2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benim inşallah sağlıkla atlatırız gribi çok sık ve şiddetli hapşırmak biraz korkutuyor ama geçer inşallah
Onun hiç bir zararı yok korkma ve sakın hapşırığını tutma sıkma kendini rahat rahat sal ayıp olacak falan diye de düşünme. Allah korusun insan hayatı için tehlikeli hapiırığı tutmak kzuum. İnşallah ilerlemeden çıkar gider üzerimizden

Herkese merhaba. Belki beni hatirlayaniniz olur geçen hafta kese boş olabilir demisti doktor çok uzulmustum. Bugün tekrar kontrole gittim(başka hastaneye) çok şükür bebeğimizi gördük. Kalbini de dinledik. Durumdan haberdar et diyen arkadaşlar vardi. Gecen hafta ağlamam sizlerin sayesinde durmustu hem teselli etmistiniz hem de ümit vermistiniz iyiki varsınız. Uzuntume ortak oldunuz mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim. Inşallah ierleyen zamanlari da saglicakla atlatiriz hepimiz.
Bugün aldığım en güzel haber :dua: çok çok çok sevindim şükürler olsun canım benim. Hatırlıyorum o günü içim acımıştı şu an senin adına ferahladım sevindim maşallah yaa:KK200:

Tüp bebekle hamile kalan kızlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bana tavsiye edeceğiniz şeyler var mı şunu yap bunu yapma tarzında ilk denemem olacak çok heyecanlıyım sizler nasıl bir süreç izlediniz
Canım 1.sayfada ilk başta tavsiyeler var oraya bakabilirsin inşallah işine yarar

buram buram süt kokuyoruz teyzesi gece uykularımızda artık bitti gün gün büyüyor allahın izniyle,,sen nasılsın bebeğimiz nasıl kontroller nasıl geçiyor
Kuzum benim maşallah ya nasıl sevindim. Benim de haftaya ayrıntılı var inşallah onu da sağlıkla atlatırım heyecan var Allah yardımcım olsun. Bebeğini Rabbim sizlere bağışlasın sağlık versin ömür boyu..

kizlar kendime takvim yaptim Screenshot_20181006-173427.png

Allah razı olsun canım bugün domates yemekten bi hal oldum başka da bir şey yiyemiyorum inşallah canım güzel dileklerin için teşekkür ederim sağlıkla kucağınıza alalım inşallah hepimiz Rabbim olmayalarada tez zamanda nasip etsin inşallah
canım yer degıstır ben evdeyken kendımı cok dinliyorum mıdem bulanıyor ama dısarı cıkıyorum bahceme iniyorum bırde tuzlu çubuk yiyorum cok ıyı geldi bana. benimde midem bulanıyordu bugün bıçakla kesilmiş gibi kesildi hiç bişey yok. bi endişelendim ama iyi düşünücem stres yapmıcam internette ne yazsan kötü bişey çıkıyor sonu. bende kalp atışlarını gördüm çok şükür 10 eylülde transfer olmustum bu pazrteside dinleticek inşaallah.

Bugün aldığım en güzel haber :dua: çok çok çok sevindim şükürler olsun canım benim. Hatırlıyorum o günü içim acımıştı şu an senin adına ferahladım sevindim maşallah yaa:KK200:
Teşekkür ederim en cok da size. Sizin sayenizde ben de ferahlamistim.insallah hepimiz için sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin rabbim

Merhaba kızlar bugun transferimi oldum hayırlısıyla . dondurulmuş 3.gün . ALLAH pozitifi görmemi nasip eder inşallah :anneadayı:
Pozitif sonuç alan sayımız baya çoğaldı inşallah sana da nasip olur arkadaşım Allah yardımcın olsun dualarını kabul etsin inşallah:dua::KK200:

X