2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Renkli Taş tozu ve slikon kalıp sayesinde canım :)
Ben silikon kalıplardan alıp sabun çıkarmak istiyorum ama o silikon kalıpları 6li oluyor 2 tane 6li kalıp alsam sabun kalibina girmesi için ne kadar beklemem gerekir ki bir sürü silikon kalıbı almak istemiyorum sen kaç tane kalıp aldın kaç dakikada taşlaşti :)

Neden slikon kalıplar 6li ki anlamadım

Benim 1 tane kalıbım var acelem yok yavaş yavaş yaptım toplam 40 tANE yaptım :)

20 dk da kuruyor ama hiç kırık olmasın tam net düzgün çıksın diye 40 45 dk bekledim ben.

Hanımlar bebek şekerlerini kendiniz mı yapacaksınız hazır mı alacaksınız. Aklınızdaki modeller neler :)
Ben kendim yapmayı düşünüyorum canım daha önce kuzenime ve arkadaşıma kavonoz şeklinde süslemiştim, içine badem şekeri koyup, şimdi acaba onu ilerde mevlut veya doğum gününde mi yapsam diyorum. Şimdi için çikolata kağıdını süslemeyi düşünüyorum

Kutuları da 3 farklı renk aldım beyaz mavi karton rengi. İçlerine karışık koyuyorum :)

Mavi kolonya şişem tam bitsin , bunlar da tam bitsin paylaşırım:)

9 aralıktan sonra çalışmiyorum bunlarla tam detaylı ugrasacagim inşalah :)

Hanımlar bebek şekerlerini kendiniz mı yapacaksınız hazır mı alacaksınız. Aklınızdaki modeller neler :)
Kavanozlara badem şekeri ya da renkli draje şeker koyup üzerine jüt ip ve çiçekle süsleyeceğim.
Keçeden renkli balon magnet yapacağım bunu yeni gördüm çok beğendim :)
Yeşeren kalem ya da tohum saksısı yaptırabilirim.
Bir de çikolata :)
Lohusa şerbeti niyetine de vişne kompostosu
Şimdilik bunları düşünüyorum canım.

İlk hamilelikte
Şeker hamuru kurabiye
Kokulu taş
Şişede kolonya hepsini kendim yaptım.
Bu kez hazır alıyorum hepsini maliyetine.

Kare çikolata
Ayıcıklı kutu da badem şekeri dağıtacağım

Kızlar bebek odası takımına karar verdik, newjoy ocean modeli.. evin tadilat işleri devam ediyor bitince alıcaz , anane dede sponsorluğunda :) bakın model şu.

Canım bayıldım bebek Bebek değil ya o yüzden daha da hoşuma gitti. Tabii ileride kendi bilir ama resmen her daim kullanılacak bir oda gibi. Güle güle huzurla yatsin:)

Evet tatlim ama benim doktorum o hastanenin doktoru degil ben muayenehaneye gidiyorum net bir fiyat belli degil sadece 6 _8 arasi die biliyorum.bir de biz 2018 de dogum yapariz buyuk ihtimalle hepimize yeni fiyatlar merhaba diyebilir.....
Canim bende tobb la medicana arasinda kararsizim medicana da cok iyi biyer bosuna 1 2 milyar fazla vermek gereksizde geliyor tobb icin. Karar asamasindayim bide seyi ogrenirmisin kuzum bu kendi organizatorlerinemi susletiyolar disardanda olabiliyormuymus ona gore bakmali hic olmazsa

Canım. Tobb da aysegul hanim Mi ne varmış hiç gittin mi nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…