2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben canta alicam ama bavulum var ikimizinde esyalarini ona koymaya karar verdim canım

Kızlar bu tırnak makası ve ona benzer kaynatilmayacak seyleri nasil dezenfekte edicez sizler nasıl yapmayi düşünüyorsunuz

Geçmiş olsun canım içinde kalmamış oldu boşver. Ben sana katılıyorum aslında, nişan alışverişinde çok gezdik eminönüyü bana da uygun gibi gelmedi fiyatlar. Ama adettendir diye gidip bakacağız annemle. Olmadı kumaş, sünger vs alırız. Müslin kumaşı desenli mi canım? Hazır müslinler çok tatlı oluyor öyle kumaş buldun mu? Birde müslin için diye mi sordun kumaşçılara?

Cnm kumaşçı muslin ve mermersah bezler desenli olmaz zaten beyaz satılır dedi heralde mağazalar sonradan baskı yapıyorlar. Evet muslin bez dedim canım

Eki Görüntüle 2048469
Ben de bunları almıştım soldaki ağız silme mendilleri 10 lu mermersahiymiş e bebekten almıştım 12 liraya, muslin ikili örtüyü de lcw den 20 liraya aldımm
Teyzesi benim kızıminda ayni muslinlerden var anneannesi aldi cok tatli cicekli olanı bunlarin küçük agiz bezi boyutuda var ikili ama ona gerek yok gibi küçük ve boyuna göre fazlaydi sanırım parası

Teyzesi benim kızıminda ayni muslinlerden var anneannesi aldi cok tatli cicekli olanı bunlarin küçük agiz bezi boyutuda var ikili ama ona gerek yok gibi küçük ve boyuna göre fazlaydi sanırım parası

Gule gule kullansın kuzularımıız inşallahh :) ben de hepsini mermersahi almayım dedim 10 tane bunlar bi 6 lı ya da 10 lu da penye bezlerden filan alabilirim ay bunlar cok ince geldi bana nası kusmuk emcekler :)

Gule gule kullansın kuzularımıız inşallahh :) ben de hepsini mermersahi almayım dedim 10 tane bunlar bi 6 lı ya da 10 lu da penye bezlerden filan alabilirim ay bunlar cok ince geldi bana nası kusmuk emcekler :)
insaAllah canım
Evet canım cift kat penyeler daha iyi emer gibi benim öyle 16 tane var masaAllah 6 tanede küçük muslin var yeterli gelir küçük muslinlerle yikarken kullanicam lif gibi güzel oluyormus bakalım yıkama sungerlerinden almadan onu kullanicam
Amaaa kusmasinlar canım tükürük sileriz akan sutleri sileriz sirtlarina koyariz kusmasinlarda

insaAllah canım
Evet canım cift kat penyeler daha iyi emer gibi benim öyle 16 tane var masaAllah 6 tanede küçük muslin var yeterli gelir küçük muslinlerle yikarken kullanicam lif gibi güzel oluyormus bakalım yıkama sungerlerinden almadan onu kullanicam
Amaaa kusmasinlar canım tükürük sileriz akan sutleri sileriz sirtlarina koyariz kusmasinlarda

S selifor canım ben kabin boy valizimi hazırlayacağım hastane için. eşime de eşofman falan alacağım daha önce ne zaman hastanede yatırırlar diye çıksak ona da eşofman terlik aldım zavallıcık rahat etti sen de annenle gideceksen onun rahat edeceği bir takım kıyafet al ya da kendisi alsın. bebek için de bebek çantasını kullanacağım. zaten odayı süslemeyeceğim. son zamanlarda yine hatırlatırız birbirimize ama ana kucağını ve kamerayı fotoğraf makinasını da unutmamak lazım

Annem içinde alırım canım son zamanda hazirlarken kendisi neyi secerse onuda koyarım aklima gelmemisti o kısım
Ben susleme degilde sadece kapı süsü ve cikolata götürürüm gelen olmaz hastaneye ama olursa vermek icin belki birde serbet
Ana kucagi daha mi iyi olur ki ben pofuduk kundak almistm paylastm gördün mu bilmiyorum hastaneden cikarken ona sararim içine ekstra battaniyeyle diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…