2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Guanydnn kizlar bugun 1 de histereskopi olacagim Allahin izun veriree merkeze gidiyorum suan biraz korkuyorum aglayasim burnumda ve cok gerginim ayni zamandadw agrasif hayirlisi olur insallah
Ben histereskopiye giderken sevinçle gitmiştim nedense ben anestezi almayı seviyorum sanırım. Ayrıca bu işlem olsun diye neredeyse dr un başının etini yemiştim ohh ne güzel iyice bakılacak bir problem varsa çözülecek. Ve belki de yavruna kavuşman için en büyük adım olacak. Bence hiiç kasılma uyuyup uyanacaksın tatlı tatlı. Ben 3 defa falan oldum gayet basit bir işlem. Allah yardımcın olsun gönlüne göre versin inşallah

Canım evet düşük ama denemeden bunu söylemek bilmiyorum ne derece doğru donasyonda bildiğim başkasının yumurtası kullanılıyor. Başka bir merkezde amh değerini yeniden ölctursen ve emin olmadan tedaviye başlamasan iyi olur. İmkansız değil Rabbim ol derse olur. İnşallah

Guanydnn kizlar bugun 1 de histereskopi olacagim Allahin izun veriree merkeze gidiyorum suan biraz korkuyorum aglayasim burnumda ve cok gerginim ayni zamandadw agrasif hayirlisi olur insallah
gunaydin canim hic korkma minicik bir islem bakacaklar sacede ve uygun olmayan ne varsa temizlenecek oyle dusun:) bende oldum. cikinca aglamistim cok ama artik kendimi ne kadar korkuttuysam

Allah razi olsun cnm insallah bu sefer yavrum benimle olur Allahin izniyle

gunaydin canim hic korkma minicik bir islem bakacaklar sacede ve uygun olmayan ne varsa temizlenecek oyle dusun:) bende oldum. cikinca aglamistim cok ama artik kendimi ne kadar korkuttuysam

Bende zaten hep narkozdan uyanirkenn cok agliyorum hakkimizda hayirlisi olsun insallah bebegim olsunda hayirlisiyla anne olmak herseye katlanmak demek

Canım benim korkmana hiç gerek yok Allah'ın izniyle güzel geçicek bir sorun varsa temizlenecek bende de polip çıkmıştı önü daha sonra temizledi dr bunları önceden bilmek şansı artırır düşün ki bebeğin sana sağlıkla tutunup 9 ay birakmiyacak inşallah güzel düşün herşey çok güzel olucak sen yeterki pozitif ol hayırlı haberlerle gel canım

amh tahlilimi 5 kere yeniledim inanmasi cok zor guc ama baska ihtimalim yoqmus. azerbaycanda bir doktorla gorustum cok iyi cevap verdi fiyatlarida cok iyi kibrisda bize cok yakin orasida bana cok mantikli geliyor ama biraz pahali gurcistan hakkinda bilgisi olan varsa lutfen yazsin.

kibrisda secenek cok var hemen hemen hepsi ayni seyleri soyluyorlar %80-90 garanti veriyorlar kibrisda bakude konustugum doktor da dunya standartlarinda bu isin maximum orani %70 diyor. %71 diyen yalan soyler diyor kafam cok karisti inanin

Öncelikle Allah yardımcınız olsun , gönlünden geçenler nasip olsun inşallah.
Önceki mesajda yaşım 28 demişsin bence oldukça genç yastasin. Acele bir karar vermeden iyice araştırmalisin. Burada nice konular okuduk doktorlarin asla anne olamazsin dediği kadınlar doğal yolla bile gebe kalabiliyor. Yumurta oluşması için yöntemler var mı tıbbi yada bitkisel Türkiye'nin her yerinden araştırma yaptın mı acaba ?

Canım geçmiş olsun benim de kanama alanım var 20 gündür istirahatteyim. Kanama olduğu anda crinone jel kesip progestan iğne oldum günlük. Artık haftalık bir iğne olup progestan hap alıyorum sabah akşam. Estrofemi ben de bıraktım. 9Hafta oluyor bugün. 12.haftaya kadar progestan hap kullanmaya devam dedi doktor. Ama 10.Hafta bakıp iğneleri bırakabiliriz diye de söyledi. Belki senin kanama alanı küçülmüş sıkıntı ortadan kalkmıştır ondan gerek duyulmamış olabilir.

Donasyonda kararliysan bunun için açılmış sayfalar var kk da oradan bilgi Alman daha uygun olur buradaki kişiler kendi yumurta ve spermlerini kullanarak Bebek sahibi olmaya çalışıyorlar. Yani yeterli bilgimiz olmasi pek mümkün değil Rabbim yardımcınız olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…