2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım bence çıkmaz hiç yapıp kendini de strese sokmasın 5. gün embriyosu ama çıkmıyor yinede bu kadar sabretmiş bi 2 gün daha beklesin öyle versin kanı bence o zaman çıkabilir ama yine de tavsiyem 10. güne kadar beklemesi hiç belli olmuyor çünkü çok örnek var etrafımızda idrarda negaitf alıp erken kan verip çıkmayan ve gününde pozitif sonuç alan herşeyin hayırlısı olsun inşallah arkadaşınız için :dua::KK54:
Ayy cnm cok saol yaa vermis ben yanlis anlamisim kan vermis ama inanmasin yani ole mi kuzum onuncu gune kadar beklesin o zmn soleyim cok saol cvp icin cnm

Kizlar dün kan testi vermistim. DHEA-SO4 degerim 470 cikti. Olmasi gereken aralik 98 ile 340 arasi. Nedir bu hormon bilginiz varmi. Internetten baktim biraz canim sıkıldı. Yarin randevum var zaten bakalim doktor ne dicek
Bu hormonu duydum ama, ileri yaş yumurta oluşumu sıkıntılı kadınlarda takviye olarak verildiğini biliyorum. Sende fazlası varmış. Umarım iyi birşeydir canım

Dün 2 kez ateşlendim dr riske atmak istemedi 1 ay sonra yapalim dedi cok moralim bozuk
Olsun canım üzme kendini. Hem dondurulmuş daha iyi bile diyor bazı arkadaşlar. Benim de hayatımda ilk kez kistim oluştu ve 3 ay ertelendi. Bari 3 ay kafam rahat ne yapsam nereleri gezsem moduna girdim.

Dlk2606 Dlk2606 canım benim geçtiğimiz hafta bir sıkıntım vardı giremedim foruma yeni yeni okuyorum. Bir daha ki sefere olur inş ALLAH dermansız dert vermesin.. Sen zaten bilinçli bir insansın herşeyin farkındasın duygusal olarak kendini çok dinleme...
Zaman gösterdi ki evlat sahibi olmak bir mucize... çoğu kişinin başına geldiği için kıymeti pek bilinmeyen bir mucize... nasibimizde varsa gelir Çin’den Yemen den ; nasipte yoksa ne gelir elden... ben inanıyorum ki tez vakitte güzel haber alacağız senden

Dün 2 kez ateşlendim dr riske atmak istemedi 1 ay sonra yapalim dedi cok moralim bozuk
Geçmiş olsun bunda da vardır bir hayr muhakkak hiç moralini bozma, bol bol dinlen meyve tüket. İyileştikten sonra spor yap hem fazlalık hormonları atar hem kendini hazırlarsın... belki Rabb im daha kötüsünden sakınmıştır, biz bilemeyiz. Şer gibi görünende de bir hayr vardır.

Geçmiş olsun bunda da vardır bir hayr muhakkak hiç moralini bozma, bol bol dinlen meyve tüket. İyileştikten sonra spor yap hem fazlalık hormonları atar hem kendini hazırlarsın... belki Rabb im daha kötüsünden sakınmıştır, biz bilemeyiz. Şer gibi görünende de bir hayr vardır.
Canim benim oyle tabi ama insan kendine soz geçiremiyor bana cok destek oluyorsunuz Allah hepinizden razı olsun

Kizlar slm sizlere biaey soracam bi arkadasim rica etti buraya uye deil arkadasima besinci gun embriyosu koyulmus ve bugun altinci gunu dayanamayip idrar testi yapmis sabah ezanlariyla test negatif cikmis bu normal mi ve kan vermeyi dusunuyo bugun cikar mi yoksa sonucu negatif midir
Ne kadar aceleciymiş yani arkadaşın transfer yapılmış ertesi günü test yapmış anladığım kadarıyla öylemi? 5.gün embriyosu konmuş 6.gün test yapması çok çok saçma böyle birşey yok canım boşuna stres ve sıkıntı yapmış kendine bu acele neden dr lar birşey biliyor da söylüyor yoksa transferin ertesi günü test yapın derler:KK54: beklesin test gününü

Dün gece 2 kez ateşlendim 37.5 oldu ateşim dr riske atmak istemedi doldurulacak çok moralim bozuk kendime cok kızıyorum ateslendigim icin
Kendine neden kzıyorsun canım senin ne suçun var böylesi hayırlsı demek. Hem bak bence daha iyi hem dinlenmiş olacak vücudun hem rahim daha da hazır iken konulacak bence çok iyi birşey inanki :KK200:

Canım hiç canını sıkma senin için hayırlı olan buymuş demekki doktoruna güven senin için daha iyi olanı söylemiş geç olsun güç olmasın yeterki hayırlı zamanda hayırlısı ile olsun inşallah sende 1 ay içinde kendini güzel bir şekilde hazırlarsın transfere sayılı gün çabuk geçiyor valla bi bakmışşın Allahın izniyle pozitif haber bile almışsın inşallahhh :dua: :dua: :dua:

Dlk2606 Dlk2606 canım benim geçtiğimiz hafta bir sıkıntım vardı giremedim foruma yeni yeni okuyorum. Bir daha ki sefere olur inş ALLAH dermansız dert vermesin.. Sen zaten bilinçli bir insansın herşeyin farkındasın duygusal olarak kendini çok dinleme...
Zaman gösterdi ki evlat sahibi olmak bir mucize... çoğu kişinin başına geldiği için kıymeti pek bilinmeyen bir mucize... nasibimizde varsa gelir Çin’den Yemen den ; nasipte yoksa ne gelir elden... ben inanıyorum ki tez vakitte güzel haber alacağız senden

Canım Allah razı olsun o güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, aminn inşallah hepimiz güzel hebrler verelim sıtayla inşallah Allahım büyük kendimi toparladım tek isteğim rabbim hayırlı evlatlaar nasip etsin inşallah dua etmeye devam inşallah bu sefer olur Allahın izniyle :dua: :KK200:

X