2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ay inşallah ya sonuçlar güzel gelse üstümden yük kalkacak ztn.Eşim pek anlamıyor bu işlerden cnm 4 tanesi döllenmiş diyince benim 4 üzlerim mi olacak diyip ağlamaya başladı ona gülmekten sıkıntım gitti biraz:-) İnşallah görürler 5. günü yüzümüz güler allahın izniyle:KK200:
Çok iyi yaaa:-) bende çok güldüm şimdi ALLAH da seni güldürsün benim eşimde aynı, her defasında şimdi ne olacak diye bi sonraki aşamayı soruyor . Bende delleniyorum diyorum arın olsa herşeyini bilirsin karınla hiç ilgilendiğin yok ama onlar için çok izafi demek ki normalde benden zekidir bi çözemedi şu süreci :KK43: inşAllah hayırlısıyla 5. Günü görürler de önce transfer sonra da pozitif haberini alırız :dua:

Çok iyi yaaa:-) bende çok güldüm şimdi ALLAH da seni güldürsün benim eşimde aynı, her defasında şimdi ne olacak diye bi sonraki aşamayı soruyor . Bende delleniyorum diyorum arın olsa herşeyini bilirsin karınla hiç ilgilendiğin yok ama onlar için çok izafi demek ki normalde benden zekidir bi çözemedi şu süreci :KK43: inşAllah hayırlısıyla 5. Günü görürler de önce transfer sonra da pozitif haberini alırız :dua:
:rolleyes: keşke ikiz olsa valla eşim nasıl sevinir düşünemiyorum bile davul zurna çalar sanırım evde:-) Şİmdi uyusam salı günü uyansam transfer yapasalar keşke sonra ne kdr bekleniyor bilmiyorum onda da bi uyusam uyansam pozitif deseler keşke nasıl dayanıcazz bu beklemeler allahım:KK33:

Bugünlerde bayaa yoğun galiba klinikler :)
Bazılarımız opu oldu, bazıları transfer, bazıları iğne aşamasında. İnşallah hepimizinki tutar da 9-10 ay sonra nüfus patlaması yaşanır :KK9::KK71::halay:
Amin inşAllah :dua: lisedeyken arkadaş grubumuzun yarısı aralık doğumluydu bizde hesap ettik 9 ay öncesi hangi aya geliyor diye :halay: mart ayı tabiki hepimizi bir Gülme tuttu sonra :-) inşAllah bu ay da bizler için bol müjdeli bir ay olur:KK36:

İyiyim canım benim şükür. Valla kendime izin verdim 10 gün istediğimi yiyip içiyorum 2 aydır doğru düzgün çok ağır yiyecekler yiyememiştim cips yemeyi çikolata yemeyi özledim :KK48: Aklıma geldikçe yiyorum onları bir kaç güne tekrar sağlıklı ve düzenli beslenmeye devam edeceğim ama Allahın izniyle. Kafama hiçbirşeyi takmamaya çalışıyorum evden işe işden eve öyle gidiyor şimdilik 2. ye başlamadan bir kaç kaçamak da yapmak istiyorum 2 3 günlüğüne ama izin alabilirsem tabi :110: Gün sayıyorum tabi birde Nisan ayının gelmesi için 22 si gibi gideceğim adetin 2. veya 3. günü acaba ne zaman transfer olur çok merak ediyorum geç olsun güç olmasın Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. :dua: Her geçen gün arkadaşlarımdan akrabalarımızdan birilerinin hamile olduğunu öğreniyorum onların adına çok seviniyorum ama içimde bi burukluk oluyor gözlerim doluyor duyar duymaz. Atlatacağım ama inşallah. 2 tane dünyalar iyisi görümcem var ve hamileler 1 inin 20 gün 1 inin de 40 günü kaldı doğuma sabırsızlıkla onları bekliyorum sevebilmek için :emir_bebek: bir yandan da üzülüyorum işte elimde olmadan :KK43: Rabbim kurduğumuz hayallerimizi gerçekleştirsin hayırlısıyla en kısa zaman da inşallahh :KK200: :KK68:
bende oylle yapiyorum canm keyfime bakiyorum geziyorum kocişimle kendi isyerimize gidip geliyodum bizde braz maddi manevi kndimizi topladktan snra basliycz insallah. allahn izniyle olucak insallah canm uzulme valla bn evleneli 3bucuk sene olcak daha yeni evlenenler dgum yapcak bende uzuluyom ama yapcak bsey yok nasip hersey:KK200:

merhaba bnde dun transferımı oldum 2 embrıyo transfer edıldı fakat kabızlık problemı yasadım ıkınmak zorunda kaldm bıraz sızce tutunmaya zarar verir mi?
canm insallah tutar rabbim hayrlisini versn dr soyle ilac versn kaysı hoşafı falan iç ama bidaha ıkınma sakn :bicak:

bende oylle yapiyorum canm keyfime bakiyorum geziyorum kocişimle kendi isyerimize gidip geliyodum bizde braz maddi manevi kndimizi topladktan snra basliycz insallah. allahn izniyle olucak insallah canm uzulme valla bn evleneli 3bucuk sene olcak daha yeni evlenenler dgum yapcak bende uzuluyom ama yapcak bsey yok nasip hersey:KK200:

En güzelini yapıyorsun canım benim inancımızı ümidimizi kaybetmeyelim hiçbir zaman Allahım hepimizin yüzünü güldürür kısa zamanda inşallahh :dua: Bizim akrabalarda falan da hep üst üste geldi haftada bir birilerinin hamile olduğunu öğreniyorum insanın içi bi burkuluyor ister istemez Rabbim bizede tatdırır o duyguyu inşallah :KK200:

En güzelini yapıyorsun canım benim inancımızı ümidimizi kaybetmeyelim hiçbir zaman Allahım hepimizin yüzünü güldürür kısa zamanda inşallahh :dua: Bizim akrabalarda falan da hep üst üste geldi haftada bir birilerinin hamile olduğunu öğreniyorum insanın içi bi burkuluyor ister istemez Rabbim bizede tatdırır o duyguyu inşallah :KK200:
oyle canmm umidimizi kaybetmiycez olucak damlann dedigi duayi gordum bug hemen ookudum valla rabbim insallah vericek bizede hic uzulme canm bnm bi gunde bizim hamileligimizn haberleri verilcek:anneadayı:

oyle canmm umidimizi kaybetmiycez olucak damlann dedigi duayi gordum bug hemen ookudum valla rabbim insallah vericek bizede hic uzulme canm bnm bi gunde bizim hamileligimizn haberleri verilcek:anneadayı:

Aynen öyle canım benim sağolsun çok iyi yaptı yazmakla bende okudum ve artık hep okuyacağım iyiki varsınız Allah hepinizden razı olsun güzel destekçi arkadaşlarım benim seviyorum sizleri. Aminnn canım benimmm inşallahhh :KK200: :emir_bebek::dua:

Aynen öyle canım benim sağolsun çok iyi yaptı yazmakla bende okudum ve artık hep okuyacağım iyiki varsınız Allah hepinizden razı olsun güzel destekçi arkadaşlarım benim seviyorum sizleri. Aminnn canım benimmm inşallahhh :KK200: :emir_bebek::dua:
evet cnm sagolsun yazdı bize damlcm ilk gunden beri beraaabrriz insallh sonuna kaadr berabrr oluruz bnde sizi seviyorum cnlarım benimmmmmmmmmmmmmm:KK200::emir_bebek::anneadayı:

X