2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

ben oğlumda hapını içmiştim ama vajiden alınıyormuş ben hiç öyle kullanmadım ben transfere 4 gün kala iğneye başlayacağım canım her gün vuulacağım
Progestan ilaç hem ağızdan hem fitil olarak iki şekilde de kullanılabiliyor ancak fitil olarak kullanıldığında daha etkilidir. Ağızdan kullanımda yan etkilerini fazla yaşıyorsun baş dönmesi halsizlik vs.. İyiki var Progestan harika bir ilaçtır

Cnm sana sorayım ya aklıma takıldı yumurta çatlatıcı iğne yaptığın gün koruyucu da vurmuş muydun.Bana doktorum vermedi ama INCIK BONCUK a vermiş sıkıntı olmaz heralde değil mi.
kızlar kendi kendime cevap vereyim ben bi ovitrelle 2 de gonapeptly vurundum.Sanırım biri yumurta koruyucuymuş ztn.

kızlar kendi kendime cevap vereyim ben bi ovitrelle 2 de gonapeptly vurundum.Sanırım biri yumurta koruyucuymuş ztn.
Kuzum şimdi gördüm yazdığını hakkını helal et temizliğe giriştim birdaha hiç yapamayacakmış gibi en son iğnelerim cetrodite 1 adet, ovitrelle 2 adet , gonapeptyl 1 adet sonrası gün boş günümdü . Bu arada her doktor farklı ilaç tedavi uyguluyor tabii ama içerik genel olarak aynı

Helal olsun cnm olur mu öyle şey.Kolay gelsin son olur temizliğin inşallah dediğin gibi. ben gonapeptly 2 tane vurundum ben onu da yumurta çatlatıcı zannedıyorum bu ne ya dedım hatta 3 tane iğneyle anca çatlıyor heralde Prospektürü deokumuyorum iyice moraliöm bozuluyor.Öğrenmiş oldum sağol cnm.Hepimiz için yarın ola hayrola

Amin canım az kaldı bakalım hepimiz zorlu bir maraton atlatıyoruz sona yaklaştık

Aaaa cok sevindim canim yaa. Insallah iki kesedende kalp atisini duyarsiniz. Harika bisey. Hayirli bi sekilde bebislerini kucagina alirsin.Bizlerede dua et cok sikintili gunler geciriyoruz.
Rabbım yardımcınız olsun canım insallah çok guzel bı duygu herkes yasar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…