşı uyanirsam kendimi zor atıyorum lavaboya

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasipetsin

gmz1990 gmz1990 çok sevindim :) Rabbim güzel sorunsuz bir gebelik süreci nasip etsin hayırla kucağına al inşallah..

Bana da ebe bir arkadaşım var, doğumdan sonra korunma sakin tüp bebek tedavisinden sonra doğal yoldan gebe kalan çok kişi var dedi. Demek ki tedavi vücudu hazırlıyor

X