2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hic uyumuyr canim 10 gundur annem bizimle idi. Bugun gidiyor
Nqpacagim bilmiyrm oturup hungur hungur aglayasim var cok zor bebek bakimi
Her dk memede durmak istyr uyumuyirda hep gozler acik. Allah yrdim etsin herbirimize
Yaparsın canım hiç merak etme yalnız kalmanızı bekliyor düzelmek için. Sonunda yorulup uyuyacak inşallah bu günler de geçer güzel güzel anlasirsiniz. Senden ayrılmak istemiyor o zaten gelirken belliydi dünyaya.
Çok şükür sevindim en azından dr un söyledikleri olumlu. İnşallah düzelerek çıkacaksın. Çıkmasan da yeter ki iyi gitsin süreç zaten göze aldık bu sıkıntıları. Kasılma azaldıysa kısalma da düzelecek inşallah. Zaman su gibi geçsin gitsin sağlıkla kucağımıza alalım dualarla geçecek bugünler ne yapalım.
Benim dr o kadar bekletmeyecek 34-35 almak lazım gibi konuşmuş eşime. Sanırım sonrası tehlikeliymiş benim için. Bakalım Allah ne gösterecek
Daha iyiyim kuzum nst bagladılar sancı çıkmadı iyice azaldı günde dört hap içiyorum kasılma için.
34-35 de gayet sağlıklı olabiliyorlar canım örneklerini gördük biraz minik oluyorlar olsun tek başına yetebilir durumda oluyor inşallah seninikde öyle olacak inşallah.
Canim cok buyuk gecmis olsun bubuda atlatacaksin insallah saglikla kucagina alicaksin yavrularini
Sağol canım benim Allah razı olsun, sinanmamız bitmiyor işte bugünümuze şükür.
Durumunun daha iyi olmasına sevindim inşallah kuzular biraz daha bekleyecek annesi 32. Haftayı bir görseniz ondan sonrası daha rahat geçecek
Bekleyecekler anne ültimatom yolluyor onlara şimdiden:KK12: inşallah geçer artık gün gün sayarız.

Oyy minik erkek fena şimdiden başladı anneye çektirmeye. Kuzucuk uyumak istemiyor sizinle takılmak istiyor herhalde annesi napsın sıkıldı içeride:)
Çok şükür yeter ki iyi olun canım biraz daha zaman geçsin düzene girecek inşallah
Iyiyiz canim cok sukur sikintimiz yok bebis ve ben saglikliyiz.annem gitti simdi. Cok kotuboldum anne oldum ama hala bi kuzuyum cok koydu kendimi c9k yalniz hissedyrm

Yaparsın canım hiç merak etme yalnız kalmanızı bekliyor düzelmek için. Sonunda yorulup uyuyacak inşallah bu günler de geçer güzel güzel anlasirsiniz. Senden ayrılmak istemiyor o zaten gelirken belliydi dünyaya.

Daha iyiyim kuzum nst bagladılar sancı çıkmadı iyice azaldı günde dört hap içiyorum kasılma için.
34-35 de gayet sağlıklı olabiliyorlar canım örneklerini gördük biraz minik oluyorlar olsun tek başına yetebilir durumda oluyor inşallah seninikde öyle olacak inşallah.

Bekleyecekler anne ültimatom yolluyor onlara şimdiden:KK12: inşallah geçer artık gün gün sayarız.
Insallah canim ya . Her donem ayri zor iste

Bu arada canim o haplar okadar cok etkili ki cok ileri haftaya tasiyacak seni bak gor ben 37 de biraktim 40 da geldi bizimki 30.haftada kullanmaya baslamistim

becidina becidina arkadaşımın ikizlerini gördüm canım :) inanamdim.. o erken doğum yaptı biri sarılık oldu küçüklerdi vs.. anne sütü çok yaramış maşallah hiçbir ek gıda almadan olması gereken doğum tarihlerinde yani tam 9 ay 10 gün dolmuştu , her biri 4 kiloyu geçmiş :nazar::KK51: görsen yanaklar puf puf olmuştu.
Yan yana yatırdı biri ağlıyor öteki gülüyor :halay: o hallerini görünce çok komik oldu..

