2018'DE HAMİLE KALMAK İSTEYENLER, MÜJDELİ HABERİ BEKLEYENLER GELİN DERTLEŞELİM

(2.)41 YASİN-İ ŞERİF HATMİ ALINAN:7
(2.)41 MERYEM SURESİ HATMİ ALINAN :0
119 FETİH SURESİ ALINAN:21
24.484 FETİH SURESİ İLK AYET ALINAN:7900
70 BİN İHLAS-I ŞERİF ALINAN:8600
70 BİN KELİME-İ TEVHİD ALINAN:17300
4444 SALAVAT-I TEFRİCİYE ALINAN:2500
SALAVAT-I ŞERİF ALINAN :2900 Arkadaslar hayirli ve saglikli evlatlara anne olabilmek icin yukardaki tesbih ve sureleri okuyoruz duasi Beraat gecesinde Kabe de yapilacak katilmak isterseniz etiket yapip aldiginiz dua ve sure adedini yazabilirsiniz.

merhaba aranıza yeni katıldım ben fikir verın bana lutfen mart 1de adet oldum 28 gunde period 14.günde yumurtlamam wardı günleri takip ettik eşimle adetime 1 hafta kala da her gün test yapmaya basladım hepsinde ikinci çizgi silik cıktı ayın 28inde ise kahverengi lekem geldi dedim ümitlenmim belki adet olcaksın filan ama 3 gün gecıktı sonra oldum 2 gün az az geldi gögsümde de damar belli olmaya basladı sanki ve koyulastı galiba :) ümitlenemıyorum da 13üne kadar randuwuyu beklemem lazım dua edin bana

merhaba 2 yıllık evliyim yaşım 32 gebe kalmak istiyorum geçen ay çok ümitlendim ama regl oldum 11 gün geçmişti. geç gebelik olabilir ümidi ile kan testi yaptırdım sonuç 1.20 cıktı malesef bu ay ilk defa internetten aldığım ovülasyon testi yapacağım. adet başlangıcım 25 nisan acaba ovülasyon testine adetten kaç gün sonra başlanmalı? bittikten hemen sonra mı başlanıyor. tecrubesi olanlar yazabilir mi? bu arada 6 aydır telefondaki takvimle yumurtlama takip ediyordum. doktora da gittim herşey normal kist felan da yok ama kısmet herhalde.. galiba yumurtlama günüm telefonda verilen tarihle uyuşmuyor sizlerde buna dikkat edin bence ..umarım bu ay hamile kalırım.

Ben de hep telefondaki takvime göre deniyordum ama benim geç döllenme oldu normalde ayın 3 ünde yumurtlama gösteriyordu. O yüzden sadece onun öncesi ve sonrasını denedik. Ayın 12 sinde kan testi yaptırdım 1.20 çıktı. Ben de kesin hamile değilim gözüyle baktım sadece 10 ve 13 ünde ilişki oldu. çünkü adetim 17 Mayısta olmasını bekliyordum. Baktım adetim beş gün geçikti tekrar kan testi yaptırdım beta 20 çıktı. Meğerse geç döllenme olmuş. 10. Haftama giriyorum. Son adet tarihine göre 12. Haftam olmadı gerekiyormuş :) o yüzden sen yumurtlama dönemi geçti falan diye vazgeçme. Gerçi ondan önceki ay ben gün aşırı ilişki denemiştim olmamıştı. Nasip biraz da

Bende konizasyon oldum cerrahi sınırlar temiz çıktı ama çok korkuyorum tekrarlar bu arada bebeğim olmaz diye

merhaba, insallah en doğru zamanda hayırlısıyla olacaktır. Bence fazla takmamak lazım çünkü kafada büyütünce sanırım daha da zorlasıyor:/ Bol bol dua et canım Allah vericektir gönlüne göre insallah

canım cok sevindimmmm bak sen üzülürken yüce Rabbim nasip etmiş bile:) çok tebrik ederimmm Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasp etsin bebişlerimizi

merhaba canım. Hiç moralini bozma derim. incir kürü ve bal çörekotu kürünü uyguladım ben cok faydalı oldugunu düşünüyorum, kesinlikle herkese tavsiye ederim. Bir de bol dua var tabi en önemlisi. Ben bir haftaya yakın hergün Meryem suresini okumustum. Bilmem hangisi etkili oldu da Rabbim nasip etti. Onun bir mucizesi bu. Bol dua et ben eminim Allah hepimiz için en hayırlısını en dogru zamanda veriyor. Moral bozmadan çalışmalara devam kolay gelsin:)

Insallah canim tesekkur ederim. Sen hamilesin sanirim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…