2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sana bir kız bir erkek yakışır inşallah sağlıkla doğsunlar
Hayırlısı olsun canım benim belli cuma öğreniriz. Amin.
kizlar ne ozledim biluyormusunuz dogumdan sonra hep yuzustu yatacagim , cok sicak su ile dus alacagim birde cips cok ozeldim
O yatmayı bende çok özledim şimdiden benim ki birde kollarım ağrıyor her sabah üstüne yatmaktan.
Sıcak su zaten sevmem ben onu aramıyorum.
Cips evde yapılıyor canım yufkadan üstüne yağ sür biraz istersen tuz baharat istediğin şekilde kes sıcak fırında birkaç dk da hazır. Nette çok tarif var makarna cipsi bile var

dogru soyluyorsun o sekilde yapayim tesekkur edrim canim
Yüz üstü uyuma kısmına çok katılıyorum.
Doğduktan sonra da yasaklanır büyük ihtimal süte geçer diye sağlıksız gıdalardan uzak durmak lazım yine bir süre
kizlr hepimiziin icinde kalmis yuzustu yatmak ama en ozlenilen sey

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:) ya sizler böyle anlatınca çok garip geliyor ileriki haftaları görürüz inşallah bizlerde yaşarız. Ve tüm isteyenlere Allah'ım hayırla nasip eder

kizlar ne ozledim biluyormusunuz dogumdan sonra hep yuzustu yatacagim , cok sicak su ile dus alacagim birde cips cok ozeldim
Ben geçen gün dayanamadım patates cipsi yedim birazcık esimi ikna Edip aldırmak için şirinlikler yapmış ta olabilirim biraz

Kızlar iyi akşamlar
Doktorum pazar günü estrofem ve jeli artık bırakmamı söyledi. Tabiki doktoruma güveniyorum bırakıcam dediği gibi ama korkuyorum birazda. Zaten 2 haftadır evdeyim kanama alanım olduğu için ama şükür bi kanama yaşamadım. Bırakıp sonra sorun yaşayan biri oldu mu bu arada pazar günü tam 10 haftalık olucaz Allah izin verirse

Kızlar iyi akşamlar
Doktorum pazar günü estrofem ve jeli artık bırakmamı söyledi. Tabiki doktoruma güveniyorum bırakıcam dediği gibi ama korkuyorum birazda. Zaten 2 haftadır evdeyim kanama alanım olduğu için ama şükür bi kanama yaşamadım. Bırakıp sonra sorun yaşayan biri oldu mu bu arada pazar günü tam 10 haftalık olucaz Allah izin verirse[/QUOTE]
sbry
Estrofemi zaten birakman gerekiyor canım ben 6 haftalıkken bıraktım ondan yana için rahat olsun. Crinone jel bende 10 haftalıkken bıraktım ama bana yan etkileri oldu o yüzden.. senin aslında en az 12 haftaya kadar kullanman daha iyi olurdu ama doktor daha iyi bilir tabi

Bende 10haftalık oldum bugün estrofem ve progestana devam ediyorum

sbry
Estrofemi zaten birakman gerekiyor canım ben 6 haftalıkken bıraktım ondan yana için rahat olsun. Crinone jel bende 10 haftalıkken bıraktım ama bana yan etkileri oldu o yüzden.. senin aslında en az 12 haftaya kadar kullanman daha iyi olurdu ama doktor daha iyi bilir tabi[/QUOTE]
Bende kanama alanım falan olunca daha uzun kullanırım diye düşünmüştüm. Zaten pazar bırakıcam pazartesi kontrolüm var gerekirse başlatır tekrardan heralde

Canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah ben hamile olduğumu ögrendiğim gün dr bana estrofem'i bırak dedi ama jele devam ediyorum

Ama zaten sistem bu şekilde değil mi üniversite hastanelerinde hocaların muayeneleri de ücretli ya operasyonlar da öyle oluyor

Canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah ben hamile olduğumu ögrendiğim gün dr bana estrofem'i bırak dedi ama jele devam ediyorum
İnş canım benim hepimiz inş doktoruma güveniyorum ama başkasında da duymak rahatlıyor beni. Normalde çok temkinli kanama alanım olduğunu gördüğünde istersen 1 aylık heyet raporu verebilirim dedi ben iki haftalık istedim nasıl olsa kontrole gidicem duruma göre uzatırım diye.

sbry canım bir yandan da crinone insanı mahfediyor tahriş, kaşıntı , akıntı vs. Belki de bıraktırmasi daha iyi olmuş ..
Doğru söylüyosun canım da ne biliyim 4 kaybım var. İçimi rahatlatamıyorum bi türlü. Zaten 2 haftadır yemek ve tuvalet dışında kalkma dediği için hep oturuyorum jeli sıkıp gezinemiyorum da ne kadar faydası var onu da bilmiyorum şu durumda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…