2018'DE HAMİLE KALMAK İSTEYENLER, MÜJDELİ HABERİ BEKLEYENLER GELİN DERTLEŞELİM

Merhaba bizde neredeyse 1 yıllık evliyiz ilk aylar korunmadik ama olmadı bu sonra doktora.gittik eşim de varikosel çıktı bende ondan önce defalarca gittim bişey çıkmamış ti sadece inifolic combi hap seklinde ilac verdi son gittigimde idrar yollarında ve rahimde iltihap çıktı doktor antibiyotik ve ilac verdi geçmedi sonra 5 gun sabah akşam serum verdi gebeliğe engel olabilir dedi iltihap varsa kontrol ettirin mutlaka duzenli çünkü inatçı biraz takip edin inşallah Allah isteyen herkese nasip eder evlat

Merhabalar herkese. Burda dertlesmezsek kendi kendimi yiyorum. Evleneli 7 ay oldu. 6 ay vajinusmus cektim. Yeneli bir ay oldu. Bebek calismalarina basladik. Adetime 2 gun var. Test yaptim sonuc olumsuz. Hala umit varmi? Bebek sahibi olmak istiyorum hayirlisiyla bir an once. Vajinusmusluyken zor gunler gecirdim. Cok sukur atlattik Allahin izniyle. Artik bebekle yuzumuz bi kere daha gulsun istiyorum..

Merhaba asli bende 6 aylik evliyim bugunden itibaren bizde gecen ay basladik tutmadi doktora gitmistim hicbir sknti yok dedi bu ayda devam ettik benmde batima 4 gun kaldi bende erken gebelik testi aldim ve yapmadim tam 4 gun sonra yapicam sabirs8zlokla bekliyorum eger sen normal bir test aldiysan reglnden 1 hafta sonra cikiyormus sonucu hala bir sansin var demktr guzel haberlerini bekliyoruz hayirlisiyla

Ay insallah amin hepimiz hamile kaliriz. Evet normal test yaptim. Belirtilerin varmi nasil. Benim gecen adet bitiminden 10 gun sonra 2 veya 3 damla kanamam oldu. Gogsumde damarlarim cok belli esim de farketti. İnsallah guzel guzel haberlerimiz olur bu ay hayirlisiyla

Kizlar benim teshisten kimsede yok sanirim bana adenomyoyis denildi doktor geldiginde bakacak bana tekrar klomenccatlatma asilana yaptrdm sonuclara gore tup e karar vericek

PKO ENGEL DEĞIL HAMILE KALMAYA. BENDE DE PKO VAR AYRICA 1BUYUK KISTIM VAR EŞIM DE SORUN VARDI BENDE DOKTORUM KİST ERITMEK IÇIN BANA ""CYLO PROGNOVA""DIYE BIR ILAÇ VERI 1 AY SONRA HAMİLE KALDIM. ŞUAN HAMILEYIM VE DOKTORLAR BIZE TÜP BEBEK ÖNERMISTI ÖNEMLI OLAN MUTLULUK STRES YAPMAYIN. ALLAH GÜNÜNÜ BELIRLIYOR INŞALLAH OLUR CANIM

çok şükür ilaçlarım bitti canım iltahabımın kuruduğunu düşünüyorum bakalım artık 1 haftadır ovülasyon takibi de yapıyorum inşalllah bu ay gelir bizim ki

çok şükür ilaçlarım bitti canım iltahabımın kuruduğunu düşünüyorum bakalım artık 1 haftadır ovülasyon takibi de yapıyorum inşalllah bu ay gelir bizim ki
Insallah kurumuş tür bende doktora gittim alttan muayene etti iltihap geçmiş dedi ama çok dikkatli olmak lazım tekrar etmesin diye. Vallahi ben ovulasyon falan yapmıyorum hem eşim varikosel ameliyati olali 2 ay oldu tutmaz diye hemde ne kadar çok takip et üstüne düş stres yap olmuyo gibi geliyor akışına bıraktım :)umarım hayırlı haberi tez zamanda alırsın :)

aminnnnnn inşALLAH canımmmmm rabbim isteyen herkese hayırlı ewlatlar nasip etsin

Ya aslinda adete 3 4 gun var ama kasiklarim falan agrimiyor eskiden bugunlerde agrimasi olurdu en az 1 hafta oncesnden yarin erken gebelik testini yapacagim goguslerimdede bu gerginlik agri var uclarida cok aciyor insallah Hamileyizdirde Saglikli sihhatli kucagimizada aloriz insallah hepimiz

