2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Yasak olduğundan canm. Bir çok şeyi yemiyorum ben tüp bebek tedavi aşamasından beri. Mide bulantım hiç olmadı çok şükür.
Ben hic bir kahvaltıyı sucuksuz yapmazdım önceden yasak oldugunu bilmiyordum ve 6 haftalıkken sucuk gördüğümde cok kötü oldum simdi adını duyunca bild midem bulanıyor kötü oluyorum

Benimde kanamam vardi ki hala var. Benim 6 haftada basladi daha kalp atisini gormemistik pembe kirmizi kan geldi o gun hastanede yattim surekli gelen kani kontrol ettiler. Sonra bir kac gun gelip kesildi tam bitti derken yine geldi ve yaklasik bir aydir da kahverengi kanamam var. Bardaktan bosalir gibi geliyor hemde. Simdi lavabodan geldim yine gelmis artik gelmedigi zaman bir tuhaflik var diyorum. Biraz yipratici bir surec seni cok iyi anliyorum ama inan zamanla geciyor insallah gececek. Sikma canini lutfen dua et bol bol. Esin elini karnina koysun El Mubdi okusun Rabbim yardimcin olsun dualarim seninle

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım. Cok sağol Allah razi olsun.
Benim ki adet gibi geldi dün parcali parcali su an azalmış şükür ki. Inşallah yarina kadar tamamen gecer...
Pazartesi günü test günüm inşallah hayırlı haber almayi nasip eder Rabbim.
Şimdi eşime söyledim okuyacak yatmadan önce bol bol Rabbim kabul etsin inşallah..

Bir folik asit ve ignem kaldi diger igne ve coraspinimi kesti doktor hemen dunden beri yatip dinleniyorum Rabbim insallah tutulmalarını nasip eder bebeklerimin.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.
Kan sulandırıcıyi kesmiş olmalı, progestan devam ediyordur. Rabbimden her şey olur inşallah hayırla.

Selam kızlar nasılsınız var mı güzel haberler? Benim de cumartesi transferim olacak yine çokkk stresliyim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun dualarınızı bekliyorum ❤️
Canım transferin hayırlı olsun.. stres yapma Allah'ın izniyle pozitifti alırsın inşallah Allah yardımcın olsun

Bencede bekletmek daha mantıklı olur senin için. Daha önceki denemelere göre farklı bir yöntem en azından. İnşallah bol bol kaliteli embriyoların olur ve sağlıkla tutunurlar annelerine hele de ikiz olursa off:KK68: inş bu defa gülecek yüzün:dua:
İnsallah canim benimmm insallah hayirlisiyla olsun artik. Hamislerin dualarini bekliyorumm.

Çok geçmiş olsun canım bende de hapşırma olunca dediğin oluyor bebek mi bilmiyorum canım ben ayaklarımı karnıma çekerek hapsurmaya çalışıyorum
Bol bol c vitamini al canım
Saol arkadaşım c vitamini almaktan bir hal geldi:olamaz:teşekkür ederim bende öyle deneyim hapşırırken

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım. Cok sağol Allah razi olsun.
Benim ki adet gibi geldi dün parcali parcali su an azalmış şükür ki. Inşallah yarina kadar tamamen gecer...
Pazartesi günü test günüm inşallah hayırlı haber almayi nasip eder Rabbim.
Şimdi eşime söyledim okuyacak yatmadan önce bol bol Rabbim kabul etsin inşallah..

Amin canim insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz. Benim arkadasimin da en basinda boyle kanamasi vardi cok korkmustu ama sonra gecti ve hamile oldugunu ogrendi insallah seninde oyle olur saglikli ve hagirli haberler alman dilegiyle

Guanydnn kizlar bugun 1 de histereskopi olacagim Allahin izun veriree merkeze gidiyorum suan biraz korkuyorum aglayasim burnumda ve cok gerginim ayni zamandadw agrasif:KK43: hayirlisi olur insallah
Korkma canım rahat ol ,korkulacak bişey yok canim ,çoğumuz bu yolda geçtik ben çok rahat gittim güvenerek gittim...dualarim seninle ,hep dua edecam sana

selam kizlar Allahini seven birisi bana da yardimci olsun Amh 0.01 cikti yumurta donasyonu dedi doktorum. daha 28 yasindayim doktorum azerbaycan bakude, kibrisda ve gurcistanda yaptirabilecegimi soyledi daha once deneyimleri olan varmi benimle paylasabilirmisiniz lutfennnnnn

selam kizlar Allahini seven birisi bana da yardimci olsun Amh 0.01 cikti yumurta donasyonu dedi doktorum. daha 28 yasindayim doktorum azerbaycan bakude, kibrisda ve gurcistanda yaptirabilecegimi soyledi daha once deneyimleri olan varmi benimle paylasabilirmisiniz lutfennnnnn
Bu iyi düşünülmesi gereken bir durum donasyon ya da taşıyıcı anneliğin dinimizde yeri yok ama kişinin kendi tercihi kimse karışamaz. Kıbrısta yapıldığını biliyorum.
Şimdi şöyle bir durum var amh bir kez daha baktırabilirsin ayrıca muayenede yumurta görünüyor mu bu önemli. Her ay düzenli takip yaptırıp yumurta oluşumu kontrol ettirebilirsin. Eğer yumurta görünüyor ise havuz yöntemi uygulanabilir yumurtalar her ay ya da aralıklı olarak doğal siklus toplanır ve havuz yöntemi ile biriktirilir iyi kalitede olanlar seçilip transfer edilebilir.
Tüm bunlarda fayda getirmez hiç yumurta görünmez ise evlat edinilebilir ben kendi adıma çok düşünmüştüm hatta son olarak karar vermiştim. O kadar çok bebek var ki çaresiz anne babaya muhtaç bekleyen.. şu an senin hissettiklerin tarifsiz evet ama beterin beteri var kuzum Rabbimin her hükmünde bir hayır var inan..

X