2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kizlar ben birden hapsirdim ilk defa rahmim sanci parcalandi dibi oldu cok acidi bisey olurmu:KK43:
Inş olmaz canım bu sabah ben de eşime bağırdım birsürü ya uyurken gelmiş başına biseler soyluyo numaracı uyanıksın filn diyo ayy nasıl korktum resmen titredim elim ayağım boşaldı ama korkudan acaba bebek varsa bise olmusmudur diye içim içimi yedi

Allah razı olsun canım, hepimiz evlatlarımıza sağlıkla kavuşalim inşallah. Dinlenebilecek kadar değildi demek ki benim ilk gidişimde öyleydi kalp atışı var haftaya gel dinleyelim demişti dr. Leke için progestani aksatma benim 15. Haftaya kadar hiç bir şey olmamıştı birden çok kanamam oldu şimdi haftada bir proluton oluyorum dr a söylemedim ama gece yatarken 200luk fitilini de kullanıyorum leke çok çok azaldı çok şükür.
Canım igneye devam ediyorum zaten 12 haftada kesecekmiş
benim lekeleme olduğu için aşağıdan dinletmek istemedi ama çok ileri attı tam 2 hafta neyse ki 9 gün kaldı
Şimdi siz kaç haftalık oldunuz biz daha bugün 7 haftalık olduk zaman nasıl geçecek ya

benim lekeleme olduğu için aşağıdan dinletmek istemedi ama çok ileri attı tam 2 hafta neyse ki 9 gün kaldı
Şimdi siz kaç haftalık oldunuz biz daha bugün 7 haftalık olduk zaman nasıl geçecek ya
Oyu dileklerin için sağ ol canim takip edemedim ama sen de yeni sonuç alanlardansın sanırım inş sende sağ sağlim alırsın kucagina

Ya kuzum kan testin de ilk değerini hatirliyomusun bide kaçıncı gün vermistin

Oyu dileklerin için sağ ol canim takip edemedim ama sen de yeni sonuç alanlardansın sanırım inş sende sağ sağlim alırsın kucagina
Çok teşekkür ederim canım benim evet çok olmadı sonuç alalı 17 eylül tahlil günümdü ben dayanamayıp 9.gün 14 eylül test yaptım ilki 159 dünya ikincisi 16 eylül 11gün 488di 25 eylül tek kese gördük canım 15 Ekim kalp atışları için gideceğim
Kanda iyi bir değer seni bekliyor Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Günaydın canlar nasılsınız kinalikadin kinalikadin canım grip olmuştun geçti mi düzeldin mi umarım herkes iyidir herşey yolundadır ben de grip oldum yatıyorum bide mide bulantısı mahvediyor beni yok mu bunun bi çaresi haftaya pazartesi Dr kontrolü var ilaç istiycem bulantı için inşallah haftaya pazartesi gidinde pıt pıt atan kalbini dinleriz
Canm günaydın. Benim 10.haftalarda çok az bulantı olmuştu. Rossmandan bulantı bantı almıştım. Bileğe takılıyor ve gerçekten bende faydası olmuştu kesmişti bulantıyı. Deneyebilirsin belki.

SLM KIZLAR
ALLAH ISTEYEN HERKESE EVLAT NASIP ETSIN ALLAH KUCAKLARIMIZI BOS BIRAKMASIN DOLU DOLU ETSIN BEBISLERIMIZLE .
BENDE YURTDISINDA TEDAVI GORUYORUM DUN 12 YUMURTA TOPLANDI EMBRIYOLOG IYI DEDI FAKAT DONDURACAKLARMIS SIZCE IYI BI SEY MI BUU
KARNIM SANKI SIS SIS GAZ SANCISI GIBI AMA BSINC VAR GBI SIZCE KOTU DEMEK MI BUU
BI SEY DERKEN IKI OLDU KUSURA BAKMAYINNN KIZLARR

