2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Haitereskopi oldum eve donuyorum cizik atilmis sukur baska bir sorun cikamadi kromozom testleride normal sadece kan pihtilasma testi cikmadi bu ayki adetle tranafer olucam Allah izin verirse. Cok aglamisim doktorla gorusduk yine agladim esimde cift koyamazmiyiz hocam dedi oda hemen oyle yapicaz dedi hic israr bile etmedn bu duruma mutlu olsam uzulsem mi bilemedim hemen kabul etmesi sansim daha az diyemi acaba embriyolarin kalitesi biraz dusuk o onemli deil fln dedi Allahim ne olursun bu sfer hayirli saglikkliiii evlarlar nasipe etsin bize isteyen herkeze.

Haitereskopi oldum eve donuyorum cizik atilmis sukur baska bir sorun cikamadi kromozom testleride normal sadece kan pihtilasma testi cikmadi bu ayki adetle tranafer olucam Allah izin verirse. Cok aglamisim doktorla gorusduk yine agladim esimde cift koyamazmiyiz hocam dedi oda hemen oyle yapicaz dedi hic israr bile etmedn bu duruma mutlu olsam uzulsem mi bilemedim hemen kabul etmesi sansim daha az diyemi acaba embriyolarin kalitesi biraz dusuk o onemli deil fln dedi Allahim ne olursun bu sfer hayirli saglikkliiii evlarlar nasipe etsin bize isteyen herkeze.
Çok şükür canım çok sevindim:KK19: çizik atılması da tutunmayı kolaylaştırıyor histereskopi sonrası gebelik ihtimali yükseliyor. Lütfen sende artık olumlu düşün hiç bir şeye takılma kaliteymiş oymuş buymuş hepsi bahane. Artık pozitif düşünüyoruz güzel besleniyoruz eşimizle bir olup transfere kadar enerji depoluyoruz:spor:gül eğlen gez toz o zamana kadar. Şansın daha az olduğundan falan değil kendi kendini doldurma bir çoğumuza 2 tane transfer edildi sadece sana özel bir durum değil 2 tane konmasının sebebi biri tutmazsa diğeri tutar mantığından.

Canım iyi olmana sevindim sakın kaliteye takılma en iyi kalite olan da tutmayabiliyor Allah'ın izniyle pozitifti alırsın inşallah stres yapma güzel düşün güzel olsun herşey

selam kizlar Allahini seven birisi bana da yardimci olsun Amh 0.01 cikti yumurta donasyonu dedi doktorum. daha 28 yasindayim doktorum azerbaycan bakude, kibrisda ve gurcistanda yaptirabilecegimi soyledi daha once deneyimleri olan varmi benimle paylasabilirmisiniz lutfennnnnn

bu forumdan tüm sorularına cevap bulabilirsin :
Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Evet pardon ya ben biraz geriden okumaya başladım :KK43:
Yok sıkıntı olduğundan değil Allah razı olsun yardımcı oluyorsin çok güzel davranışlar bunlar :KK200:

Evet kinalikadin kinalikadin canım her şeye yetişiyor burası :KK19: tasvip etmesek bile. Herkes kendi çözümünü ariyor. Ben durumum el verdiği zaman koruyucu aile gibi şeylerde düşünüyorum ne kadar güzel bir iş yapanlardan Allah razı olsun bir öksüze bir yetime kalbini evini açmak.

Canım sen ne ara 20 hafta oldun zaman nasıl geçiyor :) gerçi sanki benim için durdu gibi geliyor eminim sana da öyle geliyordur kendin için.
canim hep o sekilde hissediyor buyum hamileler. baskasi icin gecen zaman sanki kendimiz icin hiiiiic gecmiyor gibi:KK66:))))

Yok sıkıntı olduğundan değil Allah razı olsun yardımcı oluyorsin çok güzel davranışlar bunlar :KK200:

Evet kinalikadin kinalikadin canım her şeye yetişiyor burası :KK19: tasvip etmesek bile. Herkes kendi çözümünü ariyor. Ben durumum el verdiği zaman koruyucu aile gibi şeylerde düşünüyorum ne kadar güzel bir iş yapanlardan Allah razı olsun bir öksüze bir yetime kalbini evini açmak.
Gerçekten mi Allah gönlüne göre versin inşallah nasip olur çok güzel bir düşünce bende yapabilirim bunu. Güzel gönüllü kardeşim benim iyi ki varsın..

Çok şükür canım çok sevindim:KK19: çizik atılması da tutunmayı kolaylaştırıyor histereskopi sonrası gebelik ihtimali yükseliyor. Lütfen sende artık olumlu düşün hiç bir şeye takılma kaliteymiş oymuş buymuş hepsi bahane. Artık pozitif düşünüyoruz güzel besleniyoruz eşimizle bir olup transfere kadar enerji depoluyoruz:spor:gül eğlen gez toz o zamana kadar. Şansın daha az olduğundan falan değil kendi kendini doldurma bir çoğumuza 2 tane transfer edildi sadece sana özel bir durum değil 2 tane konmasının sebebi biri tutmazsa diğeri tutar mantığından.
Allah razi olsin cnm tesekkurler moral verdigin icin insallah. Siz bu asamada ozellikle birsey yedinizmi yada vitamin falan kullandzmi bende baslim bebislerime faydasi olur belki transferden sonra icim kipir kipir bebislerime derken bile:)

Gerçekten mi Allah gönlüne göre versin inşallah nasip olur çok güzel bir düşünce bende yapabilirim bunu. Güzel gönüllü kardeşim benim iyi ki varsın..
İnşallah Rabbim bize de gönlü güzel hayırlı bir sürü evlat verir. Durumu uygun olan ve gönlünde yer olan herkes yapar inşallah.
İnsan onların yerine kendini koyunca anlıyor ailesi olmamak ne demek...

valla oyke dusunuyorum hep . hatta kiminde hamilleik takvimi yokya . sende hamilesinde yapmamissin gibi geliyor. sonra yazdigin mesajlari okuyunca tedavidemi cinar diyip sasiriyorum:)))
Insallah banada nasip olur yapmakda u sefer sizin hamilelik surecimde sizin tecrubelerinizden faydalanmak nasip olur cnm

X