2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hayirli sonuclar alirsin insallah cnm amin. Annelik duyguunu yasamak nasip olmus 2. Ye yine olur insallah darisi biz bekleyenlere.

FBC; 129.5
PAPPA; 1015.70
YAŞ RİSKİ(1-...); 1340
BİYOKİMYASAL TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); -
KOMBİNE TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); 40800
TRİZOMY 18+NT RİSKİ(1-...); 99000
Yaş riskin 1340 ta 1 çıkmış. Yani bugüne kadar olan vakkalarda senin yaşında 1 bebek down sendromu çıkarken 1339 u sağlıklı çıkmış. Aynı mantıkta 1 adet hasta çıkarken 40799 u trizomy 21 de sağlıklı, 1 adet trizomy 18 de hasta çıkarken 98999 u sağlıklı çıkmış. Bunlar senin ve bebişinin özelliklerine sahip hamilelerde bugüne kadar çıkmış olan sonuçlara göre senin riskin. Kısaca çok güzel çıkmış sonuçların canım rahatlayabilirsin

Çok haklısın canım her anı ayrı sttese neden oluyo insan şunu atlatınca rahatlıcam diyo.
Ardından başka bi dönem giriyo işin içine.
Miniklerimiz iyi olsun sağlıklı olsunlarda varsın günlerimiz stresli geçsin napalım

Ayy Allah razı olsun öyle bi ohh çektim ki resmen 1 saattir nefes almıyomuşum gibi hissettim :)
Allah razı olsun gerçekten Rabbim evladınızı korusun sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ayy Allah razı olsun öyle bi ohh çektim ki resmen 1 saattir nefes almıyomuşum gibi hissettim :)
Allah razı olsun gerçekten Rabbim evladınızı korusun sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ne demek, amin canım hepimiz yavrularımızı sağ salim kucağımıza alalım inşallah Benim yaş riskim 1/115, down riskim 1/248 çıkmıştı. Sabah öğlen akşam araştırmıştım. 250 den küçük sayılar riskli sayılıyor. Ben risk alıp amniyosentez yaptırdım, sağlam çıktı kızım şükür. Ama ne çektiğimi bir ben bilirim. Bizim bu endişelerimiz hiç bitmicek sanırım

Allaha çok şükür sağlıklı çıkmış canım kızım.
Seni şu 1 saatte o kadar iyi anladım ki, resmen senin için zaman durmuştur amniyonsentezin sonuçu çıkana kadar.
Allah gönlünü feraha kavuşturmuş çok şükür Rabbim tüm sonuç bekleyenlerin yardımcısı olsun.
Doğduktan sonrada bitmicek streslerimiz anlaşılan anne olmak buymuş demekki her anın acaba bişey oldu mu bişeyi var mı korkusu.
Rabbim tüm minik kalpli meleklerimizi korusun onlar bize şu dünyadaki verilmiş en güzel hediye

Canlarım size bisey sorcam rahim filminde rahmi t şeklinde olanlar için (yani benim gibiler için) çift embriyo transferi sizce risklimidir?
T şekli için bir şey duymadım ama aynı şey mi bilmiyorum benimde rahimde çatal vardı ofis yapılırken açıldı ve yakıldı. Çift embriyo transferi de yapıldı. Yapılmadan önce dr düşüğe neden olabilir demişti

Bir kere negatifi gördüm ya şuan gayet rahat davranıyorum canım.. Takdir rabbimden.. İNŞALLAH bana pozitifi gördüğüm günü yaşatır
Bu yaklaşım çok hoşuma gidiyor ümitsiz değilsin ne güzel.. Rabbim emeklerinin karşılığını versin kucağın dolu olsun insallah

Ya kızlar böyle bir girdim mesajları okudum hızlı hızlı :) bol bol Hamilelik konuşuluyor hatta Doğum yapan Arkadaşlar var içim açıldı ya :))) Doğum yapan arkadaşların gözü aydın saglıklı hayırlı evlatlar olur inşallah, Hamile arkadaşlara da sağlıklı gebelik kolaylık dilerim Rabbimden benim gibi bebek sahibi olmayı bekleyen tüm canların da kucağını Rabbim tez zamanda doldursun inşallah

Canlarım size bisey sorcam rahim filminde rahmi t şeklinde olanlar için (yani benim gibiler için) çift embriyo transferi sizce risklimidir?
Benimde t şeklinde değilde biraz geriye doğru. 2 embriyom kalsaydı ikisini de koyacaktı doktorum. Bide bana transfer öncesi çok su içme zaten rahmin biraz geriye doğru hiç gerek yok demişlerdi benim gibi olan vardır belki fikir olur belki

Canım zor zamanlar geçirmişsin ama değmiş rabbim güzel yavrunu sana bâgislasin inşallah pozitif haberini verirsin bize hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…