2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bugün 2li için randevum vardı.
Bebek hiç hareket etmedi doktor çok derin uyuyo muhtemelen dedi.
Kalp atışlarınıda dinletti çok şükür atıyodu
Bu haftalarda böyle muayenede uyuması normal mi başına gelen oldu mu evham yaptım 12+0 haftamız

canım senin gibi olup sonradan bebeğini gören çok kişi oldu. Hatta aynı gün başka bir doktora gidip bebeği gören bile oldu. Başka bir doktora mı gitsen acaba? İnşallah mucizene kavuşursun. Ama yoksa da lütfen üzülme, @tugken in dediği gibi sağlıksız bir gebeliktense şimdiden bunun farkedilmesi inan daha iyi. Allah hayırlısını nasibetsin

Inşallah . Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Sen de sağ salim kavusursun insallah yavruna

Sağolasın öyle tabi saglikli olmasi en önemlisi. Insan zor elde ettigi birşeyi kaybetmis yada hiç elde edememis olduğunu düşününce illaki üzülüyor. Ama elimizden gelen dua edip sabirla beklemek ve istemek. Rabbim hepimize hayirlisini nasip etsin

normal canim kimininki 9 ay cok sakin hep uykuyla geciriyor. saglikli olsunda uyusunda buyusun:)

Inşallah . Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Sen de sağ salim kavusursun insallah yavruna
insallah amin canim. ilk haftalar vajinal bakilinca daha net gozukuyor. minik olduklarindan. insallah gozukecek allah yardimcin olsun. istersen baska dr.a git vajinal bakilsin

normal canim kimininki 9 ay cok sakin hep uykuyla geciriyor. saglikli olsunda uyusunda buyusun:)
Sağlıklı olsun uyusun büyüsün kuzum yeter ki uykusunu bile yerim ben onun
Bi önceki kontrolde kıpır kıpır görünce korktum açıkcası ne yaptıksa uyanmayınca.
Bi tekme attığı günlere gelsekde rahatlasak

Ne demek sizleri de sıkmak istemem. Yazacaksın tabi herzaman canım benim paylaşacaksın.
Daha önce muayene olmamış mıydın yolk sacı görünmedi mi. Kendi dr un mu muayene etti. Bazen drlar da yanılıyorda

az kaldi canim o gunleride goreceksin hatta uyutmuyor diye de yazacaksin bak gor :))
cinsiyet ogrenmeye gittigimizde neler yaptik neler banamisin dememisti. popoyu salmis yatiyordu dunya umrunda degil cok cok gec ogrendik buyuzden cinsiteyi

Uyuma zamanına denk gelmişsiniz aa sende ne istiyorsun bebecikten uyusun işte korkma gayet normal uyuması evham yapacak bir şey yok

az kaldi canim o gunleride goreceksin hatta uyutmuyor diye de yazacaksin bak gor :))
cinsiyet ogrenmeye gittigimizde neler yaptik neler banamisin dememisti. popoyu salmis yatiyordu dunya umrunda degil cok cok gec ogrendik buyuzden cinsiteyi
İnşallah kuzum tek uyutmasın ben yazayım
Ney canım sizin cinsiyet kaçırdım onu heralde :)
Bizimki cinsiyet göstermeye pek meraklı çıktı

Uyuma zamanına denk gelmişsiniz aa sende ne istiyorsun bebecikten uyusun işte korkma gayet normal uyuması evham yapacak bir şey yok
Ne bileyim kuzum bi önceki kontrolde kıpır kıpır görünce insan devamlı öyle görcek sanıyo :))
Bugün babannemiz ilk defa görcekti doktorun odasından çıkınca direk dediği anasının oğlu olduğu kesinleşti dedi

Hep kıpır kıpır nasıl olsun benim küçük kuzum annesi bebek o uyuyacak tabi maşallah ona Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin

Ay uyuyormus demek :) duygulandım . Bazen bebislerinde birer insan olduğunu unutuyoruz uyuyacagi aklıma gelmezdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…