2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Progesteronum yuksek cikiyormus canim 5.tedavimden sonra farkedildi. Hep taze transfer olmustum. Dondurulmasi gerekiyormus. Dinlenip oyle kontrollu transfer olmam lazimmis

Gyno Ferro sanol adı, tuhaf bir yan etkisi var canım büyük tuvaletini simsiyah yapiyor başta ne oluyor bana dedim. Sonra annem kan ilacı yapar dedi. Araştırdım gerçekten o yapıyormuş

Gyno Ferro sanol adı, tuhaf bir yan etkisi var canım büyük tuvaletini simsiyah yapiyor başta ne oluyor bana dedim. Sonra annem kan ilacı yapar dedi. Araştırdım gerçekten o yapıyormuş
Kan ilacı kimini kabız kimini ishal yapmış canım.
Seninkinin yan etkisinide ilk defa duydum :)

Canim Dr 3 Ocak sezeryan günü verdi o zamana beklerse tabiki bu gün yine hafif sancim var
Canım gece yatarken zor döndüm yatakta , üstelik daha karnım fazla buyumedi bile. Aklıma sen geldin son haftalar yatmak işkence olmuştur. Allah hayırlı doğum nasip etsin çabucak 3 Ocak olsun insallah

Canım gece yatarken zor döndüm yatakta , üstelik daha karnım fazla buyumedi bile. Aklıma sen geldin son haftalar yatmak işkence olmuştur. Allah hayırlı doğum nasip etsin çabucak 3 Ocak olsun insallah
Bu saat oldu ve hala uyuyamadım desem kalbimin üstünde baskı var sanki karnım kocaman sağa yatsam sağdan sola yatsam sola vuruyor sırtımda bacak aramda bir sürü yastık var
Eşim horlamazdi nispet yapar gibi adam horluyor
Asker gibi şafak sayiyorum

Merhaba canım. Nasılsın kasilmaları sıklaştı mi geceleri falan zor geçiyor olmali.
Sıklaştı biraz fazla ayakta kalsam karnım semsert oluyor kasiklarim ağrıyor ve sanki aşağıdan her an çıkacakmış gibi baskı var allah sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah
Bu gece hiç uyuyamadım carpintim da var

Allah yardımcın olsun canım geçer az kaldı uykusuz gecelere hazırlık süreci bunlar ön sınav :)
Amin inşallah sağlıkla doğarlar.
Dürt eşini kalk kanepede yat de :) sınırın bozulmaz en azından
Yaklaştıkca doğum zorluyor günler geçecek az kaldı.
Benim karnım uzun zamandır öyle ya hiç ayakta duramıyorum zaten. Oğlan aşağı tekme atıyor kızıyorum ona da :)
Amin inşallah sağlıkla gelecek minikler.

Allah yardımcın olsun canım sende baya baya doğuma doğru gidiyorsun :) siz o potaya girdikçe beni heyecanlan basiyor

Cnm ya az kaldı hayirlisiyla inşallah yavruna kavuşmana. Rabbim hayırlı ve kolay doğum nasip etsin. Bnde o günleri görürüm inşallah son haftalar diye sanırım zaman gecmiyor. Tlf la konuşunca bile nefes nefese kalıyorum bazen senin haftalara gelince yerinden kalkamiycam galiba ben 38 e gelmeden artık doğursam diye gezicem gibi geliyor inşallah sağlıkla kavusuruz.

becidina amin cnm inşallah hepimiz o günleri görürüz. Dediğin gibi şimdiden uykusuzluğa alistiriyorlar bizi sağlıklı olsunlar da bu günleri de güzel bir anı olarak hatırlayalım inşallah. Kızma oglusa annesi napsin icerde alanı kısıtlı kardesi yle paylaşıyor.

Allah yardımcın olsun canım sende baya baya doğuma doğru gidiyorsun :) siz o potaya girdikçe beni heyecanlan basiyor
Amin cnm hepimizin inşallah. Evet zaman daralıyor heyecan artıyor tabi. Burda bunu paylaşmak bile çok zevkli sanki dogumu o heyecanı tek tek yeniden yaşıyoruz sırayla. Bakalım benm kız Şubat in ilk haftasını bekleyecek mi çok haraketliyiz maşallah. Sağlıkla kavuşmak koklamak nasip olsun...

Amin inşallah :) hepimiz stresli tedavi sürecinde başladık buralarda konuşmaya sonra şimdi sırayla doğuma yollamak çok güzel bir duygu tabiki. Rabbim bu yolda emek harcayan buraya yazan tüm arkadaşlarıma nasip etsin inşallah. Hepsi gebe kalsin, doğuma gönderelim :)

Aminn cnm insallah. Hep dua ediyorum zor sınavlardan geçtik. O yüzden Rabbim isteyen bekleyen herkese hayirlisiyla bu güzel duyguları nasip etsin. Kimseye aratmasin evlat hasreti zordur. Çok şükür biz yaşıyoruz inşallah onlarda yaşayacak. Yeterki sabır tevekkül.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…