2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İkizler de normal doğum tarihi beklenmiyor muhtemelen biraz daha erken olur doğumun değil mi canım? Ama Allah sağlık nasip etsin aynı zamanlara gün sayıyor olacağız senle yakınız :)
Yok canım beklenmiyor genelde ama zaten çoğu erken doğum ile sonuçlanıyor. Marta kadar dayanabilirler inşallah ne kadar uzun içerde kalırsa o kadar iyi gelişim için. Şimdiden korkuyorum erken doğum için ikiz gebelik riskli oluyor işte insan başından bunları kestiremiyor. Amin Rabbim sağlık versin bize de bebeklerimize de. Yakın tarihlerimuz kısmet inşallah zamanında doğar minikler.

Bugün test gunu olan kimler var inşallah güzel sonuçlar alırız. Dlk2606 Dlk2606 canım merak içindeyiz inşallah pozitif sonucu almissindir Rabbime dua ediyoruz güzel haberlerin icin.

Canım yeni aldım sonucu çok şükür pozitif 1430 cıktı Allah hepinizden razı olsun dualarınızı eksik etmediniz rabbim her birinizin yardımcısı olsun canlarım
Ohh şükür gelsin bebişler sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah cnm

Canım yeni aldım sonucu çok şükür pozitif 1430 cıktı Allah hepinizden razı olsun dualarınızı eksik etmediniz rabbim her birinizin yardımcısı olsun canlarım
Canim maşaallah cok sevimdim. Allah tamamına erdirsin. Hcg kat kat artsın inşallah. Darısı bana hayırlısıyla ve diğer tüm arkadaşlarıma

Senle dileğe bakmaya girmiştim bende. Çook sevindim:KK49::KK49::KK49:yaaaa çok şükür güzel arkadaşım :dua:

Yaaa çok sevindim:halay::KK49: Allah'ım hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Tebrikler canim

X