2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bu arada yarın opu olacak arkadaşlar bizim merkez opuya gelirken ojeleri çıkarmamızı, deodorant roll-on, parfüm herturlu takı makyaj olmadan gelin dedi bilginiz olsun .. hemşireniz söylemiştir belki ama yinede bende soylym dedim :anne:

Kızlar bu arada yarın opu olacak arkadaşlar bizim merkez opuya gelirken ojeleri çıkarmamızı, deodorant roll-on, parfüm herturlu takı makyaj olmadan gelin dedi bilginiz olsun .. hemşireniz söylemiştir belki ama yinede bende soylym dedim :anne:
Koku embrıyoyu bloke edıyomus canım bızımkıde oyle demıstı insallah kalite lı embriyoların olur canım

Aynen canım inşallah çabucak toparlanıp başlarsınız hemende gebe kalırsın sağlıkla :dua:
insallah canm insallaah isteyen herkese

Kizzzzzzlllaaaarrrrrrr aradılar şimdi 7 yum. Toplanmış . 5 tanesi döllenmiş
Perşembe günü saat 13.30 da transfer var:KK49::KK73:
hadi hayrlisi canm 2transfer yaptir haberlerini bekliyoruz

Dlk2606 Dlk2606 Kuzum nasılsın hiç sesin çıkmıyor herşey yolundadır inşallah

Çok sağol canım benim yolunda çok şükür bu ara iş yerinde işler baya yoğun çok yazmaya vakit bulamıyorum okuyorum ama yazamıyorum birde önceden mailime bildirim gelirdi hemen görürdüm bildirim gelince artık gelmiyor neden anlamadım o yüzden geç bakıyorum bazen sen nasılsın canım benim çıktı mı sonuçların :KK200::KK54:

Kizzzzzzlllaaaarrrrrrr aradılar şimdi 7 yum. Toplanmış . 5 tanesi döllenmiş
Perşembe günü saat 13.30 da transfer var:KK49::KK73:

Canım bugün transferin var ayy çok heyecanlı ben çok heyecanlanmıştım çok güzel bir gündü inşallah snein içinde öyle olur ve Rabbim çektiğin acının karşılığını versin inşallah sımsıkı tutunsun sana pozitif sonuçlar alırsın Allahın izniyle inşallah seninle dualarım :KK200: :dua:

Öldüm öldüm dirildim. Doktor 1 gun daha tedavimi uzatti hic aklima gelmedi cetrotidenin bittigi isten eve gelince farkettim 8de vurulmam gerekiyordu
Bitane nobetci eczanede buldum depodan gelmesi 9u gecer bile belki dedi. Doktorumda onun saati cok onemli hemen bul ve igneni yap dedi. Eger catlarsa dagilir toplayamayiz tedavin iptal olur dedi. Bir panik oldum aglaya aglaya nobetci eczaneye uctum resmen. 1 saat gecikmeli catlatma onleyici igneyi vurulmus oldum. Catlatma ignesinide 9 da vurulcaktim doktor once onleyici vurmalisin dedi. Mecburen onuda 40 dk gecikmeli vurdum. Elim ayagim titredi caresizlik cok kotu bisey cok agladim. Taksici bile halime uzuldu aglarken ucurdu resmen beni. Icime sinmedi tedavinin son gunu boyle olmasi. Insallah erken catlamazlar insallah bu sebeple iptal olmaz cok uzgunum şu an. Rabbimin dedigi olur o isterse hicbirsey engel degil ama ister istemez insan panik olup cok uzuluyor. Hevesim tadim tuzum hep kacti ümidim falan hic kalmadi. Hakkimizda hayirlisi insallah :KK61:

Canımm benim şimdi okudum mesajlarını baya aksilikler yaşamışsın çok çok geçmiş olsun ama hiç korkma Allahın izniyle herşey çok güzel olacak Rabbim güldürsün yüzünü inşallah çok sağlıklı embriyoların olur sımsıkı tutunur sana inşallahh Rabbim en hayırlısını en güzelini nasip etsin inşallahh :KK200: :KK68:

Allah razi olsun arkadaslarim. Simdi toparladim kendimi. Tam üstüne bi ablam bana video gonderdi. Sanki Allah tarafindan geldi bana bi mesajdi sanki. Diyoduki hikayenin sonunda Ey tasa icinde oldugunu ve dunyasinin karardigini hisseden kimse; nasil hallolacak diye dusunup tasalanma. Ellerini semaya dogru kaldir. Sabirdan sonra seni guzel biseyin bekledigine suphe etmeden inan. Bu dediklerimden sonra halen sikilip daralacakmisin. Bilakis karincanin ayak sesini isitene yönel. Suphesiz sen tersini dusunmus olsanda Allahin seni sinadigi hicbirsey yoktur ki onda senin icin bir hayir bulunmasin. Kalbini ferah tut. Allah Teala Yusuf (a.s) sinava tabi tutmamis olsaydi belkide babasinin kucaginda simartilmaya devam edecekti. Lakin sinaninca Misir'a hakim kilindi. Bundan sonra gogsun daralirmi sabirdan sonra seni birseyin bekledigine suphe etmeden inan. Öyleki o şey seni şaşirtacak sikintini acini unuttiracaktir...

