2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım inan çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin.. darısı başıma inşallah bende duyarım o minik pıt pıtlıları

Benim doktorum böyle bir şey demedi ama yapılması gerektiğini biliyorum doktorumamı güvensem yoksa kendim mi istesem bilemedim
Danışabilirsin genelde ilk seferde yapmıyorlar birkaç negatif sonucu düşünülüyor. Bazende hastalar ne gerek var diye düşünür diye bir iki negatif bekliyorlar. Sen konuş bence

Çok sevindim :) ben demiştim demek istiyorum.. kinalikadin la birlikte başka doktora git diye az basının etini yemedik .. harika bir haber

Aralıkta yapılacak tüp bebek o zamana kadar yetişir mi
Tabi ki yetişebilir.
Rahim filminde sadece tüplerin açıklığı gözlenebilir ofis işlemi hem teşhis hem tedavi içerir. Hatta din birkaç yıldır nadaslama uygulaması yapılıyor rahime çizik atma tutunmayı kolaylaştıriyor.
Genelde erkek faktörü durumunda göz ardı ediliyor bu işlem. Kadın faktörü durumunda biraz daha öncelikli.

Bize açıklanamayan infertilite dendi ama sorayım yine de doktora

sagolasin canım.allah isteyen.herkese nasip etsin inşallah aratmasin kullarina,,çok şükür ilk doğum yapanlardanim bende grupta daha dün transfere gidiyordum şükür allaha bugünleri gösterdi,,

buram buram süt kokuyoruz teyzesi gece uykularımızda artık bitti gün gün büyüyor allahın izniyle,,sen nasılsın bebeğimiz nasıl kontroller nasıl geçiyor

Çok sevindim :) ben demiştim demek istiyorum.. kinalikadin la birlikte başka doktora git diye az basının etini yemedik .. harika bir haber
Evet sizin ilk dediginiz bu akşam bile git uzman birine simdi bile vajinal ile duyarsin oldu. bir hafta dayandim. Sanirim olumsuz sa geç duysam iyi mi dedim naptim ben de bilmiyorum. Ama şükür ki korktugum gelmedi başıma desteginiz icin ne kadar tesekkur etsem azdir. Sayenizde cesaret ge ümit geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…