2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

doktorum duphalac dıe bı surup verdı kızlar kabızlıgım da gevtı cok sukur aklınzda bulunsn bı zararı yokmus.
Benim yiğenlerim de kullanıyor bende tavsiye edecektim bebekler bile kullanıyorsa sıkıntı olmaz diye ama ne olur ne olmaz hassas bir süreç benden dolayı bir sıkıntı olmasın diye ses etmedim, içeriği doğal yağlar kimyasal birşey yok . Saolasın söylediğin için faydalı bir bilgi oldu

Selamlar kızlarrr
Bugün transferimin 3.günüydü ilk gün dinlendim dün ve bugün evin içinde gezindim ağır kaldırmadım, duş almadım
Zaman geçsin diye kendimi telefondan oyuna falan verdim :KK48:
Siz neler yapıyorsunuz ?
bnmde 3. gunum evde cok sıkıldım dısarı cıktık esımle o kadar kndını kapama derm bn :)

Selamlar kızlarrr
Bugün transferimin 3.günüydü ilk gün dinlendim dün ve bugün evin içinde gezindim ağır kaldırmadım, duş almadım
Zaman geçsin diye kendimi telefondan oyuna falan verdim :KK48:
Siz neler yapıyorsunuz ?
Hayırlı olsun canım inşallah müjdeli haberlerinizi bekliyoruz seninde papatya0612 papatya0612 ninde aynı gün transfer olmuşsunuz. Bu ay transfer bolluğu var maşAllah müjdeli haberler alırız her birinizden inşAllah

Hergün iğneye gidiyorum canım o bile cok iyi geliyor bugünde 20dk fln dolaştım hava aldım düşünmim diyorum ama olmuyor :)
Kaç embriyo transferi senin ? İlk denemenmi
evet ılk denemem 2 embrıyo 5. gün transferı :) hepımz ıcın hayırlısı olsun dualarınz ıcın saolun kızlar :) rabbım hepımıze yaşatsn ınsaallah :)

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-mide-krampi-diye-gitti-hastanede-dogurdu-40766123/1
Olaya bak arkadaş ya ölür müsün öldürür müsün:sinirli: diyorum bi taraftan , bi taraftan da diyorum ki RABB im ol dedikten sonra oluveriyor işte... biz bal polen omega ALLAH ne verdiyse uğraşalım kızcağızın elinde içki bardağı haberi bile yok çokta fit vay arkadaş ya...
bnce bu şekilde bakmak yerıne şöyle dusunulebilir; dedıgın gıbı dogacak olan doğuyor Rabbım ol dıyor oluyor bız ne kadar kendımızı kassakta sonuc bellı. yeterkı Rabbım bızı sevınen kullardan eylesın colugumuzun cocugumuzun degerını bılen ıyı evlat yetstıren anneler babalar olmamızı nasıp etsın. evet boyle bır surecteykn ınsan sinir olmuyor degıl ama napalım . .

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-mide-krampi-diye-gitti-hastanede-dogurdu-40766123/1
Olaya bak arkadaş ya ölür müsün öldürür müsün:sinirli: diyorum bi taraftan , bi taraftan da diyorum ki RABB im ol dedikten sonra oluveriyor işte... biz bal polen omega ALLAH ne verdiyse uğraşalım kızcağızın elinde içki bardağı haberi bile yok çokta fit vay arkadaş ya...
Yani sonuç nedir Allaha yalvaracaksın sonrada akışına bırakacaksın baksana nasipte varsa nasıl oluyor işte hemde regl görüyormuş düzenli. Vay arkadaş vay:KK45:

bnce bu şekilde bakmak yerıne şöyle dusunulebilir; dedıgın gıbı dogacak olan doğuyor Rabbım ol dıyor oluyor bız ne kadar kendımızı kassakta sonuc bellı. yeterkı Rabbım bızı sevınen kullardan eylesın colugumuzun cocugumuzun degerını bılen ıyı evlat yetstıren anneler babalar olmamızı nasıp etsın. evet boyle bır surecteykn ınsan sinir olmuyor degıl ama napalım . .
Aynen aynen tam olarak o kısmındayım işin , evet çok kıskandım çokta gıcık oldum ama napalım nasip kısmet . RABB im elinde herşey kendimizi de yırtsak hükmünden bir nebze çıkmamızın imkanı yok sadece kendime kızıyorum yav bir teslim olamıyorum tek yapmam gereken üstüme düşeni yapıp akışına bırakmak, bırakamıyorum :mad:

Aynen aynen tam olarak o kısmındayım işin , evet çok kıskandım çokta gıcık oldum ama napalım nasip kısmet . RABB im elinde herşey kendimizi de yırtsak hükmünden bir nebze çıkmamızın imkanı yok sadece kendime kızıyorum yav bir teslim olamıyorum tek yapmam gereken üstüme düşeni yapıp akışına bırakmak, bırakamıyorum :mad:
Aynen arkadaşım canm benm bende aynı şöyle bir bıraksam amaan desem ne olacaksa olsun ohh nasıl rahatlayıvericem ahh:KK45:

Kızlar merhaba yumurta toplama sonrası dondurulmuş transfer olanlarda adetiniz nasıldı ağrılı ve parça geldiği oldu mu biraz korktum bugğn adetin ilk günü parça geldi iki tane doktora yazdım hemen ohss de normal dedi ama sormak istedim
Canım aşılama sonrası bile öyle olabiliyor, yumurtalıklar normal üstü uyarılıyor ve rahim gebeliğe göre hazırlanıyor negatif olması durumunda diğer adetlere göre daha yoğun ve sancılı oluyor haliyle çok normal, hiç korkma. Ayağını sıcak tut bol sıvı tüket, kendine iyi bak korkacak hiçbirşeyi yok zaten doktorun da demiş, kırmızı meyve sularından tüket bu dönemlerde rahme iyi geliyor

Canım aşılama sonrası bile öyle olabiliyor, yumurtalıklar normal üstü uyarılıyor ve rahim gebeliğe göre hazırlanıyor negatif olması durumunda diğer adetlere göre daha yoğun ve sancılı oluyor haliyle çok normal, hiç korkma. Ayağını sıcak tut bol sıvı tüket, kendine iyi bak korkacak hiçbirşeyi yok zaten doktorun da demiş, kırmızı meyve sularından tüket bu dönemlerde rahme iyi geliyor
Elim ayağım titredi görünce canım Allah razı olsun ilk denemem olduğundan bilemedim galiba

X