Tam yeri ve zamaninda gelen bu video sanki bana Allah tarafindan gonderildi. Okadar etkilendim okadar agladimki. Ama bu sefer Rabbimin buyuklugune nekadar aciz bir kul olduguma duami edip Rabbime tevekkul edemedigime agladim. Mevlam görelim neyler neylerse guzel eyler

İnanılmaz güzel bir yazı Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah. Allahım büyük her halimize şükürler olsun.

S sinemis25 INCIK BONCUK INCIK BONCUK Canlarım sizler için dua ettim ediyorumda hepimiz için ediyorum aksilikler bırakmadı sizi bir türlü ama inanıyorum yumurta toplamnızda transferiniz çok iyi olacak Allahın izniyle inşallah Allahım yardımcınız olsun Hayırlı güzel haberler alın inşallahh :KK200::KK200: :dua::dua:

Arkadaslarimm canlarimm guzel dilekleriniz ve dualariniz icin coook tesekkurler Allah razi olsun hepinizden. Yumurtalarim 9 da toplandi. Dunden beri 1 tas corba ile duruyorum stresten mide bulantisi titreme. Öyle guzel gectikii anlatamam. Bebekler gibi uyudum en ufak bisey hissetmedim odama getirilirken ayildim. Su an okadar rahatlamis hissediyorumki kendimi kus gibiyim. Ilaclar bitti yumurtalar toplandi. Oohhh bee rahatlik varmis. Su an yatakta dinleniyorum kahvalti getirceklermis galiba :) sevdim ben bu işi :) Bakalim yarin haber verecekler kac tanesinin döllendigini. tugken tugken arkadasimiza kotu denk gelmis demek onun yasadiklari yuzunden cok stresliydim ya bende oyle olursam diye. Insallah sonucu iyi olur arkadasimizin. S sinemis25 senin nasil gecti canim. Hersey yolundadir insallah

Arkadaslarimm canlarimm guzel dilekleriniz ve dualariniz icin coook tesekkurler Allah razi olsun hepinizden. Yumurtalarim 9 da toplandi. Dunden beri 1 tas corba ile duruyorum stresten mide bulantisi titreme. Öyle guzel gectikii anlatamam. Bebekler gibi uyudum en ufak bisey hissetmedim odama getirilirken ayildim. Su an okadar rahatlamis hissediyorumki kendimi kus gibiyim. Ilaclar bitti yumurtalar toplandi. Oohhh bee rahatlik varmis. Su an yatakta dinleniyorum kahvalti getirceklermis galiba :) sevdim ben bu işi :) Bakalim yarin haber verecekler kac tanesinin döllendigini. tugken tugken arkadasimiza kotu denk gelmis demek onun yasadiklari yuzunden cok stresliydim ya bende oyle olursam diye. Insallah sonucu iyi olur arkadasimizin. S sinemis25 senin nasil gecti canim. Hersey yolundadir insallah

Çok sevindim canım bak korktuğun gibi olmadı zaten ayıldıktan sonra o yatak o kadar rahat geliyorki insan kalkmak istemiyor bana kalk demeseler ben daha 1 2 saat daha yatardım valla insan kendini çok hafif hissediyor anestezinin etkisinden dolayı :)) Bol bol su içmeye çalış ama canım anesteziyi öyle vücudundan atarsın Rabbim yardımcın olsun inşallah güzel döllenirler çok kaliteli embriyoların olur. Zor kısmını atlattın geriside gelir Allahın izniyle :dua:

Çok sevindim canım bak korktuğun gibi olmadı zaten ayıldıktan sonra o yatak o kadar rahat geliyorki insan kalkmak istemiyor bana kalk demeseler ben daha 1 2 saat daha yatardım valla insan kendini çok hafif hissediyor anestezinin etkisinden dolayı :)) Bol bol su içmeye çalış ama canım anesteziyi öyle vücudundan atarsın Rabbim yardımcın olsun inşallah güzel döllenirler çok kaliteli embriyoların olur. Zor kısmını atlattın geriside gelir Allahın izniyle :dua:

Cok sagolasin canim benimm insallahh hayirli sonuclar alabilirim. Su içmem gerektigini bilmiyordum icerim bol bol eve gecince.

X