2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

canım leblebi yesen ishalken bana çok iyi geliodu birde pilav. bol su iç birde.inşaallah geçer

ya bende çok merak ediyorum ama ikili test yaptırmadım yarın kontrole gitcem ihtimalde olsa söyler mi acaba?
Doktordan doktora değişiyor canım kimisi 16.haftaya kadar beklemek istiyor.
Bende beklemiyodum cinsiyetini öğrendiniz mi diye sordu bakar bakmaz öğrenmedik ama kız hissediyorum dedim. Anneler doğru hisseder prenses geliyor dedi değişir mi diye sormuştum yüzde doksan kız dedi 18.haftamızdayız hala da değişmedi bu saatten sonrada değişmez dedi artık doktorumuz Benim kızçe bide 1 hafta kadar önden gidiyor bi etkisi oldu mu onun bilmiyorum canım. Seninde rabbim gönlüne göre versin.

Oyyy sevsinler onun kafasını nasıl büyük bir mucize Rabbim bağışlasın bütün evlatları ailelerine. Olmayan herkese Rabbim tez vakitte sağlıkla hayırla nasip eylesin bu güzel duyguları.
Tabi durum mecbura dönerse sezeryan kaçınılmaz sağlıklı doğsunlar da gerisi detay hepimiz için. Ama ben inanıyorum sen normal doğum yapacaksın çok inandın buna valla sen anlattıkça insanın normal doğurasi geliyor. Adı üstünde normal olan ama keyif halinı aldı doğum şekli, biraz dr yaklaşımı biraz hasta yaklaşımı nedeniyle maalesef.
Cumaya kadar bekliyorum ben minigi gelecek diye hayırlısıyla.

Kizlar hepinize merhaba. Tarnsferim oldu odamda dinleniyorum.suan. Rabbim ins bu sefer mutlu sona kavusmayi nasip eder insallah.
Sağlıkla hayırla inşallah pozitifi alırsın sende Rabbim büyük bol bol dua et ve pozitif ol inşallah mucize haberi on gün sonra gelecek.

Hayırla sağlıkla kucagına al canım. bakalım yarın belkı bişeye benzetirse söylet heralde ama sağlıklı olsunlarda kız erkek haşa farketmez

Cok haklisin amin canim insallah gelsinde siz teyzoslara haber verelim geldik diye :)))))

Iyiyim canim gecen hafta 1cm aciklik vardi plates yuruyus sicak masaj vs. Yapiyorum. Carsamba kontrol var yine. Muhtemelen iyice asagiya da indi bugun 39+3um ilk dogum olacagindan dr. 40 i rahat gecebilir dedi. Bekliyoruz bakalim sen nasilsin
Aaayy çok heyecanlı bi avazda inşallah.benimki geldi geçti bile. Biz sürekli koyun koyunayiz sürekli emziriyorum. Biraz da uykusuz ve yorgunum. Ama çok şükür bugunumuze

Ah ne guzel gobekden onumu goremicem gunlere gelmek istyrm tabi icinde bebek olan gobusle

İyi akşamlar merak etrim tutunmuşlar mı acaba.?

Aaayy çok heyecanlı bi avazda inşallah.benimki geldi geçti bile. Biz sürekli koyun koyunayiz sürekli emziriyorum. Biraz da uykusuz ve yorgunum. Ama çok şükür bugunumuze
Cok sukur canim insallah darisi basimiza. Ne kadar guzeldir kimbilir koyun koyuna kokusunu cekmek yaninda oldugunu bilmek allahim ayirmasin hicbir anne ve bebegini. Dusundukce kipir kipir oluyor icim.

Kızlar iyi akşamlar ,ben size birşey sormak istiyorum,biz 19 haftalık olmuşuk çok şükür ve sorum şu bugün bügün karnımın alt tarafta sertleşme var ,bunu yaşayan var mı acaba ..

İnşallah cnm . Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin hayirlisiyla. Dualarimdasin... Test günün yaklaşmistir ne zmn yapacaksın ?
Evet carsamba gunu kan vericem test gunum de persembe ama esim calisiyor o gun 1 gun once vercem kalbim durcak heyecandan hala hic bir belirtim yok bakalim Allahim insallah nasip etmisdr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…