2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Islak mendil konusunda ben de unibaby yenidoğan kullanacağım ama twins diye bir markanın kuru pamuk mendilleri var tıpkı ıslak mendil kutusunda gibi ama kurusu :) ondan da alacağım. Özellikle ilk günlerinde bu mendilleri ıslatıp kullanmayı düşünüyorum tabii mümkün oldukça. Bir de emzirmeden önce meme başını da yine bu ıslattığım kuru mendille silmeyi planlıyorum. Her fırsatta ıslatmak zor olacağı için vakumlu bir saklama kabında kaynatılmış ılımış su ile ıslatıp günlük olarak bir kenarda tutmayı istiyorum. Bunlar teori kısmı. İnşallah pratikte de uygulayabilirim :)

Canım en mantıklısı o. Birkaç parça şey yetecektir bize. Bir de iki büyük kalemden kurtulmana çok sevindim canım :)
Valla ben de cok sevindim.
Zaten dolabi almayacaktim kendi dolaplarim da yer acacaktim. Simdi bu dolabi kullaninca bebisin esyalari daha derli toplu olur.
Bi de sepetli kuvet ayagina bayildim.
Digeri gibi egreti degildi tam guvenliydi.
Icine koltuk sungeri kestiricem bi kumasla kaplatirim. Onun uzerine de tek kullanimlik alt degistirme bezlerinden koydum mu al sana alt degistirme unitesi, altini degistirirken hicbi yere kacamaz :)

cnm ben sayfasına girdim baktım ama polar sabahlık göremedim polyester var pol ara benzeyen 39.90 ondan mı bahsediyorsun acaba?

Kızlar bebislerinizin hareketlerini net hissediyor musunuz. sert vuruyorlar mı birazda bunlardan bahsetsek ya

Canım sen diğer topige niye yazmiyorsun burası alışveriş ya

İndirimler aldıklarımızı paylaşmalar park yatak mi beşik mi muhabbetleri daha çok

Diğer tarafta kilo tekme asi şeker yüklemesi vs vs:)

Canım sen diğer topige niye yazmiyorsun burası alışveriş ya

İndirimler aldıklarımızı paylaşmalar park yatak mi beşik mi muhabbetleri daha çok

Diğer tarafta kilo tekme asi şeker yüklemesi vs vs:)
Cnm neydi o grubun adı. bir ara buldum sonra kaybettim takip ettiğim grupları da göremiyorum nerden bakıcam takip ettiğim konulara kurcaladım siteyi de goremedim :)

Cnm neydi o grubun adı. bir ara buldum sonra kaybettim takip ettiğim grupları da göremiyorum nerden bakıcam takip ettiğim konulara kurcaladım siteyi de goremedim :)
Takip ettiğin konuları bulmak için sol üstte izlenen konular diye bi sekme var cep telefonundan giriyorsan ordan bulabilirsin. En son kaldığın yerden okumaya devam ediyorsun böylece , bildirim gelmesini beklersen konu kayboluyor

Ya kızlar bebek bezlerinin tanesi ne kadara gelince iyi bi indirim olmuş oluyordu , premium care de ve normalinde neye dikkat etmek gerek?? Geçen bi yerde denk geldim 0.54 kuruşa geliyordu premium care 1 numara yanında ıslak mendil paketi vardı hediye , pahalı oluyor dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…