Darısı başına inşallah seninkiler de sütün iyi gelecek bir anda kocaman olacaklar

Iyiyiz canim cok sukur sikintimiz yok bebis ve ben saglikliyiz.annem gitti simdi. Cok kotuboldum anne oldum ama hala bi kuzuyum cok koydu kendimi c9k yalniz hissedyrm
Lohusa psikolojisi canım, ayrica tüp bebek tedavi süreci , problemli gebelik , hormonlar, doğum derken biz kadınlar yine güçlü varlıklarız Allah'a hamd olsun .. bebiş şöyle 2 aylık olsun yavaş yavaş düzene girer canım. Bahar geldi mi alır oglusunu gezmelere gidersin için ferahlar :)

A anneveoglusu canım ilk defa bebeğe birşey alayım dedim. İnternetten hastane çıkışı sipariş verdim bugün geldi. Kalitesi falan çok iyi ama ne kadar küçük yahu:KK51: bir karış şeyler .. uzun zamandır yenidoğan bebekte pek görmedim bir garip geldi
Öyle küçücük oluyorlar benim büyük oglanda kalan hastane çıkışı var oğlumun onu giydiğini bilmesem bende bu aldiklarimiz olmaz kuzulara derim ama ilk 20 günden sonra serpiliyor kuzular baksana benim aldığım küçük patikli altlara küçücük
Güle güle kullanın canım

Eklentiler

• IMG_20181122_114842.jpg
    IMG_20181122_114842.jpg
    312,7 KB · Görüntüleme: 67
Allah anneni başından eksik etmesin sağlıklı olsun da yanında olmasın. Sen artık yalnız değilsin küçük erkek var eşin var hele hele o minik sana öyle muhtaç ki. Kucağına al gezdir evin içinde iyice bir kokla sev. Nereden nereye artık sende bir annesin bir sorumluluğun var. Sende annenin kuzususun sen ne kadar mutlu olursan annen de o kadar mutlu ve rahat olur canımm

Öyle küçücük oluyorlar benim büyük oglanda kalan hastane çıkışı var oğlumun onu giydiğini bilmesem bende bu aldiklarimiz olmaz kuzulara derim ama ilk 20 günden sonra serpiliyor kuzular baksana benim aldığım küçük patikli altlara küçücük
Güle güle kullanın canım
Sende güle güle kullan canım Allah sağlıkla giymeyi nasip etsin. Valla bende inanamadim :) haklısın

Ne kadar büyusede her cocuk anasının kuzusu olarak kalıyor. Annem gideli 8 yıl oldu her anne kelimesi hala taş gibi oturur içime. Boğazıma düğümlenir.
Bu arada canim o haplar okadar cok etkili ki cok ileri haftaya tasiyacak seni bak gor ben 37 de biraktim 40 da geldi bizimki 30.haftada kullanmaya baslamistim
Kasilmaları kesti gibi zaten canım çok şükür açılma da devam etmezse inşallah bebeklerim büyürler.
becidina becidina arkadaşımın ikizlerini gördüm canım :) inanamdim.. o erken doğum yaptı biri sarılık oldu küçüklerdi vs.. anne sütü çok yaramış maşallah hiçbir ek gıda almadan olması gereken doğum tarihlerinde yani tam 9 ay 10 gün dolmuştu , her biri 4 kiloyu geçmiş :nazar::KK51: görsen yanaklar puf puf olmuştu.
Yan yana yatırdı biri ağlıyor öteki gülüyor :halay: o hallerini görünce çok komik oldu..

Darısı başına inşallah seninkiler de sütün iyi gelecek bir anda kocaman olacaklar
Maşallah Rabbim korusun bütün anaları evlatlarını ne büyük mutluluk. İnşallah bizde o günleri göreceğiz, Rabbim büyük sınıyor bizi buna da şükür.
Kıza tayt almıştım içten giyer diye öyle küçük ki tayt olunca daha bir yarıya inmiş boyut.

Selam kızlar. Boşuna demiyorlar sanırım bir bebek doğuyor, bir anne doğuyor diye... Hepimiz analarımızın kuzularıyız, şimdi kendi kuzularımız oluyor. Bugün minnak kızımın bütün kıyafetlerini yıkadım astım, yarın mobilyası gelecek, temiz temiz ütüleyip yerleştiricem. Kıyafetleri gördükçe duygular sel oldu, arada biraz biraz da ağladım. Allah hepimize hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, sonra da sağlıkla büyüdüklerini görmeyi inşallah...

Selam kızlar. Boşuna demiyorlar sanırım bir bebek doğuyor, bir anne doğuyor diye... Hepimiz analarımızın kuzularıyız, şimdi kendi kuzularımız oluyor. Bugün minnak kızımın bütün kıyafetlerini yıkadım astım, yarın mobilyası gelecek, temiz temiz ütüleyip yerleştiricem. Kıyafetleri gördükçe duygular sel oldu, arada biraz biraz da ağladım. Allah hepimize hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, sonra da sağlıkla büyüdüklerini görmeyi inşallah...
Sağlıkla kullanin canım eşyalarınızi

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin canım :) iyi yapmışsın herşeyi hazır olsun son aya bırakma. Kendini yormadan halletmiş ve olursun

X