Merhaba kızlar. Ben de 3 yıllık evliyim. Daha önceleri iş yoğunluğumuzdan dolayı bebek istemediğimizden hep korunmuştuk. Çok şükür artık kariyeri hallettik ve geçtiğimiz ay korunmayı bıraktık. Ben o kadar emindim ki hemen olmayacağına folik asit vs fln bile alıp içme gereği duymadım. Geçen hafta da kadın doğum uzmanına gözüktüm. Çünkü daha önceden smear testi sonucu cin1 çıkması sonucunda leep operasyonu geçirmiştim. Doktor bana inanılmaz olumsuz konuştu. Bebeğiniz olmayabilir, işte sürekli iltihabınız var, vs vs. Gamsız bir insan olduğum için çok da kafaya takmadım adamın deiklerini ama içimde de bir "çocugumuz olmayacak mı " endişesi oluşmuştu. Ama BAT 2 gün gecikince dün hemen kan testi yaptırdım ve sonuç: 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim :))) Yani o doktor öyle yok çocuğun zor olur olmayabilir falan derken bebişim içimdeymiş bile :))

Demek istediğim olacak olduktan sonra oluyormuş. Bir de psikolojiyle, kafa rahatlığıyla çok paralel gidiyor bu işler. Kendinizi hep olumlayın. Eminim siz de mutlu haberi alcaksınız :)

ayyy çok sewindim canım.rabbim bize de en yakın zamanda nasip eder inşallah

Merhabalar ben de 5 aylık evliyim. Evlendiğimizden beri hiç korunmadık. 2. Ayında hamile kaldım. Yumurtlama gününden başlayıp iki hafta süren kasık agrısı ve batması vardı. Doktora gidince öğrendim hamile olduğumu.Ama 5 haftalıkken düşük yaptım. Düşüğü aralıkta yaptım. İlk adetim tam zamanında oldu. İkinci adetim 11 gün gecikti ben de heveslendim ama adet oldum. Şimdi ise Benim bat 20 mart. Adet takvimine göre yumurtlama döneminin başladığı günden itibaren kasık agrım vardı başım dönüyordu. Şu an Kasık agrım geçti. Baş dönmem ara ara devam ediyor. Takvime göre bugün tam yumurtlama günü. Tabi ne kadar güvenilir bilmiyorum. İnşallah bu ay tutar..doktor demişti düşükten 3 ay sonra hamile kalmayı dene diye tam üç ay oldu. Umarım olur çok istiyoruz eşim ve ben.

Kızlar merhaba. Bu tuz ile gebelik testini duydunuzmu ? Yabancilarin youtube nda gordum. Insan surekli test almaya utanio artik.

Kızlar diğer ay adet oldum bu ayda bata 3 gün var dün normal test yaptım başka çok az silik vardı çizgi ama 5 dk içinde baya belli oldu inşllah doğrudur bu kadar erken çıkacağını düşünmemeiştim Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Merhaba kızlar. Ben de 10 aylık evliyim ilk 2 ay korunduk 8 aydır korunmuyorum 32 yaşındayım ve hala bir hamilelik yok. Çok takıyorum kafaya. Doktora gitmeye yeni başladım. Hormon değerleri normal. Amh diye bir test yaptı o da 1.92 cıktı yaşıma göre normal ama genel anlamda düşükmüş. Rahim filmi de temiz çıktı. Bakalım önümüzdeki adetin 2. Günü çağırdı tekrar. Niye bilmiyorum. Ama artık bebeğimiz istiyorum. Allah isteyen herkese versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…