2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba arkadaşlar. Ben hamile olduğumu öğreneli 2 hafta oldu ama ara ara kırmızı ve kahverengi leke geliyor. Çok endişeleniyorum. Bu tarz bi sorun yaşayan oldu mu aramızda.
Merhaba yaşayanlar oldu. Doktora başvurman gerekiyor hemen. muayene olursan ona göre kanamayı kesecek ilaç verecektir

Merhaba arkadaşlar. Ben hamile olduğumu öğreneli 2 hafta oldu ama ara ara kırmızı ve kahverengi leke geliyor. Çok endişeleniyorum. Bu tarz bi sorun yaşayan oldu mu aramızda.
Canım Dr haber verdin mi verdiysen ilaç progesteron vermeli idi vermedi ise Dr tekrar görüş lütfen

iki gun once bende oldu cnm kahverengi kanama bi gece hastanede yattim sende kirmizida oluyomus allah korusun dusukte olabilir biran once doktora git

Canım eğer özel düşünürsen Şişli memoriali öneririm bütün hastaneleri gezdim ön görüşme yaptım sonunda memoriale karar kıldım çünkü zor bi hasta grubundaydım istersen dosyalarını alıp ücretsiz ön görüşme talep et başlarında semra hoca var ekip doktoru olarakta Yücel bey ikisiyle ortak görüşme talep et İnan ki farkı göreceksin tabi ki için nereye siniyorsa orada başla çünkü güvenmek çok önemli

Hadi ya
üzüldüm umutlu idim bu sefer
sen üzülme olur mu inşallah kendiğilinden kalırsın allahım nasip eder.
Nasip değilmiş. İyiyim çok şükür artık alıştık sanırım negatif görmeye toparlanması daha kolay oldu. Ben pek umutlu değildim açıkçası hakkımızda hayırlısı ne diyelim

Histereskopi sonrası vajinit sistit falan yaşayan varmı ? Hayatimda ilk kez gordügum ve perisan oldugum sikintilar.. ve bu ay yine tedaviye baslicam mide bulantisi istahsizlik halsizlik idrarda yanma agrı..dr bi ovül verdi ama onuda zor kullaniyorum dogal bi önerisi olan var mı ?

Bugün sabah haberlerinde izledim devlet çalışan annelere çocuk doğduktan sonra iyi bir miktar para yardımı yapiyor. Bir arkadaşım da aldığını söyledi. Haberlerde 7000₺ gibi rakamlar söylendi. Tüp bebek anneleri zaten masraflı bir yoldan geldik. Çalışmayan için de yine süt parası vs. varmış. Araştırıp başvurmak lazım kızlar.
becidina canım sen çalışıyorsun , ikizler zaten masraflı olacak araştır mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…