2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

A anneveoglusu ve yumurta toplama olan diğer kızlar bana yardım edin . Lekeleriniz kaç gün sürdü opu sonrası. Benim leke dünden buyana koyu kahve tortulu macun gibi gelmeye başladı peceteye sildikce cikiyor baya.normalde akıntısız sizlerde oldumu.progesteron vajinal fitil yaparmı yarın transfer var bu halde nasıl olacak bilmiyorum

Alahım şok oldum şaka gibi ya.Pazartesi günü yaşadım bende aynı olayı.Seni çok iyi anlıyorum kıpkırmızı olmuştu suratım sabah kalktım hala kendıme gelememıstım.Ben taksi de bulamadım pijamayla sokağa fırladım nöbetçi eczane bulana kadar fenalık geçirdim bildiğin tansiyonum düşmüş çok korkudan.Canım bende geç vurundum yarım saat kadar ertesi gün kontrole gittim ve yumurtalarda sıkıntı çıkmadı sen de içini ferah tut.Sürekli hormonlarımız kontrol edildiği için sıkıntı olmaz ben dayanamadım dün hastaneyi aradım da ordan dediler Dün gece bende çatlatma iğnelerini vuruldum koruyucuya gerek yok dediler bana mesela.İnşallah sıkıntı çıkmayacak içini ferah tutmaya çalış son günümüz inşallah hayırlı haberler alacağız.İnşirah ve isra surelerini oku cnm içindeki sıkıntıları alır inşallah.

Zorlamadan dolayı olmuş olabilir mi acaba.tecrübeli arkadaşlar yazar elbet cnm istersen doktorunu ara için rahat etsin herkesin bünyesi farklı çünkü.İnşallah sıkıntı yoktur sıkıntıya sokma kendini

aminn inşallah cnm ne stresli işlermiş bunlar ya 15 gündür başka bi boyutta yaşıyorum sanki.
Yumurta toplama sonrası dahada başka bi boyuta geçiyor insan yeni iğneler baslıyor yeni bir çok saatlik haplar hatta bizim reçetecede hamile kalınsada aynen devam diyor

Zorlamadan dolayı olmuş olabilir mi acaba.tecrübeli arkadaşlar yazar elbet cnm istersen doktorunu ara için rahat etsin herkesin bünyesi farklı çünkü.İnşallah sıkıntı yoktur sıkıntıya sokma kendini
Yazdım canım doktora bakalım ne dicek

Yumurta toplama sonrası dahada başka bi boyuta geçiyor insan yeni iğneler baslıyor yeni bir çok saatlik haplar hatta bizim reçetecede hamile kalınsada aynen devam diyor
Ay gene mi iğne var ölcem yaa benim ne olacağı belli değil ama döllenme de olmayabilir çünkü nasıl olacak acaba.Allahım gönlümüze göre versin inşallah çok zormuş ya gerçekten.

canım benim o gün lekelenme gibi az ama çok az oldu bir daha gelmedi
seninde orda işlem gördü çok normal druna bu durumu bildir sorun olacağını sanmıyorum
vajinal jeli ne zamandır kullanıyorsun ben aşılamada kullandım canım
tüp bebekte dr jel değil iğne veriyor progestran onu kullanacağım oda fena inan ama ne yapalım kullanacağız
jeli kullanınca kalkıp yürü canım jelin dışarı çıkmasından korkma gereken içerde kalıyor gerisi dışarı akıyor bundan endişelenme

Canim sana son gun catlatma onleyiciyi vurdurmadimi doktor. Cok enteresan. Beni doktor panikletti. Cabuk bulup vurmalisin dedi. Eger kendi catlarsa gobegine dagilir toplayamam dedi. Bayilacaktim korkudan nerdeyse tamda tedavinin son gunu. Bundada vardir bi hayir diyelim. Bakalim yarin nolacak. Senin toplama islemin kacta canim. Dun kacta vuruldun catlatma igneni. Dualar sayesinde ayaktayim cnm Rabbim hepimizin icine ferahlik versin insallah

canım yaa olmayacak iş olmuş ama allaha tevekkül içindeyiz bu süreçte ne hayırlısı ise onu görüyoruz sen rahat ol streste sana yaramaz bu süreçte güzel düşün güzel olsun inşallah hiç sıkıntı olmayacak bir tanem. allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

benimde transfere 4 gün kala drun atlaması nedeniyle kan vermeden önce progestran iğneyi vurmamam gerekirmiş vurulup kan verince değer yüksek çıktı dr iptal etti benim transferi içime sinmedi diyerek dün fark ettim benim transfer tarihi geçen sene dış gebelik ile kürtaj olduğum tarihle çok yakın tarih allahım bir kaybettiğim bebek yerine inşallah sağlıklı ve hayırlı evlad/evladlar nasip eder inşallah

Rabbim hayırlı ne ise onu karşımıza çıkarıyor biz kulları o an bunu anlamıyoruz ama hayırlı olanı yaşıyoruz

Ay gene mi iğne var ölcem yaa benim ne olacağı belli değil ama döllenme de olmayabilir çünkü nasıl olacak acaba.Allahım gönlümüze göre versin inşallah çok zormuş ya gerçekten.
Amin gerçekten çok zor ama güzel süreç yaaa bekleyiş heyecanlı emek veriyoruz Allah emeklerimizi bosa cikarmasin

valla cnm pazartesi günü gecikmeli olarak 8 bucukta vuruldum çatlama önleyiciyi.Salı sabah kontrole gittim tekrar hormon değerlerine baktılar koruyucuya gerek yok dediler.Dün akşam 10:30 da vurundum.Yarın 10:30 da toplanacak.Bana da çatlar gibi geldi ama ne bileyim geek yok dedi doktorum.36 saat gerekıyormus yarın sabah 8 de gidecegım onden muane edecekler 36 saat dolmadan ondan sonra alacaklar.İnşallah sıkıntı çıkmaz.Doktorumun vızır vızır hastası var vardır elbet bildiği diye düşünüp kendimi avutmaya çalışıyorumYarın olsa da bitse artık hemen.

Yazdım canım doktora jel değilde progesteron hap vajinadan alınıyor.. birde iğnesi var bunun onuda yapıyoruz iki güne 1

Amin gerçekten çok zor ama güzel süreç yaaa bekleyiş heyecanlı emek veriyoruz Allah emeklerimizi bosa cikarmasin
Benim asıl toplandıktan sonra başlayacak zaten olay.Döllendi mi döllendiyse anormali var mı falan diye kafayı yiyeceğiz sanırım.İnsanlar kilo alıyor dediler tüp bebek tedavisinde ben kilo verdim ya yemek yiyemiyorum ki sıkıntıdan herşeyim ters yarın büyük gün hepimiz için inşallah hepimiz için güzel bir gün olur

Benimde hiç kilo artışım olmadı. Aksine verdim iştahım artmadi hiç. Inşallah hayırlısıyla sağlıkla kavuşurlar sana annesi stres yapma

Yazdım canım doktora jel değilde progesteron hap vajinadan alınıyor.. birde iğnesi var bunun onuda yapıyoruz iki güne 1
ben oğlumda hapını içmiştim ama vajiden alınıyormuş ben hiç öyle kullanmadım ben transfere 4 gün kala iğneye başlayacağım canım her gün vuulacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…