2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım valla benim içime de senin için hep erkek doğdu hayırlı sağlıklı evlat olsun. Benimkiler için her türlü yorum var üç seçenekte çok duydum iş yerinden arkadaşlar sağolsun.
Ayrıca beni rahatsız etme anaaaa diye tepiniyor sanırım

Allah razı olsun canım benim gelince her şey üst üste gelir, iki yıl içinde annem kanser oldu, baba kaybı peşine Abim içinde büyük bir kaza ve en son annemi kaybettim. Geçiyor insan unutuyor açısı azalıyor. Rabbim hepimizin ailesini evlatlarını korusun.

Canım vücudun adet olmak için çabalıyor sanıyorum ama buna rağmen bebeklerin Rabbim izin verirse tabiki tutunabilir sen elinden geleni yapıyorsun ilaçlarına devam et ve yat inşallah sağlıkla olumlu sonucu alırsın.

Allah razı olsun canım. Amin inşallah hepimizi.

:-) Çok güldüm bende rahatıma çok düşkün biriyim benimkilerde şimdiden dara gelemiyor sıkan kıyafetler hemen şişkinlik yapıyor, azıcık sıcak su ile duş alsam yine yerleri sertleşiyor geriyorlar beni. Sevmiyor lar bunları diyorum. Aslında ben sevmiyorum o da ayrı. Senin kız da dediğim dedik maşallah demek ki :-)
Canım kayıpların için Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.
Rabbim abinede şafi ismiyle şifa versin daha büyük acılar göstermesin

Doğru söylüyosun canım da ne biliyim 4 kaybım var. İçimi rahatlatamıyorum bi türlü. Zaten 2 haftadır yemek ve tuvalet dışında kalkma dediği için hep oturuyorum jeli sıkıp gezinemiyorum da ne kadar faydası var onu da bilmiyorum şu durumda.
Allah onun rızkını verdiyse bu dünyaya gelecek canım. Sen elinden geleni yapıyorsun gerisini düşünme. Duanı oku, Allah'a emanet et. Hicbirsey olmayacak Allah'ın izniyle

Ama zaten sistem bu şekilde değil mi üniversite hastanelerinde hocaların muayeneleri de ücretli ya operasyonlar da öyle oluyor
Canım devlet Hastanesi'nde de aynı şeyleri yapıyorlar. Yakın zamanda devlet Hastanesi'nde birkaç kez doçent dr dan randevu aldım hiçbir zaman hasta bakmıyorlar hep asistan var yerlerinde, ama kâğıtta onun adı yazıyor. Yani hoca parasını alıyor asistan işini yapıyor sanıyor musun ki onlar ameliyata giriyor. Yani vakıf üniv Hastanesi'nde biraz daha anlaşılabilir ama gık diyip para istemek hele ki kanser hastasindan vicdan meselesi. Dr sayısı çoğaldıkça herkes yerini bilecek inşallah. Doymuyor gözleri cepleri... Neyse Rabbim ellerine düşürmesin.

Canım kayıpların için Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.
Rabbim abinede şafi ismiyle şifa versin daha büyük acılar göstermesin
Allah razı olsun canım, amin. Abim şimdi daha iyi izleri kaldı topallama falan ama iyi çok şükür.

Allah onun rızkını verdiyse bu dünyaya gelecek canım. Sen elinden geleni yapıyorsun gerisini düşünme. Duanı oku, Allah'a emanet et. Hicbirsey olmayacak Allah'ın izniyle
Biliyorum canım diyorum ben de naparsan yapıyım vakti zamanı geldiyse yiyecek ekmeği varsa olucak inş bu sefer Allahın izniyle. Bir süre sonra geçiyor bu düşünce iyice dengesizleştirdi bu hamilelik beni :KK53:

Canım devlet Hastanesi'nde de aynı şeyleri yapıyorlar. Yakın zamanda devlet Hastanesi'nde birkaç kez doçent dr dan randevu aldım hiçbir zaman hasta bakmıyorlar hep asistan var yerlerinde, ama kâğıtta onun adı yazıyor. Yani hoca parasını alıyor asistan işini yapıyor sanıyor musun ki onlar ameliyata giriyor. Yani vakıf üniv Hastanesi'nde biraz daha anlaşılabilir ama gık diyip para istemek hele ki kanser hastasindan vicdan meselesi. Dr sayısı çoğaldıkça herkes yerini bilecek inşallah. Doymuyor gözleri cepleri... Neyse Rabbim ellerine düşürmesin.

Allah razı olsun canım, amin. Abim şimdi daha iyi izleri kaldı topallama falan ama iyi çok şükür.
Allah beterinden korumuş sevdiklerine bağışlamış canım. İnşallah biran önce izlerinide atlatır

Biliyorum canım diyorum ben de naparsan yapıyım vakti zamanı geldiyse yiyecek ekmeği varsa olucak inş bu sefer Allahın izniyle. Bir süre sonra geçiyor bu düşünce iyice dengesizleştirdi bu hamilelik beni :KK53:
O bende de var :) garip hislere kapılıyorum. Akşam haberleri izleyemedim mesela duygulandım .. yeme düzenim de bozuldu o da ruh halini etkiliyor insanın .. hormonlar etkiliyor zaten yüzum sivilce doldu ..

