2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

2 aydır istiyolar para

2 ay once raporu cikarirken banada dediler 200 lira oldu diye
5,6 kişiydik orda biz kabul etmedik bilmiyoduk yanimizda para yok dedik hepimiz biraz yuksek sesle konuştuk eşlerimizde yanimizdaydı

Önceden söyleseydiniz dedik
Onlarda tamam haklisiniz bu hafta son olsun dediler

Simdi heryerde rapor ücretlidir yazıyor
Yaaa çok şaşırdım canım çok saçma bence zaten bi dünya masrafımız oluyor
Şener beye muayene oldum gittiğimde güleryüzlü bi doktor gerçekten ama hastane ortamı, kullanılan aletler o kadar hoyratça ki insanın canı normal muayenede bile daha çok acıyor o yüzden bilemiyorum devlette deneme durumunu ama yinede düşünücem canım sağolasın
ben ilk tedavimi orada oldum 9 kişiydik transfere girdik hepimizin test günü aynı gündü ve hepimiz negatif aldık başarı oranı çok düşük çünkü laboratuvarı iyi değil o kadar embriyodan bi tane dondurulmadı kalmadı dediler ve ayrıca bu 9 kişiye hepimize aynı ilaç aynı doz hemen hemen uygulandı çok ilginç bende pko var o yüzden ohssde olmuştum

Bu aralar ne çok negatif haberi geldi çok üzülüyorum Rabbim bir daha yaşatmasin inşallah en kısa zamanda sağlıkla hayırla evlatlarınıza kavuşursunuz inşallah kızlar. Rabbim büyük ol derse imkansız diye bir şey yok olur. Maddi manevi çok yıpratıcı biliyorum ama lütfen pes etmeyin elinizden geldiğince çabalamaya devam, pozitif olmaya çalışın en büyük tedavi. Dualarimdasiniz hepiniz.

:KK42: sabır. Baska dicek bisey yok unutmuyorsn ama alisiyorsun..
Kuzum senin için o kadar umutluydum ki ama hayırlısı böyleymiş Rabbim bir.gün bizimde yüzümüzü güldürecek inşallah inanıyorum ben Rabbim çok aratmasın tez zamanda nasip etsin sakın pes etme bak ben bebeğimi kaybetmeme rağmen iple çekiyorum adet olup tekrar transfer olmayı o heyecanı yaşamayı Rabbim emeklerimizin karşılığını boş bırakmasın inşallah

O kadar pahalı değilmiş ben sürekli reklamı olunca herhalde çok pahalıdır dedim sağol canım. Peki ilaçları bulmak zor oldu mu? Bidaha bizde ilaçları kendimiz alalım diyoruz çünkü
Hemen hemen her eczane de bulunan ilaçlar. .. ben ankarada tedavi gördüm orada yakınında olan eczane zaten biliyor ilaçları ve ona göre temin ediyordu. Hatta piyasadan daha makul fiyata veriyordu ..

Kuzum senin için o kadar umutluydum ki ama hayırlısı böyleymiş Rabbim bir.gün bizimde yüzümüzü güldürecek inşallah inanıyorum ben Rabbim çok aratmasın tez zamanda nasip etsin sakın pes etme bak ben bebeğimi kaybetmeme rağmen iple çekiyorum adet olup tekrar transfer olmayı o heyecanı yaşamayı Rabbim emeklerimizin karşılığını boş bırakmasın inşallah
Amin insallah cnm hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah. Emeklerimizin karsiligini sabrimizin mukafatini birgun aliriz insallah

Üzgünüm kızlar güzel haber vermek isterdim ama yine olmadı :KK43:

Çok uzuldum canım ne kadar emek verdiğini biliyorum cevabi yazılarını okudum olgunlugunu ve sabrını takdir ettim

Dr ne diyor canim

Arkadaşım sıfırdan tedavi baslayacaksin başka merkezi düşünüyormusun

kizlar hastaneye yatisim yapildi lekelenmelerim var dua edin bana rahimde kanama alani yok dedi ama yinede lekelenmem var
Benimde kanama alanı yoktu ama iki kere şiddetli kanamam oldu dinlen olumlu düşün canım rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile yavrunun sana bagislasin

Bende raporu cikartip disda yaptrmak istiyrm develtte deil. Bizim burda zeynep kamilde veriyor ama illet ediyormus insani ya ondan daha kolay alabilcrm yer varmi diye sordum canim
Kızlar ben Ankaradayım ve üniversite hastanesinde rapor çıkardım. Sadece benim kan testlerim (0,47 olan Amh sonucum işaretlenmiş olarak), hiç çocuğumuz olmadığını gösteren nüfus kayıt örneklerimiz, sgk dökümümüz ile başvurduk. Bir haftada çıktı iki defa...

Kızlar ben Ankaradayım ve üniversite hastanesinde rapor çıkardım. Sadece benim kan testlerim (0,47 olan Amh sonucum işaretlenmiş olarak), hiç çocuğumuz olmadığını gösteren nüfus kayıt örneklerimiz, sgk dökümümüz ile başvurduk. Bir haftada çıktı iki defa...
Canim bilmedigimden soruyorum bu raporu bebegimiz tutunduktan sonra sirf ilaclarimizi almak icin kullanabilirmiyiz acaba

Tüm negatiflere çok üzülüyorum, ama Allah maddiyat versin yılmak durmak yorulmak moral bozmak yok kızlar. İnşallah en hayırlı zamanda yavrularınıza kavuşacaksınız :dua:

Perşembeden başlayan, uyutmayan ve geçmeyen alt karnımda bıçak saplanma gibi sancılarla, biraz da temkinli olmak için dr randevumu cumaya aldım. Şükür ki sadece büyüme sancılarıymış. Bundan sonra daha çok olacak korkma dedi DR. 27+2 de 1100 gr 36 cm olmuşuz. İyi mi sizce arkadaşlar? Artık iki haftada bir gidicekmişim.

Tüm negatiflere çok üzülüyorum, ama Allah maddiyat versin yılmak durmak yorulmak moral bozmak yok kızlar. İnşallah en hayırlı zamanda yavrularınıza kavuşacaksınız :dua:

Perşembeden başlayan, uyutmayan ve geçmeyen alt karnımda bıçak saplanma gibi sancılarla, biraz da temkinli olmak için dr randevumu cumaya aldım. Şükür ki sadece büyüme sancılarıymış. Bundan sonra daha çok olacak korkma dedi DR. 27+2 de 1100 gr 36 cm olmuşuz. İyi mi sizce arkadaşlar? Artık iki haftada bir gidicekmişim.
Bence gayet iyi büyümüş canım, annelik ağrıları diyorum ben bunlara Rabbim sabrını verir inşallah.

İki haftada bir çağırdığına göre ufaktan sende doğum potasına girdin canım :) bundan sonra sıkı bir takiple 40.haftayi bekleyecek bebiş . Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin, tedavi gören arkadaşlarımıza da gebelik nasip etsin insallah

X