2018 Ağustos Hamileleri ve Mayıs 2019 Bebekleri

optimal

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
274
224
Merhaba arkadaşlar..Bilgi edinmek için ve bebek gelişimlerini takip etmek için bir araya gelebileceğimiz bir ortam sağlamayı ümit ediyorum. Biz anne adayları yaşadıklarımızı paylaşarak birbirimize destek olalım .Hepimizin sağlıklı,hayırlı evlatlara kavuşması dileğiyle

5.haftada beta hcg değerim 3194tü.Bebek kesemi 5+6 da gördüm. Bu hafta içinde kalp atışı için randevumuz var.Şu an 7+1 deyim. Hepimize sağlıklı bir süreç diliyorum.

Merhaba Ağustos ta hamile kalanlardanım fakat muhtemel doğum tarihi 1 haziran ama yine de katılmak istedim aranıza :KK66:

Ben 5+3 teyim geçtiğimiz cumartesi keseyi gördüm iki hafta sonra da kalp atışı için randevumuz var heyecanla bekliyoruz :)

Aaa simdi gördüm bende bu konuyu :-) 7+2 Ben yani ayni optimal optimal bakalim Doktor haftaya 9. ne diyecek. Daha ilerdemi yoksa geri de mi cikacak? Valla heycan yaparim diye o günlük izin Aldim Calismiyoorum evdeyim :-) :halay: Cogu zaman Bebisi görünce degisebiliyor hafta ve gün olarak :anneadayı::KK200::nazar:

Merhabalar 7+6 da bebeğimin kalp atışını duyduk.
Ölçüme göre 7+2 çıktı ama dert etmiyorum.Hatta kilo sorunum sebebiyle kalp atışı net duyuldu,ama bebek zor görüldü .Sesi duyduk ama bebeği göremedik dedi dr gülümseyerek. Kalp atışı net olduğundan vajinal olarak da bakmaya gerek duymadı. Zar zor ölçüm aldı.
İnşallah henüz kalp sesini duymayanlar da duyar..
Sonraki kontrole 1 ay sonra görüşelim dedi.Folik asite devam.Sonrasinda omega3 ve demir ilacıyla devam edeceğiz. Hayırlısı bakalım. Sadece dosya açtırmak için 16 ekime devlet hastanesine randevu aldım. İnşallah güzel ilerleriz .Sağlıcakla ve sevgiyle kalalım anne adayı arkadaşlarım
Gelişmelerden haberdar edelim birbirimizi...Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Arkadaslar 8. Haftadayım.
Aranızda dr kontrolu dısında test vs yaptıran varmı..
bırde sarı yıgun akıntı sorunu yasayan vrmı

Arkadaslar 8. Haftadayım.
Aranızda dr kontrolu dısında test vs yaptıran varmı..
bırde sarı yıgun akıntı sorunu yasayan vrmı
Merhaba.Doktor 1 ay sonra 2li test istersen yaparız dedi.Onun dışında herhangi bir test istemedi.Gebeliğin ilk haftasında
yapılan rutin testler harici bir şey istemedi .

Selamlar biz de 8. Haftanın içindeyiz.. mide bulantısından ağzımdaki acı tattan bunalıyorum.. sinirlerim de gergin fazlaca bu durumda.. bir de bacak ağrım var.. :110:

Selamlar biz de 8. Haftanın içindeyiz.. mide bulantısından ağzımdaki acı tattan bunalıyorum.. sinirlerim de gergin fazlaca bu durumda.. bir de bacak ağrım var.. :110:
Merhaba geçmiş olsun. Inşaallah bulantınız en kısa sürede biter.Ben daha iyi durumdayım şükür.

Alın benden de o kadar. Bulantıyı gectım kusmalarım cok yoruyor. Ne yıyebılıyorum ne ıcebılıyorum. Dılerım yakın zamanda toparlanırız

Merhaba arkadaşlar biz de 9+3 olduk.Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi :anneadayı:

Merhabalar 7+6 da bebeğimin kalp atışını duyduk.
Ölçüme göre 7+2 çıktı ama dert etmiyorum.Hatta kilo sorunum sebebiyle kalp atışı net duyuldu,ama bebek zor görüldü .Sesi duyduk ama bebeği göremedik dedi dr gülümseyerek. Kalp atışı net olduğundan vajinal olarak da bakmaya gerek duymadı. Zar zor ölçüm aldı.
İnşallah henüz kalp sesini duymayanlar da duyar..
Sonraki kontrole 1 ay sonra görüşelim dedi.Folik asite devam.Sonrasinda omega3 ve demir ilacıyla devam edeceğiz. Hayırlısı bakalım. Sadece dosya açtırmak için 16 ekime devlet hastanesine randevu aldım. İnşallah güzel ilerleriz .Sağlıcakla ve sevgiyle kalalım anne adayı arkadaşlarım
Gelişmelerden haberdar edelim birbirimizi...Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Masallah.. Darisi tüm Anne adaylarinin basina.. Benim bu sabah kalktigimdan beri kaburgalarim agriyor derin nefes Alma istegim geliyor sanki nefes siz kaliyormusum. Gibi oluyoorum.. Sanirim o y<zden

Masallah.. Darisi tüm Anne adaylarinin basina.. Benim bu sabah kalktigimdan beri kaburgalarim agriyor derin nefes Alma istegim geliyor sanki nefes siz kaliyormusum. Gibi oluyoorum.. Sanirim o y<zden

Icten nefes Alinca gogsum tam ortasi agriyor..

Birde haftasonu gözumde arpacik cikti onun acisi. Bi iltihap söz konusu sicak pansuman yaptim dün ama gecmedi. Hala Aciyoor.. yarin drda kan vericem ins... Icimi bi korkuu Sardi maalesef :110::110:

X