Yaa ben bu tedavi ve hamilelik sürecinde acayip tembelliğe alıştım galiba kızlar o_O esimde ise guce kostukca öyle oldu. Arkadaşım gelecek yarın haber verdi resmen üşeniyorum daha şimdiden.. inşallah doğumdan sonra eski halime donerim
Bende aynı senin durumdayım. İlk 1 ay annem yanımdaydı o kışlık hazırlığı için memlekete döndü kardeşim kaldı şimdi de o bakıyor sağolsun. 2 aydır ne yemek ne ev işi hiçbişey yapmıyorum. Bi koltuktan diğerine atıyorum kendimi bütün gün :confused:

Yaa ben bu tedavi ve hamilelik sürecinde acayip tembelliğe alıştım galiba kızlar o_O esimde ise guce kostukca öyle oldu. Arkadaşım gelecek yarın haber verdi resmen üşeniyorum daha şimdiden.. inşallah doğumdan sonra eski halime donerim
Kolay gelsin canım şimdiden bi ben mi böyle oldum diyodum senide görünce yanlız değilmişim dedim :-)

Kolay gelsin canım şimdiden bi ben mi böyle oldum diyodum senide görünce yanlız değilmişim dedim :-)
Bende yalnız olmadığıma sevindim:KK19: ütü , çamaşır , bulaşık herşeyden elimi çektim hem bir tarafım rahat değil bu durumdan , hemde baya alıştım..:KK51:

Canım çok geçmiş olsun üzme kendini inşallah hayırlısı ile bebeklerin seninledir rabbim ol derse olur kanama yaşayıp sağlıkla doğum yapan çok arkadaş var dinlen ayaklarını yukarı kaldır rabbim yardımcın olsun inşallah

Sagol canim Allah razi olsun. Insallah tutunmuşlardır bebeklerim Allahin izni ile.
En başından beri Rabbim senden başka yardim edenimiz olamaz ol emrine muhtacim ol de oluversin diyorum. Insallah kabul olur dualarim.
Dunden beri hep yatıyorum yemek ve tuvalet haricinde hicbirsey yapmıyorum insallah benimle kalirlar.

Bende aynı senin durumdayım. İlk 1 ay annem yanımdaydı o kışlık hazırlığı için memlekete döndü kardeşim kaldı şimdi de o bakıyor sağolsun. 2 aydır ne yemek ne ev işi hiçbişey yapmıyorum. Bi koltuktan diğerine atıyorum kendimi bütün gün :confused:
Ya bende öyleyim , sağolsun eşim konusunda da şanslıyım :) inşallah bıkmaz benden bazen korkuyorum valla.. yemek yapıyorum bazı günler , bazen yapamıyorum kokusu öldürüyor beni.. öyle böyle idare ediyoruz artik

Canım vücudun adet olmak için çabalıyor sanıyorum ama buna rağmen bebeklerin Rabbim izin verirse tabiki tutunabilir sen elinden geleni yapıyorsun ilaçlarına devam et ve yat inşallah sağlıkla olumlu sonucu alırsın.

Bir folik asit ve ignem kaldi diger igne ve coraspinimi kesti doktor hemen dunden beri yatip dinleniyorum Rabbim insallah tutulmalarını nasip eder bebeklerimin.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

Kızlar ben grip oldum maalesef sizlerde dikkat edin salgın varmış zencefil bal karışımı yapıyorum.
Bu arada her hapşrmamda ya da öksürmemde sağ kasık üst göbek deliği biraz altında titreme seyirme oluyor sanki içerde kelebek hızlı hızlı çırpınıyor gibi bu bebek mi. Sizde de oldu mu böyle bir durum A anneveoglusu @tugken ruhum_mavi ruhum_mavi
Çok geçmiş olsun canım bende de hapşırma olunca dediğin oluyor bebek mi bilmiyorum canım ben ayaklarımı karnıma çekerek hapsurmaya çalışıyorum
Bol bol c vitamini al canım

Ben o kadar tembellik yapmıyorum :) bebek doğduktan sonra zorlanmayım diye :) şimdi hiç bi iş yapmazsam o zaman ki tempo baya ağır gelir herhalde ilk 1 buçuk ay annemde kaldım sonra kendi evime geldim her işimi yavaş yavaş kendim yapıyorum çok şükür ilk 3 ayımız da sıkıntısız geçti onun verdiği rahatlıkla yapabildim bütün işlerimi

Arkadaşlar merhaba,
26 eylül de transfer oldum herşey sorunsuz sıkıntısız geçerken birden 5.günümde kahve rengi lekelenmelerim olmaya başladı hafif hafif. yerleşme kanaması dedim umursamadim dün yani transfer sonrası 6.gunumde ignelerimi olduktan sanra da eve geldim ki şiddetli ağrılarım ve kanamam başladı idrar yaparken pihtilar düşüyor hemen hemşireyi aradım proluton depot verdi vurdurdum hemen su ic yat dinlen pazartesiye kadar birsey yapamayiz dedi. hala daha kanamam devam ediyor idrar yaparken icim sökülür sanki sürekli pihtilar düşüyor. Ne hissedeyim ne düşüneyim bilmiyorum.
Başına böyle birşeyler gelen var mı? 2 tane embriyo transferim olmuştu. Bu kadar kanamaya şansım var mi hala bilmiyorum :KK43:
Pazartesi test günüm merakla bekliyorum :KK43:

Benimde kanamam vardi ki hala var. Benim 6 haftada basladi daha kalp atisini gormemistik pembe kirmizi kan geldi o gun hastanede yattim surekli gelen kani kontrol ettiler. Sonra bir kac gun gelip kesildi tam bitti derken yine geldi ve yaklasik bir aydir da kahverengi kanamam var. Bardaktan bosalir gibi geliyor hemde. Simdi lavabodan geldim yine gelmis artik gelmedigi zaman bir tuhaflik var diyorum. Biraz yipratici bir surec seni cok iyi anliyorum ama inan zamanla geciyor insallah gececek. Sikma canini lutfen dua et bol bol. Esin elini karnina koysun El Mubdi okusun Rabbim yardimcin olsun dualarim seninle

X