2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah minik adıyla güzel Yaşar inşallah. Özellikle Barlas isminin fonetigi çok güzel. Rabbim sağlıkla zamanında dünyaya gelmesini nasip etsin inşallah canım.
amin canim amin. insallah herbiri saglikla zamaninda dunyaya gelirler mutlu sansli hayatlari olur herbirimizin

uyumuyor mu minigin:) ayyy annesi biraz sabret alisacaksiniz insallah oda sana alisacak.bakalim bizler napacaz:))). eve gectiniz mi
bas agrisi icin kahve oneriyorlardi diye biliyorum anestezi etkisinden dolayi ama emzirirken icilir mi bilmiyorum. zamanla gececk insallah

Asla bunaltmazsın deme böyle şeyler lütfen. Çekinme ne gerekirse sor yeterki biraz olsun yardımım olsun canım. Bende bu merkeze geçince kafam çok rahatlamıştı her ince detayı onlar düşünüyor.İnşallah iyi sonuç alırsın inşallah

Maşallah canım benim daha yeni karnındaydı şimdi kucağında ne tuhaf geliyor düşününce Rabbimin mucizesi işte. Sağlıkla büyüt inşallah ikinizde toparlanacaksınız alışma dönemi işte biraz zaman.. çok mutlu oldum ya

İnşallah sağ salim doğacaklar o güzel günleri de göreceksin ben çok inanıyorum bizler ne çileler çektik bu da geçer gider inşallah canım arkadaşım

Elimden geldigince olumlu olmaya çalışıyorum. Sağolasın. Nasibimize ne düşmüş yaşayıp göreceğiz artik.

aynen canım kahve dediler hergun ama yeterli olmuyor,,bebek malesef biraz erken olduğu için emzirmekte zorlanıyorum uyku büyük problem alışmaya çalışıyoruz,,bu zamanlarda bol.bol.uyuyup enerji depolayın emzirme teknik süt yapan yiyecekler çaylar bunları da araştırın notlar alın,,anne olmak.gercekten çok zormuş kızlar annem yanimda çok şükür kıymetini daha çok anladım..

Gözün aydın canım inşallah sağlıkla büyür miniğin, birbirinize alışma süreci güzel geçer inşallah ve bol sütun olur. Rabbim size sağlık versin.

İnşallah sağ salim doğacaklar o güzel günleri de göreceksin ben çok inanıyorum bizler ne çileler çektik bu da geçer gider inşallah canım arkadaşım
İnşallah canım benim inşallah. Geçer yeter ki onlar iyi olsun biz idare ederiz bir şekilde. Doğdu doğacaklar diye biz de yazarız inşallah vakti gelince.

insallah bol bol sutun olur canim. bol bol da emer minigin . ne guzel yalniz degilsin .

İnşallah canım benim inşallah. Geçer yeter ki onlar iyi olsun biz idare ederiz bir şekilde. Doğdu doğacaklar diye biz de yazarız inşallah vakti gelince.
İkizler de normal doğum tarihi beklenmiyor muhtemelen biraz daha erken olur doğumun değil mi canım? Ama Allah sağlık nasip etsin aynı zamanlara gün sayıyor olacağız senle yakınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…