2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kizlar benim idrar yolu enfeksiyonu oldum saglik ocagi monurol yazdi kullanan oldumu

Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ben AMH testi yaptırmak istiyorum. Tüp bebek öncesi fakat gittiğim eğitim araştırma hastanesinde yapılmıyormuş. İstanbulda oturuyorum. Rica etsem yaptıranınız varsa nerede yaptırdınız? Yardımcı olurmusunuz? Çok yüksek fiyatlar ödemek istemiyorum.

Artık doğurmak işi var gündemde oyy maşallah sağlıkla gelsin kuzu temizlik yapma yat diyen Dr yap diyor gelsin diye hadi bakalım sağlıkla alalım güzel haberlerini Rabbime binlerce şükür seninle kürtaj sayfasında tanıştık yakın zamanda bebisleri kaybetmistik şimdi yakın zamanda anne olacağız inşallah
Rabbim nerde anne olmak isteyen kulun varsa herkese hayirlisi ve sağlıkla evladlar nasip eyle (amin)

insallah canim amin
kocaman degil mi masallah valla :))))
dr.um artik hurma yememi ve squat yapmami onerdi. insallah saglikla kavusalim

evet canim yaaaa amin aminnnn. ne gunlerdi degil mi bizlerle hamis olanlar nerdeyse 2 yasina girdirdiler bebislerini masallah

bizede nasip etti cok sukur. allahim herkese nasip etsin saglikla

Canlarım nasılsınız hepiniz umarım iyisinizdir ben biraz daha iyiyim çok şükür toparladım biraz daha da toparlayacagim inşallah hatta artık zaman geçsin de yeni tedaviye başlıyım istiyorum kurban olduğum Rabbim çok şükür hiçbir acıyı ilk günkü gibi bırakmıyor ilk günkü acıyla kalsa insan nasıl yaşar Dr eşime kürtaj sonrası rahime çizik attım esin hemen kendini toparlanma 45 güne adet olur ve o adetle tekrar başlarız demiş ama toparkamazsa işimizi zorlaştırır vücut şimdi gebeliğe alışmışken ve rahme çizik atmisken şansımız yüksek demiş şuan beni ayakta tutan tek şey 3 tane donmuş embriyo olması ve tekrar tedaviye başlama umudu gerçi embriyolar orta kalitede ama rabbimden umut kesilmez Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza alacağımız evlatlar nasip etsin hepinizi tanımasam da seviyorum dikkat edin kendinize ve miniklerinize Rabbim tüm minikleri korusun

amin amin canim nasilsin. sen hep bana topigimizin minicik kucucuk hamisi olarak geliyorsun :))))) gecen gun 7 yil bekledim yazmistin yanlis hatirlamiyorsam sasirmistim.
Cnm bnm bunada şükür bogazim dışında iyiyim hala geçmedi ha bire sıcak bişeyler iciyorum ama inş geçecek. Guldurdun beni normalde kimse yasima inanmıyor minyon tipliyim diye heralde. Doğru hatırlıyorsun kuzum 7 yıldir bekliyorum 34 yaşındayım suan

İyi olmana çok sevindim canım çok şükür Rabbim sabrınıda yeniden ayağa kalkacak enerjiyi de veriyor. Ne acılar yaşıyor devam ediyoruz iyikide devam edebiliyoruz yoksa yaşamak eziyet olurdu. İnşallah bu sefer sağlıkla kucağına almak nasip olur. Güzel düşünceler ile hazırlan hiç kötü düşünme yeniden Yaşarmiyim bunları diye aklına getirme. Güzel olacak inşallah.
Hayırlısı ile sağlıkla alırsin inşallah pozitifi Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah. Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim kendini dinleme çünkü duyacağın bir şey yok aslında Rabbime dua et bol bol yapacak bir şey yok.

kizlar benim idrar yolu enfeksiyonu oldum saglik ocagi monurol yazdi kullanan oldumu
Idrar yolu enfeksiyonu için sadece lokosit değerine mi bakıldı? Yoksa kültürde üremeye bakıldı mi? Beniim doktorum üremeye bakmadan ilaç vermiyor.lokosit enfeksiyon olduğunu gösteriyor ama bu değer gebelikte doğal olarak artabiliyirmus. Enfeksiyon varsa monurol veriyorlar zaten ama kendi doktorunuza sormadan kullanmayın derim ben.

Canım benim iyi olmana sevindim tekrar yeniden başlamak zor ama kaybedince insan ara vermek istemiyor ben öyleydim bir an önce hamile kalırsam o zaman mutlu olurum derdim tabiki zor karar vermek ama inan herşey güzel olucak rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah emeklerinin karşılığını tez zamanda alırsın buraya bebeğim emzik almıyor yada geç yürüdü diye sitemlerini yazarsın ben inanıyorum sende inan

Canım benim allah razı olsun inşallah bitanem inşallah inanmak istiyorum ama hayal kurmaya bile korkar oldum tedaviye başlamayı o kadar isterken herşeyi sil baştan yaşamak biraz zor geliyor ama Rabbim yardım eder inşallah

Malesef o korku hep olacak canım şimdi herşeye sil baştan başlamak zor geliyor tuttu mu tutacak mi tutsa değer artacak mi kese kalp atışları vs herşey sil baştan zor ama Rabbim zorumuzu kolay eylesin kalp atışlarını duyunca bile o korku hep olacak her kontrole gittiğimde yüreğim ağzımda gideceğim kontrole Rabbim bu günleri unuttursunda bu korkuları unutuyum inşallah bu defa Rabbim yüzümüze güler de o mutluluğu tekrar yaşarım ve bu defa sonuna kadar gitmek nasip olur

Amin inşallah canım benim ama sen de düşünmemeye çalış, insan düşündükçe başına geliyor insanın, kötüyü çağırıyoruz, başka şeylerle ilgilenmeye çalış elinden geldiğince tabi. İnan senin moralim bozuk iken bebeğin iyi olmuyor. Moral bozulsun,
üzülsün anne bebeğide hemen hareketi bırakıyor tadı kaçıyor yaşayanlar böyle diyor o yüzden pozitif bak olur mu. İnşallah Rabbim Hikmet eder tez vakitte hayırla sağlikla yeniden bahşeder.

Amin canım inşallah allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…