2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

selam canım nerelerine gittin bilmiyorum ama ben geçen gittiğimde 10 TL takım alt üstler 5TL yelekler falan aldım.
çok çok uygun diyemem ama çoğu şey genelde uygun oluyor hemen hemen aynı olanlar da var elbette genelde tekstil ürünleri uygun fiyatlı.. Emzirme sütyenleri 3 adet 25 TL mi 20 TL öyle bir şeydi bunları almadım ama fiyat uygun olduğuna çok dikkatimi çekti..

odayı göremedim sepet çok şık bu fiyata mı aldın canım normalde 350*400 TL arasında olması lazımdı yalnış mı hatırlıyorum bilemedim..

2014 hangi ay doğumlu kızın canım benimki Nisan

2014 ocak doğumlu kızımda , bunu da inşallah ocağa denk getiririz

Kızlar bu tırnak makası ve ona benzer kaynatilmayacak seyleri nasil dezenfekte edicez sizler nasıl yapmayi düşünüyorsunuz

tırnak makası olarak makas falan ben kullanamadım canım hatta şöyle aldım alttan tutma yeri ile daha kolay geldi bana diğerleri el içinde kayıyor.. eski usul kolonya ile temizlerim. diğer modeller bende sürekli paslandı bide bunun we baby markasından bahsediyorum modeli örnej olarak ekkedim

Bizim bebisler ya aralik ya ocakta gelecek gibi gorunuyor.
Tabi ki benim istegime bagli degil ama b3n hangi ay gelmesini istedigimden emin degilim :)
2017 bebesi mi yoksa 2018 bebesi olmasi mi onun icin daha iyi olur?
Senin fikrin ne canim dogumu ocakta isteyenlerden olarak :)

yıldan kaybetmemesini istiyorum canım okul içinde ileride de çok arkadaşım var öyle
Aralıkta doğmuş mesela 1 yaş kaybediyor ve nedense bir dönem çocuklarda bu büyüğüm imajı ile değişik bir psikolojiye neden oluyor.

Mobilyayla beraber aldik canim odasi dodo bun balerinli bebek odasi kuruldu cok sukur cok tatli oldu. Buda icinin tekstiliyle 500 e geldi canim bize

Ben ikisinids aldim canım ilk ya hangisinn pratik olacağını bilemedim yani bebekten bebege farkettiginden kızımın minik tirnaklarini hangisi kolay kesicek bakalim bana da normal makas iyi olucakmis gibi geldi deneyimleyip gorucem artık

Havuzlu hana bende gitmek istiyorum annemin bos oldugu ilk fırsatta çalıştığı icin vakit olmuyor ekim ayi icinde giderm bakalım neler varmis merak ediyorum kapı susunude Eminonunden alicam kuzenim alms sade guzeldi mehmet efendi kahvecinin sirasindaki dukkanlardan birinden heyecanliym gitmek icin

Eyy ocak anneleri bebek arabası işini ne yapacaksınızya da yaptınız :) bir arkadaşımda travel sistem var kesinlikle alma diyo ama insan ister istemez emin olamıyo. Bi yere tek başıma gidip gelmek zulüm dedi. Gerçekten bebeği 3 seferde eve alıyo. Önce kızını eve bırakıyo sonra pusetini çıkarıyo en tekerlerin olduğu aparatı katlayıp kaldırıyo. Baby2go da bir model gördüm tek elle katlanıp açılabilen 3,5 kg ağırlığında. 2 yıldır kullanan bir arkadaşım çok tavsiye etti. Ama ben yine de kararsızım

Canım biz baby2go nun escape model travel sistem arabasını beğendik sanırım onu alıcaz bizim icin travel sart aracsız bi yere gitmiyoruz ankara gibi bi yerde yuruyerek cıkacak pek yer olmadıgı içinn. O da tek elle açılıyo 7.5 kiloymuş totalde

Canim aslimda 2018 dogumlu olursa bi sene kaybetmis olmaz mi 2017 de dogan bi cocuga gore

abim oğlunun pusetini bana verecek. O yüzden travel almayalım diyoruz ama şimdi ilk olunca birazda gözümüz doymuyo sanki

Canım ben eleştirilere rağmen travel sistem aldım hatta araba 11 kg ağırlığında. Sebebine gelince, sitede oturuyorum, asansörüm var, yenidoğandan 4 yaşına kadar kullanabilsin istedim. Travel sistem olmayanlar (sanırım baston model diye geçiyorlar bilmiyorum) bana yenidoğan veya bebekler için uygun değilmiş gibi geliyor. Allah korusun omurgasına zarar verir bgibi geliyor yani. Belki de böyle bişey yoktur benim pimpirikliğimdir bilmiyorum ama henüz kullanmamama rağmen yine de travel sistemi tavsiye ederim. Ama apartmanda üst katlardaysan ve asansörün yoksa o zaman düşünmek lazım.

