2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benim gibi bir kişi daha Göbek çıkışının aslında sadece kiloyla alakası olduğunu zannetmiyorum. Vücut yapısıyla daha çok ilgisi olmalı.

Benim gibi bir kişi daha Göbek çıkışının aslında sadece kiloyla alakası olduğunu zannetmiyorum. Vücut yapısıyla daha çok ilgisi olmalı.
Neyse ki yalnız değilmişim göbek çıkışı bence de vücut yapısı ile alakalı mesela ablamlar hiçbiri 5 6 aydan önce göbeklenmedi ama ben onlara göre normalde de hızla kilo alıp hızla verebiliyorum bu aralar açlığa hiç gelemiyorum

Günaydın kızlar , bugün transferimin 9. günü ilk transferimde 7.gün test yapan ben 12.gün hiç gelmesin istiyorum resmen..Sanırım korkuyorum
Normal bir duygu , bir tarafın umut doluyken bir tarafın da belki de olmadı diyip kendini her türlü sona hazırlıyor canım. Yaşayan anlar seni.. korkunun sebebi bu. Aslında en güzeli de zaten 12. Güne kadar bekleyip kan testi yapmak. Öncesinde yapınca hep soru işaretleri kalıyor. Gününü bekle korkma vakti zamanı geldiyse Allah hayırlı bir evlat nasip edecek sana insallah

Cok sagolun ya biraz once aradilar ikisi de saglikli bi sekilde bolunuyolarmis yarin transferim olucak dualarinizi esirgemeyin

Allah razı olsun canım inşallah .. Bekleyen herkese nasip etsin rabbimm

Aklima takilan bisey var surekli kilo fazlaligim var 1 sene icinde 15 kiloya yakin aldim maalesef tutunmada bi sorun teskil eder diye korkuyorum doktorlar rahimde bi sorun yok hazir dediler ama ben yine de tedirginim bu konuda aranizda var mi kilosuyla hamile kalan?

Sen ne kadarsın bilmiyorum canım ama ben 75 le hamile kaldım en son kontrolde 73 olmuştum.

canim kilo alimi ilk 3 ay istenmeyen bir durum. canim istiyor diye iki canliyim diye herseyi yeme. ozellikle karbonhidrat ve sekerli seyler. hicbir faydasi yok bebege
3 ay sonrasi zaten istemesende az az alacaksin
heleki son aylar odem falan derken sisiyor. mevsimindeki sebze meyve et balik tavuk protein guzel guzel beslen ; )

90 ama Allah tan boyum var bi de bayagi kemikliyim cok belli degil distan bakilirsa
Tutunmaya zarar vereceğini sanmam öyle olsa doktor biraz kilo ver öyle başlayalım derdi. Zaten şimdi gebe kalirsan mide bulantısı falan derken verirsin bile belki :)

Tutunmaya zarar vereceğini sanmam öyle olsa doktor biraz kilo ver öyle başlayalım derdi. Zaten şimdi gebe kalirsan mide bulantısı falan derken verirsin bile belki :)

Demi demi :) Cok cabuk kilo alip veren biriyim zaten :) kilosu benden cok cok fazla olup hamile kalan tanidiklarim var aslinda darisi benim basima :)

Demi demi :) Cok cabuk kilo alip veren biriyim zaten :) kilosu benden cok cok fazla olup hamile kalan tanidiklarim var aslinda darisi benim basima :)
kimseyle kendini kiyaslama canim. suan icin dusunecegin bebegin tutunmasi. senden daha cok kilolu olupta hamile olanlarda sorun olmaz ama sana diyet onerecek belki dr.un aclik tokluk dengesine gore ve gebeyken cok cok zor uygulaniyor .kilo zaten iyi bisey degil hamile kalinca kilo alimi olacagindan simdiden saglikli beslenmeye basla.

Dikkat ediyorum aslinda cok ilac kullandim su 1 sene icinde ona bagliyorum kilodan cok sislik var vucudumda hamur isini ekmegi biraktim tamamen lifli gidalar yiyorum genelde insallah iyi olur sonucum doktor rahimde yaglanma yok hamile kalmana sorun teskil etmez ama hamileliginde hareket ederken zorlanabilirsin demisti dikkat edicem artik tup bebek ilaclarina baslamadan 4 kilo vermisim iyiki diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…