2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İsteğe bağlı ben yaptirmiyorum
Heralde bende yaptrmam bu stresi kaldiramam sanirim :bicak: birde ayni testlermi bilmiyorumda bnm yakinim da bir kac kisiye bebek dawn snderomlu dogabilir dediler sukurki hepsi sapa saglam dogdu her zaman dogru cikmadinida duydum. Ondan bende dusunmem hem insan birsey oldugunu bilse 9 ay gecermi sizce Allahim herkese saglikli sihatli evlatlar nasip etsin once saglikkkkk :dua:

AMİN canım benim sen de sonuç mu bekliyorsun Rabbim hep pozitif göstersin inş
Yok cnm adet olmayi bekliyrm 2 kez baslicam dondurulmuslar icin ilki kimyasal oldu :KK61: 25 haftalik olucakdi suan ama nasip olmadi histereskopi oldum adetimi bekliyrm surece baslicaz Allah bu sefer nasip eder insallah hayirla saglikla:dua:

Himm bnm gibi olmus seninde ins dondurulmuş da sans daha yuksek diyolar bnmdd kimyasal oldu nisan mayis ayi gibi simdi tek bitsne dondurulmus vardi ödüm koptu bise olcak doye ama saglammis sukurler olsun..Rabbim kolaylik versin cnm

Ayy inş:) bi kan testini ogrenelimde burdan yazarım tecrübeli arkadaşlara çok korkuyorum yine düşecek diye kötüyü cagirmayayimda
Dediğin gibi hiç kötüyü çağırmaya lütfen. Her gebelik aynı değil benimde 4 düşüğüm var bu gebeliğimden önce. Bu sefer 10. Haftamızı doldurduk Allahıma binlerce şükür olsun :dua: Allahın izniyle sende görüceksin yazıcaksın bize buradan :KK19:

Dediğin gibi hiç kötüyü çağırmaya lütfen. Her gebelik aynı değil benimde 4 düşüğüm var bu gebeliğimden önce. Bu sefer 10. Haftamızı doldurduk Allahıma binlerce şükür olsun :dua: Allahın izniyle sende görüceksin yazıcaksın bize buradan :KK19:
Maşallah canım sağlıklı sıhhatli geçsin inş bu süreç..Rabbim kimselere aratmasin mahrum bırakmasın

Trizomi görünme riski 40800 de bir çok iyi
Diğeri de 99000 de bir o da çok iyi
Sadece yaş a göre 1340 da bir benim sadece yaşta (yani o yaş grubuna ait risk) 790 da bir çıkmıştı dr gayet iyi demişti kuzum
Çok sağol canım Allah razı olsun anlamadığım için test bana bakıyo ben teste :)
Senin yaşın kaç canım benimki 26,yaşa göre riskin biraz daha düşük olması gerekmez miydi o_O
Bir sorum daha canım bu pappa değeri nedir.
Çok sorup başını ağrıttıysam hakkını helal et anlamadığımdan soruyorum:olamaz:
Rabbim evladını korusun canım ayrıntılın hiiiç stressiz ter temiz çıksın inşallah sonucu :dua::KK200:

Cnm senin ilki kimyasal yani 2 mi buda pozitifmi oldu :KK51:
Evet canm :) tabi daha pozitif mi bilmiyoruz da ben ilk önce gebe kaldım normal yoldan düştü o kese görüldükten sonra bi seneyi geçti hamilelik filn olmadı bidaha rahim filmi filn çektirdim testleri mizi yaptırdık yok olmadı tüp bebek yaptırdık değer 14 50 120 cıktı ve 0 landı.sonra genetik testler trombofil yaptırdık ofis histeroskopi yaptırdık dr gönül rahatlığıyla dondurulmuş emriyonu koydur dedi .bizde ikinciyi denedik :) kesin konuşmak için çok erken kucağıma alırsam inanacam gibime geliyor

Evet canm :) tabi daha pozitif mi bilmiyoruz da ben ilk önce gebe kaldım normal yoldan düştü o kese görüldükten sonra bi seneyi geçti hamilelik filn olmadı bidaha rahim filmi filn çektirdim testleri mizi yaptırdık yok olmadı tüp bebek yaptırdık değer 14 50 120 cıktı ve 0 landı.sonra genetik testler trombofil yaptırdık ofis histeroskopi yaptırdık dr gönül rahatlığıyla dondurulmuş emriyonu koydur dedi .bizde ikinciyi denedik :) kesin konuşmak için çok erken kucağıma alırsam inanacam gibime geliyor
Ay insallah cnm ya banada umut olursun insallah. Genetik test dedigin neler cnm bende yaptrdim ama aynisimi ki bir pihtilasma ile ilgiki birde esimle ikimize kanda karyotip analizi histereskopide oldim cizik atildi bizimde 2 tane embriyo var orta kalite insallah banada nasip olur saglikli bir gebelik

Ay insallah cnm ya banada umut olursun insallah. Genetik test dedigin neler cnm bende yaptrdim ama aynisimi ki bir pihtilasma ile ilgiki birde esimle ikimize kanda karyotip analizi histereskopide oldim cizik atildi bizimde 2 tane embriyo var orta kalite insallah banada nasip olur saglikli bir gebelik
Inş canım genetetik test de eşimin ve benim kromozomlarimiza filn bakıldi tam bilmiyorum herşey olması gerektiği gibiymiş bide kanpihtilasma testi yapıldı okadar benim histeroskopi normal muayene gibi geçti ama ben bayılmışım ağrıdan bi sorun olursa halledecek demişti naoto bilmiyorum valla resmen kaçtım hastaneden:)

Banad
Inş canım genetetik test de eşimin ve benim kromozomlarimiza filn bakıldi tam bilmiyorum herşey olması gerektiği gibiymiş bide kanpihtilasma testi yapıldı okadar benim histeroskopi normal muayene gibi geçti ama ben bayılmışım ağrıdan bi sorun olursa halledecek demişti naoto bilmiyorum valla resmen kaçtım hastaneden:)
Banada aynilari oldu ama ben histereskopiyi ameliyathanede genel anestezi alarak oldum. Insallah bnim bebislerimde bana tutunur bu tedavimde Allahim insallah :KK200:

X