Canım herkes inşallah 2018de doğar dediği için herhalde iyi olan budur diye düşünüp 2018de doğsun diyorum Ama bana kalırsa erken doğmasını isterim. Yıl olarak değil ne bileyim bir an önce kucağıma alayım diye şimdiden deli gibi özlüyorum

Kızlar bi ara aliekspressten anne çantasında indirim var demiştiniz sanırım bayramdaydı. Neyse alan oldu mu bide fiyatı neydi hatırlıyor musunuz? Ben o çantalara şimdi baktım da en aşağı 90 tl diyor. O parayı vereceksem daha fazla verip buradan alayım diyorum siz ne dersiniz? Bir de biraz küçüktü sanki o çantalar değil mi?? Adresini vereiym herhangi birinin adresini veriyorum kızlar.
https://tr.aliexpress.com/item/CERT...lgo_pvid=dc4d8a96-e3d0-467f-9952-41d7f972e6ec

abim oğlunun pusetini bana verecek. O yüzden travel almayalım diyoruz ama şimdi ilk olunca birazda gözümüz doymuyo sanki
Canım ablamdan ana kucağı/oto koltuğu gelecek bana da. O yüzden travel sistem almayacağım. Yenidoğandan itibaren kullanılabilen bebek arabaları var. Onlardan alacağım. Chicco lite way 2 listemin ilk sırasında. Özelliklerini baya beğendim ben. Videolarına bir bak istersen :)

Kızlar fikir olsun diye başından beri aldıklarımdan elimde resimleri olanları paylaşayım dedim :)

Eklentiler

• 1.png
    259,8 KB · Görüntüleme: 103
  • 2.png
    251 KB · Görüntüleme: 112
  • 3.png
    231,4 KB · Görüntüleme: 114
  • 4.png
    359,5 KB · Görüntüleme: 118
  • 5.png
    175,3 KB · Görüntüleme: 96
  • 6.png
    339,7 KB · Görüntüleme: 109
  • 7.png
    538,6 KB · Görüntüleme: 104
  • 8.png
    241,2 KB · Görüntüleme: 102
  • 9.png
    284,7 KB · Görüntüleme: 93
  • 10.png
    463,9 KB · Görüntüleme: 103
  • 11.png
    362,5 KB · Görüntüleme: 106
  • 12.png
    206 KB · Görüntüleme: 90
  • 13.png
    389,5 KB · Görüntüleme: 89
  • 14.png
    262,5 KB · Görüntüleme: 103
  • 15.png
    82,1 KB · Görüntüleme: 104
Kızlar fikir olsun diye başından beri aldıklarımdan elimde resimleri olanları paylaşayım dedim :)
Canım hepsi cok güzel sağlıkla kullanmak nasip olsun insaAllah
Çantanin grisinimi tercih ettin bende civilde baska modeline baktm kumas yapısı güzel ama ben hala karar veremedim zaten hemende alamicam arastiriyrm daha

Mobilyayla beraber aldik canim odasi dodo bun balerinli bebek odasi kuruldu cok sukur cok tatli oldu. Buda icinin tekstiliyle 500 e geldi canim bize

anladım canım güzel günlerde bolca uyku ilke uyusunlar inşşlah

Bu deşiklerimin çoğunu almadım Emzirme sütyeni almadım Mesela sadece o fiyata şaşırdım Öyle dükkan falan değildi kutu içinde satıyordu aldım hemen girişten

Kesinlikle canım deneyip göreceksin benim hep söyledim kendi deneyimim Emin önüne gitmeden önce mutlaka detaylı bir araştır çok karışık değişik bir yer mesela tekstil ürünleri havuzlu han da ucuz kısmet bebe ve babycity vardı hatta babycity akrabamız. Böyle süsler de var orada kapı süsleri Hediyelikler babycity yanındaki süsçü de akrabamız ama oradan almanı önermem. En alt katta bebek arabası yatak örtüsü park yatak gibi büyük eşyalar var

Bu grup açıldığından beri hep söyledigim şey bu ilk kez alırken Travers sistem mükemmel geliyor böyle dışarı çıkıp onla yürümek gezmek dolaşmak sonuçta ilk çocuğun keyif alayım istiyorsun ama sonrası tam da arkadaşının söylediği gibi bir süre sonra maksimum bir yaş diyorum puseti ya da başka bir arabaya geçiş yapıyorsun

Canim aslimda 2018 dogumlu olursa bi sene kaybetmis olmaz mi 2017 de dogan bi cocuga gore

Okul işi aya göre hesaplanıyor ya kaybetmiş olmuyor şöyle söyliyim bu senede verebilirdik okula ben istemedim ayı tutuyordu ama seneye tam olacak

Canım hepsi cok güzel sağlıkla kullanmak nasip olsun insaAllah
Çantanin grisinimi tercih ettin bende civilde baska modeline baktm kumas yapısı güzel ama ben hala karar veremedim zaten hemende alamicam arastiriyrm daha

Evet canım bebek arabamla uyumlu olsun diye onunla aynı renk aldım ben. Arabaya da asarım muhtemelen diye :)
Hoşuma gitti benim kullanışlı görünüyor e bebekten internet indirimi varken almıştım ben

Canım güle güle, güzel günlerde kullanın inşallah hepsi çok güzeller :) prima setini trendyoldaki indirimden mi aldın acaba? Bir sıkıntısı var mı ürünlerin?

Evet trendyoldan aldım. Hiçbir sıkıntısı yok aynı görseldeki gibi, düşünüyorsan gönül rahatlığı ile alabilirsin :)
Üretimleri falan yeni tarih

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…