2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canm günaydın. Benim 10.haftalarda çok az bulantı olmuştu. Rossmandan bulantı bantı almıştım. Bileğe takılıyor ve gerçekten bende faydası olmuştu kesmişti bulantıyı. Deneyebilirsin belki.
Teşekkür ederim canım deneyeceğim bakalım inşallah gecer

amin guzel yurekli arkadasım insallah herbiriniz yasarsiniz. yeterki saglikla zamaninda gelsinler.
minicikler ama evimizi dolduracaklar :))))
Amin canım inşallah inşallah :dua::KK200:
Onları minik kalpleri dünyalara bedel :KK200:
Varlığına verene hamdolsun şükürler olsun:KK200:

Günaydın canlar nasılsınız kinalikadin kinalikadin canım grip olmuştun geçti mi düzeldin mi umarım herkes iyidir herşey yolundadır ben de grip oldum yatıyorum bide mide bulantısı mahvediyor beni yok mu bunun bi çaresi haftaya pazartesi Dr kontrolü var ilaç istiycem bulantı için inşallah haftaya pazartesi gidinde pıt pıt atan kalbini dinleriz
Canım geçmiş olsun ben şu bile içemiyordum öncekinde suya limon parçaları atıyordum inşallah tez zamanda geçer kalbini de duyarsın minik mucizenin

INSALLAH CANIM BEKLIYORUZZ BAKALIM YARIN NE DIYECEKLER
OHSS KOTU BIRSEY MII
SONRADAN KOTU BISEYLER OLUR MU
CANIM SANIRIM SENDE HAMILESIN TEBRIK EDERIM ALLAH YAVRULARINI SAGSALIM KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN INSALLAHH
İnternetten ohss diye araştırırsan daha çok bilgiye ulaşırsınız canım. Ben gebelik ile birlikte ohss de yaşadım. Gebelik testi yapılacağı gün acilen hastaneye yatış yapıldı iki gün kaldım hastanede ultrason ile organlara falan bakıldı vücudum su toplamıştı karnım şişti, bağırsaklarda sancı vardı orada da sivi toplanmış bir süre ilaç tedavisi aldım. İyi bir şey değil tabi ama bazılarında cigerlerde su toplama falan oluyor o zaman hayatı tehlike oluşuyor. Yani yoğun Ağrı sancı gibi bir durum olursa mutlaka acile başvur, ohss olmuş olabileceğini söyle.
Evet hamileyim çok şükür, Allah razı olsun. Dediğim gibi ben gebelik ile ohss aynı anda oldu epey zorladı beni. Birkac ayda etkisi ancak tamamen geçiyor belki de olmazsın. Önlem olarak bil yeter.

Kizlar ya boyle erken erken test yapmayin gozunuzu seveyim yarin birgun bende tekrar transfer olunca Allah izin verirse insallah tabi. Test yapmasim gelir :110: evdede 50 adet gebelik testi var esim ovulasyon testi alcam derken gebelik testi almis :skandal:onlari cope atmayi dusunuyorum yoksa nefsime yenik dusebikirim :bicak::KK54:
Erken henüz diyerek kendimi negatif görsem de normal diye telkin ederek blastokist transferin 5. Günü başladım bende teste beş gün pes peşe yaptım. Bende çok tez canlı biriyim. Maalesef. :deli:
Atma kız çöpe eczaneye ver dağıtsin

Bence gayet iyi normslde 10 gün yapılacaktı test erken bile yaptirmissin

becidina becidina C Cinar1453 teşekkür ederim yanıtladıgınız için evet tutamadım erkenn yaptım bir sefer yapınca bugünde merak ettim hersey yolunda mı diye keskinlikle sabretmelıydım kimse beni örnek almasın tekrar sağolun kızlar

Erken henüz diyerek kendimi negatif görsem de normal diye telkin ederek blastokist transferin 5. Günü başladım bende teste beş gün pes peşe yaptım. Bende çok tez canlı biriyim. Maalesef. :deli:
Atma kız çöpe eczaneye ver dağıtsin
Siz ikiz bekliyorsunuzsanırım Rabbim sıhatle kucagınıza almayı nasip etsin ,bir sorum daha olacak bana 2 embriyo transfer edilmişti ikiz olup olmadığını değerden mi yoksa kese görüldükten sonramı öğreniyoruz?

Siz ikiz bekliyorsunuzsanırım Rabbim sıhatle kucagınıza almayı nasip etsin ,bir sorum daha olacak bana 2 embriyo transfer edilmişti ikiz olup olmadığını değerden mi yoksa kese görüldükten sonramı öğreniyoruz?
Kesede belli olur cnm degerde anlasilmiyor insallah allah gonlune gore versin. Banada iki tane edilcek bu sefer adet olmayi bekliyrk simdiden cok heyecanl

Evet ikiz bekliyoruz. İki transfer yapılmıştı. Kimisi değerin yüksekliğinden çıkarsama yapıyor ama benim değerimden çok daha yüksek değerleri olan tek olan gebeler biliyorum. Yani kese, sonra kalp atışı bunlarla anlaşılır. İnşallah sağlıklı olur gerisi önemli değil.

Pantolonlarim, taytlarim hatta pijamam bile olmuyor isyanlardayım kizlar:KK51: alışverişi severim ama pantolon almaktan nefret ederim kabin de denemek çok zor oluyor .. gözümde dağ gibi büyüdü..
En az iki beden büyük al hızla büyüyecek çünkü. Ben önceki gebeliğimde aldıklarımi kullanıyorum ki o zaman da çok az giymiştim. Maalesef.
Güzel telaşlar bunlar. Ben ohss olduğum için çok erken başladım giymeye hep şişkindi karnım. İkiz yine çabuk şişti. Rahat şeyler al.

X