2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kendine neden kzıyorsun canım senin ne suçun var böylesi hayırlsı demek. Hem bak bence daha iyi hem dinlenmiş olacak vücudun hem rahim daha da hazır iken konulacak bence çok iyi birşey inanki
Doğru söylüyorsun canim ama hiç beklemediğim şekil de gelişti ister istemez moralim bozuluyor

Insallah canim sen de ınsallah sen de yarin guzel haberler alirsin ve tekrar başlarsın. Cok tesekkurler destekleriniz icin iyi ki varsiniz

Insallah canim sen de ınsallah sen de yarin guzel haberler alirsin ve tekrar başlarsın. Cok tesekkurler destekleriniz icin iyi ki varsiniz

Allah razı olsun canımm sende iyiki varsınn. İnşallah güzel haberler alırım yarın bakalım hayırlısı olsun

Seninkiler de mi donduruldu? Kendime kızıyorum ateşim çıktığı icin
Benim yarın 3. Gün embriyosu olursa kalan sağlar donduralacak. 2 tane döllenmiş var. Senin içinde bence böylesi daha iyi olacak. Hiç takma kafana, kendini hazırlamışsın tabi bugüne ama, transfer etseler için içini yiyecekti acaba hastalığım bebeklere zarar verir mi diye. Şimdi mışıl mışıl uyuyorlar gibi düşün :)

Yok cnm tranferden alti gun snr yapmis

ne güzel ya papağan hayvan sevgisi bambaşka çok uğraş istiyor ama çok saf ve karşılıksız bir sevgi çocuğum olursa beni o kdr sever mi bilmiyorum açıkcası.Kedim olmadan önce benim hiç anne olma hayallerim yoktu bana karşılıksız birini nasıl sevebileceğimi nasıl emek verebileceğimi gösterdi.Hep diyorum ona sen bana anne olmayı öğrettin diye. Rabbim inşallah kısmet eder bi kolumda yavrum diğer kolumda diğer yavrum kedim beraber uyumak nasip olur.Düşününce bile içimi huzur kaplıyor.

Resmen rüya gibi bana o kadar uzak geliyor ki artık böyle hayaller sanki imkansızmış gibi keşke diyorum ahh

Resmen rüya gibi bana o kadar uzak geliyor ki artık böyle hayaller sanki imkansızmış gibi keşke diyorum ahh
Niye imkansız olsun cnm allah istedikten sonra önünde ne durabilir ki.Hayal edelim ki olsun.Biz hayal edelim isteyelim elimizden geleni yapalım ki rabbim versin.Yaşadığımız hersey bızim gelişmemiz olgunluğa erişmemiz için buna inanıyorum artık.Ben çok kırılgan bir yapıya sahibim hiç de güçlü bi insan değildim hemen pes ederdim.Onca kayıplar ölümler yaşadım çok ciddi sıkıntılar çektim başkası olsa kafayı yerdi yani.rabbim dayanma gücü verdi etrafımdaki herkes şaşırıyor nasıl bu kadar sabırlı olabiliyorsun diye.Başıma her kötü olay geldiğinde ağlaya ağlaya dua ettim hep allahım isyan etmicem senden gelen herşey kabulum dıye hep kabul ettım isyana düşmedim çok şükür.Şimdi bana bi kapı açtı umut verdi çoğu insan tedavi bile olamıyor.Ben inanıyorum olacak elinde sonunda ne zaman olucak bilmiyorum çok üzüldüğüm zamanlarda oluyor ama inanıyorum sende inan.Önce kendine sonra allaha.Burda kendıne çare arayan kafasını dagıtmaya calısan bir umut kendı durumunda bırını arayan herkese rabbim şifa versin tez zamanda dileklerini yerine getirsin inşallah.

Canim benim oyle tabi ama insan kendine soz geçiremiyor bana cok destek oluyorsunuz Allah hepinizden razı olsun
Hiiiiç kendini hırpalama hastalıkta ALLAH tan şifa da... senin suçun değil hasta olmak isteyerek olan bir şey değil en nihayetinde ... ben artık şu noktadayım verecek olduktan sonra önüne geçilemiyor, vermeyecekse de kendini de paralasan olmuyor.. o yüzden şunu mu yeseydim, ayağa kalkmasamıydım, keşke hastalanmasaydım falan sadece sağlığından ediyor insanı... Düşünme bunları her şeyin başı sağlık sen kendine dikkat et , iyileşmeye bak, gerisi nasıl olsa gelecek inşAllah

Kızlarrr bugün kontrolüm vardı yine endometrium 7.6 mm olmuş bugün ilaçların 16.günü sizce nasıl ?
6 mart salı günü transferim var Allahın izniyle
Bir haftada biraz daha kalınlaşır herhalde. Ama 5 mm üstüne olumlu bakıyorlar diye biliyorum. Doktorum birşey söylerdi sorun görse

Kızlarrr bugün kontrolüm vardı yine endometrium 7.6 mm olmuş bugün ilaçların 16.günü sizce nasıl ?
6 mart salı günü transferim var Allahın izniyle
Adetin kaçıncı günü başlandı ilaçların 2 mi 3 mü? İlaçların 16.günü derken neden o kadar süre kullandın ilaçları dr bilgi verdimi? Bunları yardımcı olmak için soruyorum.Hangi ilacı kullanıyosun.Tavsiyem günde 1 en fazla iki bardak nar suyu içmen yanlız ya kendin sıkıp iç ya da yüzde yüz nar suları var onlardan al canım. Dr bişey demedimi kalınlıkla ilgili

Ne güzel yazmışsın katılıyorum sana ve yaşadıkların için üzüldüm Rabbim sana sabır versin inşallah anneliğide tattırsın çünkü sen iyi bir anne olursun emin ol. Bunca sıkıntıyı yaşayıp hala inancını yitirmeyip sevgi dolu kalmak güçlü olmak..Eminim çocuğun çok şanslı olacaktır . Bende bir çok sıkıntı yaşadım Allah beterinden esirgesin

Cok sagol canim Allah razı olsun desteğin ici cok haklisin demek zamanı gelmemiş diyorum yapacak birsey yok nasip demekten başka Rabbim baska dert vermesin

Canım adetin 2.günü başladım tedaviye. 2.denemem bu dondurulmuş transfer olacak. Estrofem,coraspin,folik asit ve clexane iğne kullandım hep pazartesiden itibarande climara forte banta başladım. Pazartesi 6mm çıkmıştı doktor istediğim değerden az bu kalınlık dedi bantları verdi bana bugünde tekrar gittim kontrole 7.6 mm olmuş 8 ve üzeri ideal dedi ve bütün ilaçlar ve bantlara devam salı transfer dedi canım onun dışında hiç tahlil faln yapmadı ama

Rabbim hepimize sabır versin belki de en can acıtacı şekilde sınanıyoruz.Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim cnm.Bu kadar emek verip anne olan herkesin çocuguna en ıyısını vermek ıcın ugrasacagına emınım.İnşallah kımset olur da bırbırımıze güzel haberler veririz

Hmm tamam canım o zmna kadarda artar inşallah dondurulmuş tedavisi zaten iyi ben yumurta büyütücü ilaçlar kullanıyosun sanmıştım. Evet bende ondan dedim hani dr bişey demedimi diye endometrium kalınlığı tutunma için çok önemli. Sen nar suyuda kullan istersen.İnşallah olumlu sonuçlarını bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…