2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hoşgeldin canım merak ettik, iyi olmana çok sevindim. Rabbim tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar vererek acını dindirsin inşallah. Takdiri ilahi demekten başka bir şey gelmiyor bazen elden. Bende doğum sancısı ile düşük yaptım yetmedi iki kez de kürtaj oldum gerçekten çok zor Rabbim kimseye yasatmasın inşallah. İnşallah tez vakitte toparlanır yeniden başlarsınız, Rabbim kolaylık versin.

@bu arada kizlar Dlk2606 den haber alamadiniz mi ben bayadir girmedim en son eylulde transveri yapilacakdi umarim guzel haberler almisdir
Dilek ten ses alamadık bir ara iyi bir haber var gibiydi ama kendisinden bariz bir şey duymadık sonra da ümidi kestik. İyidir inşallah onu da çok merak ediyoruz.

Canım benim Allah yardımcın olsun. İyi ki yazdın aklımdaydın. Hayırlısı değilmiş demek ki hiç üzme artık kendini geçti gitti. Tekrar deneyeceksin inşallah bu defa sağlıkla devam edecek. Bir kere gebe kalman bile büyük artı. Yine olacak inan umudunu asla kaybetme. Bizler herbirimiz ayrı ayrı sorunlarla uğraşıyoruz. İnan ki hamile kalınca da bitmiyor. Bak bana baştan beri sürekli bir dertle uğraşıyorum şöyle huzurlu bir hamilelik geçiremedim hala da devam ediyor şimdi de plesenta previa çıktı Allah kimseye vermesin. Hepimizin hamileliğinde sorunlar çıkabiliyor Rabbim beterinden esirgesin. Keşke hepimiz mutlu olsak hepimiz bu acılardan kurtulsak..

Canm o kendi yazacaktı ama artık girmiyor sanırım bende yazmak istemedim onun adına ama sürekli soruyor arkadaşlar merak etti demiştim sorun olmaz artık sanırım sonuçta her süreci beraber yaşıyoruz belki neti yoktur bilemiyorum ben yazayım herkes merak etti üzüldü. Sonucu pozitifti inşallah güzelce devam eder Allah yardımcısı olsun.

@bu arada kizlar Dlk2606 den haber alamadiniz mi ben bayadir girmedim en son eylulde transveri yapilacakdi umarim guzel haberler almisdir
Neti yok sanırım canım ne zamandır girmiyor. Baya soran merak eden oldu ben yazmak istemedim başta ama sorun olmaz sanırım artık her süreci beraber yaşıyoruz sonuçta kendi de söyleyecekti. Pozitif almıştı inşallah sağlıkla ilerler dua et kuzum.

Korkma cnm olmaz bisy insalh icindaki stresi at bi kenara once hayirli dusunki hayirli ola bol bol dua et olur insalh bu sefer

Kızlar sabah uyanınca kahveleke geldi çok korkuyorum ne yapmam lazm
Korkma canım Allah'ın izin ile hiç bişey olmaz, 10 hafta boyunca ara ara kahverengi leke geliyordu ve az kanamam oluyordu ,proluton iğne vuruluyordum ,çok şükür şimdi çok rahatım,sen doktornan görüş ve kesinlikle kendini strese sokma bebeğini üzme

Çok üzüldüm tahmin ediyordum ama yine de bir umut diyor insan... Toparlanırsın canım Allah güç veriyor.

Hepinizin gunu guzel baslasin guzel devam etsin kizlar. Ben 2.deneme icin 3 ay sonra start verdim. Ignelerimin 4.gunu bugun. Bu topige ilk katildigimda herkes ignelerinden tedavi surecinden bahsediyodu. Artik ismine aşina oldugum herkes hamile. Lutfen iyi dileklerinizi dualarinizi esirgemeyin araniza katilayim. (Arzu)

cnm benim ins pozitif sonuclanir rabbim yardimcin olsun

Allah yardımcın olsun canım, hayırlı zamanda güzel haberler al inşallah. Dualarımız seninle.

Çok üzüldüm tahmin ediyordum ama yine de bir umut diyor insan... Toparlanırsın canım Allah güç veriyor.
Cok tesekkur ederim kizlar takdiri ilahi diyorum bundada vardir bir hayir Rabbim hayirli zamanda hepimize nasip etsin insallah kinalikadin kuzum sanada cok buyuk gecmis olsun insallah hepsi gecer saglikla kucagina alirsin bu arada dilek icinde cok mutlu oldum saglikla devam etsin insallah

Senin yazdıklarından anladık zaten canım, tabi ki kendi yazar diye beklemen çok normal, bir ara cevap vermedi bende ümitsizliğe kapıldım gibi bir şey yazdın ya bir şey oldu herhalde sanırım diye düşündüm açıkçası inşallah iyidir, Rabbim onun o güzel yüreğine göre versin inşallah.
Sen nasılsın aydan biri ye gidecektin sanırım Sertaç hoca yeterli gelmedi mi, bol bol dinleniyorsun inşallah, genel olarak bende denk geldikçe okudum normal doğum yapamama dışında çok bir sıkıntı yaratan olmamış. Hatta yakın zamanda bir arkadaşımız bebeğini kaybetti onda da varmış dört aylıktı sezeryan ile alındı bebeği ama ölüm sebebi ile alakası yoktu. Sen canını sıkma gönlünü ferah tut

Kızlar sabah uyanınca kahveleke geldi çok korkuyorum ne yapmam lazm
Kahverengi leke dr lari korkutmuyor, dene sakin ol ama progesteron kullanıyorsundur muhtemel ama yine de dr belki artırmak ister bir Danış. İstirahat et.

İnşallah bu sefer sağlıkla hayırla gelir bebeğin canım, Rabbim gönlüne göre versin.

Kızlar belirti aramayayım diyorum da son bi kaç gündür resmen altıma edercesine sulu akıntım oluyor. Bu gün de midem ekşiyor hayır olsun inşallah diyorum ilaçlara bağlıyorum ama içim de bir umutlanmıyor değil

Haklisin cnm çabuk yorulmaya başladım bugün yemeği bile zor yaptım desem inş sağlıkla atlatiriz bu süreci . Rabbim zorumuzu kolay eylesin inşallah.
oturarak yap canim rahat edersin.butun malzemelrri al masaya oturarak soy dogra falan en son yapmaya yakin kalk ayaga yavastan yap) birde buldugun her firsatta sol tarafa uzan dinlen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…