2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet canım çok güzel şeyler ama kurumda çalışan yakınlarım var çocuklarla ilgilenmek çok prosedür gerektiriyor. Filmler de ki gibi değil hiç . Çok fazla araştırıyorlar . Dışardan yiyecek falan da götüremiyorsun yasak zehirlenme vs olur diye. bir yandan bu kadar dikkatli olmaları güzel tabi

Ben tup bebek icin raporu Bolu'daki Izzet Baysal Egitim Arastirma hastanesinden aldim. 1 gunde aldim. 3 doktor imzasi istiyorlar 2 kadin dogum 1 uroloji dru imzaladi benim raporu en son başhekimlikten aliyosun imzayi bitti gitti.

Egitim Arastirmada Erkek faktoru ise en az 3 spermiogram testi istiyor 20 gun araliklarla.

Çok normal canım sonuçta onların her türlü güvenliği önemli. Bir dönem araştırdım konuyu zor süreçler ama imkansız değil, Rabbim vakti zamanı geldiğinde kısmet eder inşallah.

Merhaba arkadaşlar.

Cinar geçmiş olsun. Bugünkü ınstigramdaki histereskopi senin sanırım. :) Inşallah bebişlerin sana tutunur transferin başarılı sonuçlanır.

Benim kan pıhtılaşma testim cıktı bir sorun yok dedi sadece üstteki için haftada bir kan sulandiri iç dedi. Anlayanlar bakabilir mi?

Birde kızamıkçık testi istemişti o değerim 60 çıkmış biraz anormal gibi geldi bana bilgisi olan var mi. Prolaktin değerim de 12 çıkmış.

Allah razi olsin cnm tesekkurler moral verdigin icin insallah. Siz bu asamada ozellikle birsey yedinizmi yada vitamin falan kullandzmi bende baslim bebislerime faydasi olur belki transferden sonra icim kipir kipir bebislerime derken bile:)
Ben spor yapmıştım sağlıklı beslenmeye özen gösterdim. Allahım gönlüne göre versin inşallah ikisi de sağlıkla tutunsunlar sana

Üstteki homozigot taşıyıcı demek yani gebelik boyunca kan sulandırıcı kullanacaksın canım. Prolaktin adet zamanı mı ölçüldü öyle ise normal çıkmış

Am
Sagol canim amin insallah hakkimizda hayirlisi olsun

Kzlar transfer oncesi tukettiniz birsey varmiydi. Ilac yda baska bisey
Günde 1 kuru incir 1 kuru kayısı 1 çiğ badem 1 tam ceviz, 2,5 lt su, protein ağırlıklı beslenme yani yumurta, et, mercimek gibi. Karbonhidrat tüketimini azalttım. Yatmadan önce 1 kase yoğurt. Bunları uyguladım ben canm. Gittiğim tüp bebek merkezinin beslenme uzmanın bana verdiği liste bu şekildeydi.

Selam kızlar inşallah tüp bebek süreci güzel geçer ve hayırlısıyla hepimiz bebişlerimize kavuşuruz. Bu ay 1 yumurtam çıktı fsh 21. Havuz yapacağız ama ihtimal %3 diyor buradakiler. Moralim çok bozuldu umutlanmasam mı fazla acaba

Teaekkur ederim canim uygulucam dikkat edicem artk adetime 17 gun var cok heyecanliyim insallah bu defa hersey yolunda gider. Cevap verdigin icin tesekkurlwr

Daha dur bakalım hemen öyle pes etmek olmaz. Havuz yöntemi ile başarılı sonuç alan çok kadın var. Her ay değişebiliyor toplanan yumurta sayısı. Zaten çok yüksek dozda ilaçla değil doğala yakın tedavi programıyla yumurta alma derdinde dr lar. Bir biriksin yumurtaların hele. Kaliteli elbet bir tane dahi olsa çıkar inşallah. Kendini doldurma stres senin düşmanın. Pozitif olman gerekirken ihtimallere kafa yorma kimseyi de takma. İnşallah olacak inan buna. Olmazsa da bir daha deneyeceksin bitene kadar. İyi haberini alırız inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…