Eki Görüntüle 2195319 bu şekilde kızlar inş pozitiftir bu defa
Pozitif görünüyor canım, gözün aydın. Yakın zamanda bhcg içeren bir iğne olmadiysan pozitif tamamdır. İnşallah sağlıkla devam eder.
kizlar ben birden hapsirdim ilk defa rahmim sanci parcalandi dibi oldu cok acidi bisey olurmu:KK43:
Bir şey olmaz sıkma kendini hapsuruyorken rahat bırak.
Benim iğne 10. Haftada fitil 12. Haftada kesilmişti. Evet leke varsa çok ellemeye gerek yok. Rabbim korur sen gönlünü ferah tut. Bizimde 16. Haftamızın bitmesine az kaldı. Geçmez diyoruz ama geçiyor bize her şey yavaş sanki hemen olsun bitsin kucağımiza sağ salim alalım istiyoruz.
SLM KIZLAR
ALLAH ISTEYEN HERKESE EVLAT NASIP ETSIN ALLAH KUCAKLARIMIZI BOS BIRAKMASIN DOLU DOLU ETSIN BEBISLERIMIZLE .
BENDE YURTDISINDA TEDAVI GORUYORUM DUN 12 YUMURTA TOPLANDI EMBRIYOLOG IYI DEDI FAKAT DONDURACAKLARMIS SIZCE IYI BI SEY MI BUU
KARNIM SANKI SIS SIS GAZ SANCISI GIBI AMA BSINC VAR GBI SIZCE KOTU DEMEK MI BUU
BI SEY DERKEN IKI OLDU KUSURA BAKMAYINNN KIZLARR
Amin canım, inşallah tez vakitte olumlu sonucunu alırsın.
Ohss olmuş gibisin aşırı yumurtlama sonucu olur. Şişkinlik, vücudun su toplaması vs gibi durumlar oluşur, hatta ileri seviyede riski olabilir, takip yapılacaktır öyle ise. Zorlanacagin
düşünülerek dondurma işlemi yapılacaktır Türkiyede de yapılıyor. Sonra vücudu hazırlayıp transfer yapılır bb birka ay sonra.

Amin canım, inşallah tez vakitte olumlu sonucunu alırsın.
Ohss olmuş gibisin aşırı yumurtlama sonucu olur. Şişkinlik, vücudun su toplaması vs gibi durumlar oluşur, hatta ileri seviyede riski olabilir, takip yapılacaktır öyle ise. Zorlanacagin
düşünülerek dondurma işlemi yapılacaktır Türkiyede de yapılıyor. Sonra vücudu hazırlayıp transfer yapılır bb birka ay sonra.

EMBRIYOLOG ARADI AZ ONCE 12 YUMURTADAN 9 UNA ENJEKTE ETMISLER 8 TANESI SU ANDA DOLLENMIS INSLLAH IYI OLUR SONUCLAR EMBRIYOLOG YUMURTA TOPLAMA SONRASI 2-3 AY SONRA KONULUR DEMISTI O YUZDEN MI CUNKU YURTDISINDA YASIYORUMM ESIM BURDA YASIYORDU AMA DOKTORUM HIC OYLE BIEY DEMEDI OHSS ANLAMINDA TESEKKUR EDERIM CEVABIN ICIN BU ILK DENEMEMIZ

Çok teşekkür ederim canım benim evet çok olmadı sonuç alalı 17 eylül tahlil günümdü ben dayanamayıp 9.gün 14 eylül test yaptım ilki 159 dünya ikincisi 16 eylül 11gün 488di 25 eylül tek kese gördük canım 15 Ekim kalp atışları için gideceğim
Kanda iyi bir değer seni bekliyor Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah
Inş canm bnde ondan korkuyorum ilk tüp de ilk değerin 14 cıktı sonra 50 sonra 120 ve düştü inş yüksek c ikar senin iki embriyonu koyulmuştu yoksa bir mi cnm

EMBRIYOLOG ARADI AZ ONCE 12 YUMURTADAN 9 UNA ENJEKTE ETMISLER 8 TANESI SU ANDA DOLLENMIS INSLLAH IYI OLUR SONUCLAR EMBRIYOLOG YUMURTA TOPLAMA SONRASI 2-3 AY SONRA KONULUR DEMISTI O YUZDEN MI CUNKU YURTDISINDA YASIYORUMM ESIM BURDA YASIYORDU
Evet aynı prosedür burada da var. Çok iyi sayı inşallah sağlıkla devam eder. Vücut aşırı ilaç aldığı için dengesi de şaşırır bu yüzden dinlendirme uygun bulunur.

Evet aynı prosedür burada da var. Çok iyi sayı inşallah sağlıkla devam eder. Vücut aşırı ilaç aldığı için dengesi de şaşırır bu yüzden dinlendirme uygun bulunur.

INSALLAH CANIM BEKLIYORUZZ BAKALIM YARIN NE DIYECEKLER
OHSS KOTU BIRSEY MII
SONRADAN KOTU BISEYLER OLUR MU
CANIM SANIRIM SENDE HAMILESIN TEBRIK EDERIM ALLAH YAVRULARINI SAGSALIM KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN INSALLAHH

Inş canm bnde ondan korkuyorum ilk tüp de ilk değerin 14 cıktı sonra 50 sonra 120 ve düştü inş yüksek c ikar senin iki embriyonu koyulmuştu yoksa bir mi cnm
İki transfer edilmişti ama bir kese görüldü sen gönlünü ferah tut bu defa oldu inşallah kötü düşünme kötüyü çağırma

X