2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

videodaki tugken ise 3 saatte çok kolay bir doğum yapmış. Doğum anında da çok keyifliydi. Maşallah ona. Darısı hepimizin başına inşallah
tugken canım görünmedin iyimisin yoksa doğum mu oldu
kizlarrrr. ben degilim :)))) allah soyletiyor galiba temizlik yapiodum ben annemle
oyuzden giremedim

Ben çok duygulandım ağladım, bize prova oldu valla Canım inşallah sen de böyle çok kolay doğum yaparsın
amin canim insallah yaaa herbirimiz insallah saglikla alalim sikintisiz gecirelim dogumu
bu videolar cok motive ediyor. ben doguma giderken yazacagim sizlere gece de olsa : )

tugken sen bize selam vermeden güne başlama emi bak sonra seni böyle gıyabinda doğurtuyoruzzz :)))

Korbaykus tugken ruhum_mavi ve sonra ben geliyorum doğum sırası olarak inşallah sağlıkla sıramızı savar bizden sonra arkadaşlarda kuzularımıza arkadaşlarını sağlıkla dünyaya getirirler

Kızlar geldim kontrolden. Nstde bir kez sancim çıktı . Bebek 3200 gr olmuş. Pazartesiye kadar bi aksilik olmazsa sezaryen oluyorum. Artık kesinleşti. Bütün hazırlıklar bitti. Biz haziriz
Ayy geliyo bebiş okurken heyacanım tavan yaptı
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar geldim kontrolden. Nstde bir kez sancim çıktı . Bebek 3200 gr olmuş. Pazartesiye kadar bi aksilik olmazsa sezaryen oluyorum. Artık kesinleşti. Bütün hazırlıklar bitti. Biz haziriz
Maşallah kuzuya canım ne güzel hayırlısı ile kavuşuyorsunuz darısı bizlere olsun

yaa çok heyecanlı kilosu da gayet iyi, hadi hayırlısı canım sağlıkla gelsin küçük hanım

Canım senin pıhtılaşma testi yapılmış mıydı. Hiboru bıraktın. Benim bir değer heterozigot devam ettirdi. Şimdi ki dr um bıraktırdı.

tamam canim :)))) valla annemde diyirki bak nasil guzel arkadaslarin var birbirinizi gormesenizde duygulari paylasiyorsunuz insallah rabbim hepinize saglikli dogum saglikli hayirli evlat nasip edrr diye dualar ediyr.

Ay bi heyecan daha Maşallah, sağlıkla kucağına al bebişini canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…