2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kızlar mrb klinikten aradılar 48 saati doldurduk 3 döllenme olmuş yrn transfere gidiyorum Allahın izniyle

Canım benim bak demiştim sana ararlar diye çok şükür Allahım dualarım seninle inşallah sımsıkı tutunurlar sana İnşallah çok güzel haberler verirsin bizlere :dua::KK54::KK15:

şmdi hastaneden geldim hemen buraya yazdım muayne oldum kan tahlili verdim ilacimin kalanini vrdular oviteral verdiler çatlama ignesi aksam 10da vurulcam anasteziyle görüştüm cmrtesi saat sekiz bucukta gircem opuya dua edin bana benim bi yanım olumlu bi yanım olumsuz bugn doktorum asistanlar hemsireler hepsi insallah olcak dedi bizim icimize doguyor dedi insallah dedikleri gibide olur aallahm hepimize nasip etsin
Allah yardımcın olsun tatlım benim ne güzel moral vermişler sende bu olumlu düşüncelerle devam et çok önemli bu. Herşey yolunda gidiyor işte bak ne güzel :KK49:

Kızlarr benim 3 tane dondurulmuş embriyom var
Şubat adetim ile 2.tedavime başlayacağım dondurulmuşlar ile
1 tanesi 6.gün 5AB 1 TANESİ 5.gün 2AB diğerini unuttum
nasıl sizce şans var mı ?

Kızlarr benim 3 tane dondurulmuş embriyom var
Şubat adetim ile 2.tedavime başlayacağım dondurulmuşlar ile
1 tanesi 6.gün 5AB 1 TANESİ 5.gün 2AB diğerini unuttum
nasıl sizce şans var mı ?
Tabiki şans var canım kafana takacağın bişey yok:KK49:

kızlar ben hastaneden geldikten sonra çok kötüleştim tansiyonm düştü başım cok ağrıyo midem çok bulanıyo daha bisey olmadan bunlar oldu ilaclarmı acaba

yok ateş zatn gripim sabahtan beri bisy yoktu afedersinz ama haastaden snra mcdonals gttik orda bseyler yedim acaba omu dokundu isftirfa ettim rahatladım şuan
Seninki griptendir ya da hamburgerden yumurta toplama işleminden değil. Çünkü narkoz aldın ve narkoz alındıktan sonra bir gün boyunca vücut halsiz kalır onu atana kadar yemekler rahatsızlık verir narkozdan sonra 2-3 saat bişey yenmemesi gerekir

şmdi hastaneden geldim hemen buraya yazdım muayne oldum kan tahlili verdim ilacimin kalanini vrdular oviteral verdiler çatlama ignesi aksam 10da vurulcam anasteziyle görüştüm cmrtesi saat sekiz bucukta gircem opuya dua edin bana benim bi yanım olumlu bi yanım olumsuz bugn doktorum asistanlar hemsireler hepsi insallah olcak dedi bizim icimize doguyor dedi insallah dedikleri gibide olur aallahm hepimize nasip etsin
Ay canım ancak kendime evime geldim ben de muayene oldum estradiol progesteron baktı iyi dedi bu gece 12 de lucrin vuracağım ben olumsuzum nedense moralim bozuk cumartesi 11 buçukta opu var inşallah ikimizin de iyi geçer gerginim:KK43:

Ay canım ancak kendime evime geldim ben de muayene oldum estradiol progesteron baktı iyi dedi bu gece 12 de lucrin vuracağım ben olumsuzum nedense moralim bozuk cumartesi 11 buçukta opu var inşallah ikimizin de iyi geçer gerginim:KK43:
Yumurtaların kaç ml olmuş canım bir de özel olacak ama bugün ilişki olsun dedi ee perhiz ne olacak ben anlamadım :KK43:

Canım sıkma canını olumlu düşün strese girme allahım hakkında hayırlısını versin çok güzel olur inşllah herşey üzülme sen :KK15:

kızlar ben hastaneden geldikten sonra çok kötüleştim tansiyonm düştü başım cok ağrıyo midem çok bulanıyo daha bisey olmadan bunlar oldu ilaclarmı acaba

Anestezinin etkisidir bencede canım vücudun anca toparlar kendini Allahim yardim etsin insallah kafana takma hicbirseyi :dua:

Kizlar ben hemşireye sormayı unuttum doktorum 1 ay öncesinden folidoce vermişti onu iğnelerle beraber hala içebilirim değil mi bir sıkıntı olmaz dimi :KK64:

Canım sıkma canını olumlu düşün strese girme allahım hakkında hayırlısını versin çok güzel olur inşllah herşey üzülme sen :KK15:
Allah razı olsun canım ya bu tüp bebek süreci beni zorladı açıkçası bir de yaşadığımız yere uzak gidiş geliş zor oluyor Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah

Allah razı olsun canım ya bu tüp bebek süreci beni zorladı açıkçası bir de yaşadığımız yere uzak gidiş geliş zor oluyor Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah

Amin inşallah canım anlıyorum seni dayanmaya sabretmeye çalış sonu guzel olsun inşallah

Amin inşallah canım anlıyorum seni dayanmaya sabretmeye çalış sonu guzel olsun inşallah
Insallah canım Allah razı olsun burda konuşmak iyi geliyor bana bilgin var mi bilmiyorum canım progesteron ilacını illa ki iğne mi veriyorlar fitil olmuyor mu :KK43:

X